Diriliş Ertuğrul dizisine başlayacağım, sizce nasıl?

Dizi güzel mi , sarıyor mu? (Not savaş gösterip aşkla haşır neşir bir diziyse hiç sevmem )

Güncellemeler:
güncell
Arkadaşlar diziye öneriler karşlığında başladım , ve bağımlısı oldum mutlaka izleyin müthiş bir dizi. :D

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• oraya da oyuncu dayanmıyor herhalde. benim arkadaşı da çağırmışlardı.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İktidarin gorusunu izliyorsun kardes :D

1|0
    1|0
    • the 100 bitti 3. sezon bekliyorum , fringe bir sıralar izliyodum sıkıldım.
      The flash gayet güzeldide bir kaç bölümden sonra bir ara verdim işten dolayı alan.
      Tekrar devam edesim gelmedi.
      bir arrow. The 100'e bambaşka dedigin gibi, ilk önerilen hep en iyidir oldugu için game of thrones gibi o heyecanı katabilenlerden bir dizimi , arrow dizisi?

• arrow bol aksiyonlu dizi. zaten ilk basta da anlayacaksin. tabi bir got olamaz :)))) Haa bir de tabi ki abimiz breaking bad. Candir :D

Kızlar Ne Diyor 12

• Aşk elbette var ama muhteşem yüzyılımsı bir aşk değil. 1. bölümden itibaren başlayın. o kadar sarıyor ki bence durmadan devam etmeli bütün Osmanlı'yı böyle doğru bir şekilde anlatmalılar.

0|1
    0|0
  • Rütük şaşırmış sevişme sahnesi olmadan nasıl izlenme oranı yüksek diye. bir kere el ele tutuşturmuş heralde yazan o gece rüyasına büyükler girmiş. izlemedim ama çok tavsiye etdiler kararsızım

0|0
    0|0
  • Bu gece milat a basladim ama sarmadi. Ertugrul bir baska.

0|0
    0|0
  • dizi sevmem tek izledigim dizi diriliş ertugrul izle seveceksin..

0|0
    0|0
    • Yanlış anlama öncelikle bu uyarıyı yapayım, iyi niyetimden söyliyorum
      Genelde kadınların çok sevdiği diziler , aşk, pembe içeriği çok fazla oluyor
      hangisi daha fazla savaşmı, aşkmı?

• yanlıs anlamadım bastada belırttım ben dızı ızlemem dıye savaş var ask dozunda merak etme

• anladım teşekkürler

• mekemmel otesı ben hıc kacırmam

0|0
    0|0
  • İzlemedigin hata hemen başla durma😃

0|0
    0|0
  • izlediğim tek dizi.. tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • dırılısı ızlıyrm bıtek. dogru anlatılmıs ve en uygn dızı o oldugu ıcın

0|0
    0|0
  • Bence izle sevmezsende bırakırsın

0|0
    0|0
  • Saçma sapan bir dizi. Bence izleme

0|0
    1|0
  • Sarıyor, izle

0|0
    0|0
  • Güzel izle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hiç öyle sandığın gibi değil çok güzel bir dizi şiddetle izlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Moruk ben ilk dizi çıktığında izledim 5 dakika icinde bir Bölümü izlemeye çalıştım beğenmedim sıkıldım.. Filinta güzel onu izlerim ama dirilisin neyini beğenirler bilmiyorum hele ki o adamdan kıl kapıyorum

0|0
    0|0
  • bir izleyen bidaha birakamiyomus

0|0
    0|0
  • Türk işi Game of Thrones diyorlar. Ben daha başlayamadım izlemek lazım.

1|1
    0|0
  • ! İzlemelisin !

0|0
    0|0
  • Severek izlediğim bir dizi. Çeşitli tarihi hataları olmasına rağmen sürükleyici

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim ama konusu güzel diyorlar

0|0
    0|0
  • anne baba izler benim :D güzel diyorlar ^-^

0|0
    0|0
  • Yok yok öyle aşk filan yan konu kalmış oda diğer dizilerdeki gibi oynaş şeklinde değil iyidir yani

1|0
    0|0
  • Bende yeni basladim ilk 5 bolumunu izledim cok iyi bir dizi.

0|0
    0|0
  • Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • On numara dizi bırakmıştım tekrar başlayacağım...

0|0
    0|0
  • o mel un diziyi izleyeceğin yerde muhteşem yüzyıl ve kösem gibi zengin diziler var o pislik diziyi izleme bence

0|0
    1|0
    • Pislik dediğin diziyle kıyaslandığın dandik dizileri görüyorum ve zeka seviyene gülüyorum😂 komik

• hahaa senin dandik dediğin dizi kaç ülkede yayınlandı 4 milyon dolar harcandı topkapı sarayı inşa edildi my da ise 200 milyon seyirciyi geçtik sizin köpek diziniz ise ezik olduğu için muhteşem yüzyılın finalini beklliyordu şehzade mustafanın idamını bütün dünya konuştu ağladı şimdi bana 139 bölümün reytingini bana attırma rezil olursun

• Game of Thrones izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...