Kapat

Sizce subliminal mesaj mı yoksa kuruntu mu?

Bugün dikkatimi çekti tv de izlerken sonra dedim ki benim içim kötü algıda seçicilik mi yaptım. sonra tekrar reklam çıkmasını bekledim yine öyle geldi. daha sonra youtube'tan star tv reklam jeneriği yazdım ve hala öyle görünüyordu. sonra tekrar yazıp başka videolarda var mı derken video açılmadan önce bile yine bariz şekilde görünüyordu. sizcede kasıtlı değil mi? Resimde ilk videoya bakın dikkatli bakın demiyorum aleni görünüyor zaten ama diğer harfler yok.
Sizce subliminal mesaj mı yoksa kuruntu mu ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Herşey planlı

0|0
    0|0
    • resmen aleni bence bu kadar tesadüf olamaz

• Çizgi filmlerdeki cinselliği çagrıstıran objeler vesaire

• mesajın yanı sıra hızlı geçen sahnelerin içinde çıplak resimlerde var

En İyi Erkek Görüşü

• harf derken

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• nası bir abazansın sen :D

0|0
    0|0
    • klasik türk tipi gibi bende senin gibi düşündüm ama bariz. klasik türk tipi herşeye paranoyak yaklaşmam. ama klasik türk gibi senin gibi gözümle görüpte g. tümle bakmam. işte bu memlekette bu şekilde insan çok var meseleyi siyasete çekmek istemem ama gözüyle görüpte g. tü ile bakıpta yok olmaz öyle şey diyen ;)

• tamam ben subliminal mesaj yoktur demiyorum ama burada o yazıyı görmen tamamen senin algıda seçiciliğinle alakalı bişey

• yazımın tamamını okursan bunu belirttim ve tek bir yerden bakmadım. tüm videolarına bak tek bir videoya baglı kalıp konusmadım. ayrıca dediğim gibi göz var nizam var videoyu açmadan bile direk o görünüyor. ben benim gösterdiklerine bak demiyorum youtubede sen yaz kendin bak videoların resimlerine sadece.

• Evet var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...