Prison break neden böyle bitti, michael'ın ölümü?

diziyi duyduğum gibi izlemeye başladım ve bitirdim. Michael neden öldü. O kadar insan kurtardı bence ölmeyi haketmiyordu. Böyle senarist in ben yaa. üzgünüm ve çok sinirliyim. tekrardan 10 bölüm çekilecekmiş ama 1 2 sene sonrasını anlatacakmış. Yani michael ölmüş olacak yinede. Bunu hakketmiyorduk. O kadar pislik adamlar ölmedi gitti michael öldü. nedeeeen

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Michael ölümünü bağlayabilirler zaten dikkatli izlediğinde çok zekice bir şey yapmışlardı michael scofield zaten tedavi olmuştu onu öldü oldu olarak gösterdiler sonda olurda tekrardan diziye çekersek diye şu an diziye bağlaması çok kolay zaten fragmanı da izlediysen harika 10 sezon çeksin gene izlerim yok böyle bir dizi

0|0
    0|0
    • umarım ölmemiştir.

• person of interest izleme fırsatım hiç olmadı nasıl sarıyor mu baya

• vallahi şimdiye kadar en sevdğim film çok fena. hele son bölüm de bir sahne vardı ben normalde hiçbir filmde gözümden yaş bile gelmezken bu filmde ağlıyordum nerdeyse. ben aşırı beğeniyorum. Her sezon daha iyi sarıyor. tam daha ne yapabilir bu senaristler derken çok şaşırtıyorlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• ölsün bencede iyi olmuş, owen kravecky'i öldü diye üzülürken 4. sezon pat diye ortaya çıktı ya o yeter..

0|0
    0|0
Yükleniyor...