Yabanci dizi izliyormusunuz?

Benim en sevdigim New Girl 😍 :D Taniyan izleyen var mı bu dizi yi?

• Evet tabiki :D
    67% (22)73% (30)70% (52)Oy Ver
  • Hayir turk diziler daha guzel
    33% (11)27% (11)30% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|15

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinide asla izlemem.

1|0
    0|0
    • Diz izlemiyorsun yani

• turk dızılerı bır kere ıgrenc, eskı turk filmlerinden feyz alarak benzer seyleri ısıtıp ısıtıp ızlettırıyorlar, yok kım kme ıhanet ettım, kim kime kaydı, entrikalar nasıl basladı bla bla bla, yabancı diziler nispeten cok daha iyi ama onuda vakıt kaybı olarak goruyorum.

• Haklisin :) bende çok dizi hastasi degilim fakat New Girl tavsiye ederim eglenceli :) zamanin olursa bak. Ben canim sıkıldığında seyrediyorum keyfim yerine geliyor. Gerilim içeren negatif diziler bana göre degil, arkadaslar yorumlarda gerilim tipi daha çok seviyorlar ama ^^

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Evet tabiki

1|0
    0|0
  • çoğunu izledim yabancı dizilerin

1|0
    0|0
  • yabanci dizilerden
    sopranos
    prison break
    breaking bad haric hepsi sacma sapan dusunceler var bu 3 kirilmadik rekor birakmadi

1|0
    0|0
  • Dexter a başlıycam bugün tekrardan, 4. kez olucak bu.

1|0
    0|0
  • arada sırada izliyorum

1|0
    0|0
  • Izlemem

1|0
    0|0
  • Da Vinci Demons üstüne tanıma

1|0
    0|0
  • new girl ü bitirdim bencede çok güzel ama benim favorim shameless şuanda supernatural , orange is the new black ve chuck ı izliyorum :)

1|0
    0|0
    • Inanmiyoruuuuum *0* dizi zevkimiz tip a tip ayniiiii 😄😄😄 !!! Chuck çok izledim uzun zaman oldu, supernatural'da liselideyken izledim, New Girl bitiremedim zamanim olmadi ama ba-yi-li-yo-rummm 😍😍😍

• bugun izledim ^^

• bende supernatural ı ilk sezondan beri takip ediyorum , chuck a yeni başladım ama ikinci sezondayım new girl üde geçen sene bitirmiştim yeni sezon başladı mı bilmiyorum

• Bende Lucifer'ın yayına girmesini bekliyorum. 2. bölümü şubatta yayınlanıcak

1|0
    0|0
  • dizi izlmem seksi manken

1|0
    0|0
  • iki adet izledim

1|0
    0|0
  • Evet izliyorum: elin oğlu :)

1|0
    0|0
  • Teen wolf izliyorum :D

1|0
    0|0
    • Allison öldükten sonra 1 sezon daha baktim sonra biraktim ^^ hala devan eduyormu?

• hayir ama turk dizileri berbat

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...