Evlilik programına katılan tipler nasıl sizce?

Geçen haftaki programda çok yakışıklı bir adam görmüştüm. Neden evlilik programına katılmak zorunda kalmış inanılır gibi değil.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• yakışıklılıkla güzellikle yaşamlar yola girmiyor. Dış güzellik inan karakter kişilik yoksa kar etmiyor. O nedenle dış görünüşe aldanma derler..

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Onlar sirf mesur olmak icin belki bir iki dizide falan oynamak icin gidio yaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Yillarca bu programla gelenler var insanin hic mi işi gucu olmaz anlamis degilim ,

0|0
    0|0
  • Orda evlenmek daha iyi. Isci arar gibi is veren istekleri diye sey yziyosun yandada is verenin cv var kafana gore sec :D

0|0
    0|0
  • Kötü allaha emanet hpsi

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yevmiye alıyorlar polemik yaratmak reyting toplamak. Reality show.

0|0
    0|0
  • valla ben oradakileri anlamıyorum hiç mi işleri güçleri yok bunların

0|0
    0|0
  • Sanırım Otelde Falan Takılıyolar GünlükPraDA Veriyorlarmış Ne Kadar Dogru Bİlmitorum :D

0|0
    0|0
  • Nursel var cok he ayrica mal ;)

0|0
    0|0
  • Muhtemelen işsiz güçsüz ezik tipler

0|0
    0|0
  • Müjdat Hanım' ı severek takip ediyoruz.

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan her zaman istediğin karşına çıkmaz bu programlarda belkide aradığını bulabilirsin seni çok kişi izliyor sonuçta sırf tanınmak içinde çıkan var hoşlarına gidiyor , ünlü olmak için çıkan da var ama şunu da unutmayın dürüst insanlarda var gerçekten adamın amacı evlenmek yuva kurmak onuda bir kere yapmak istiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Keşke yakişiklilik ya da güzellik fayda etse. O programlara katilanlatin çoğunda kafa kirik, hafif bir delilik durumu yaşiyorlar.

0|0
    0|0
  • Çok cinsler var gecen adamın bir tanesi dış görünüşe önem vermem diyo iki dk sonra ama şişman olmasın diyo

0|0
    0|0
  • Zühal Topalda bir Songül var en son iki amca onun için kavga ediyordu , fazlasıyla seksi bir hatun :D

0|0
    0|0
  • Onlar genelde kendini göstermek için çıkan insanlar. Belki biri fark eder yakışıklılığımı/güzelliğimi teklif gelir düşüncesindeler

0|0
    0|0
  • Oyuncu olmak icin katiliyorlar belki biri kesfeder diye

1|0
    0|0
  • Taninmak için olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...