Zuhal Topal'ın Münir Özkul gafı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zuhal Topal programında Münir Özkul'un vefat ettiğini söylemiş, canlı yayında :(

Her sene Münir Özkul hakkında benzer gaflar yapılıyor. Ama televizyon programcılarının bu tür konularda biraz daha dikkatli olması gerekmez mi? Haber atlatma yapmak isterken sanki kalp kırıyorlar :(

Allah Münir Özkul'a ömür versin :(

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• İşten geldim, tv'de programlara bakarken denk geldim. Biraz izledim, sonra o ölüm haberini verdi.

Allah rahmet eylesin dedim. Sonunda o kadar asılsız haberden sonra demek vefat etti.

5 dk sonra kızı ölmedi dedi. İnsanlar işin aslını astarını bilmeden konuşuyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani tabi dikkatli olmasi gerek sunucunun da daha ne omur versin? Adamcagiz hicbi sey hatirlamiyo hicbi sey yapamiyor makinelere bagli yasiyor. Sirf oldugunde uzulmeyelim diye onun olmemesini istemek de bencillik bence.

1|0
    0|0
    • Öyle de insan sevdiğine kıyamıyor, dillendiremiyor işte :(

• Tabi anliyorum ama onun ve yakinlarinin acisindan da dusunmek gerek. Yillardir aci cekiyo kiyamam:/

• Haklsın, olan ona oluyor :( Hayırlısını dileyelim o zaman :(

Erkekler Ne Diyor 3

• Diye diye adamı öldürecekler

1|0
    0|0
  • bazen yanlış bilgiler olabiliyor. onu yanlış şekilde yönlendirenler utanmalı. kendisi bilerek söylediysede ona bişey diyemem.

0|0
    0|0
  • Şov..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi bu kadınında suçu yok kulağından diyorlar şu öldü açıkla diye kadında söyleneni yapıyor sunucu o an aa ben gidip araştıyım ona göre söyleyim diyemez canlı yayında.

Bir diğer konu şu aslında evlilik programında bunu söylemek ne kadar doğru?
    Öldü diyor 2 dk geçiyor şarkılar çalıyor göbek atıyorlar çok kötü bir durum

Açıklama yapılcaksa bile programı kapatırken söyleyip o an veda etmeli ve tabi haberlerinde aslı varsa.

1|0
    0|0
  • kaynağı bilmeden, doğrulamadan yapması rezillik. nasıl yayıncı bunlar

1|0
    0|0
  • Aynen dikkat etmeliler ya Bu ne saçma iş

0|0
    0|0
  • Bence bu çok normal... Ada'm kendi kuşağındaki herkesi toprağa verdi... Neredeyse her ay Münir Özkulun öldüğüne dair spekülasyonlar çıkıyor... Bence kendi ailesinde ki insanlar bile artık şaşırıyordur ; ya babam hala hayattaydı dimi yaaa 🤔 Fazla abartmamak gerek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...