Sıla Gençoğlu hakkında surekli eşcinsel olduğuna dair duyumlar alıyorum sizce doğruluk payı nedir?

Sıla nın lezbiyen olduğunu ve ziynet Sali ile ilişkileri olduğu hakkında soylemler var acaba gercekten eşcinsel mi?

0|0
14|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de bu toplumsal ikiyüzlülüğü anlamıyorum işte...
    Rahmetli Zeki Müren de eşcinseldi, bazılarımızca bir yandan "Sanat Güneşi" diye göklere çıkarılıp, saygı duyulurken, ya da saygı duyulurmuş gibi yapılırken, bir yandan da çeşitli şekillerde dalga geçilirdi... Her sanatçı gibi; o da ölünce badem gözlü oldu, değeri anlaşıldı, kıymete bindi.

Heteroseksüelim.
    Sanatçıların ve diğer insanların cinsel hayatlarıyla, zerre kadar ilgilenmiyorum.
    Müziğimi dinler, saygı duyar geçerim. Gerisiyle ilgilenmem.
    Kimseyi de ilgilendirmez, bana göre.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır değil. toplumumuz sıla gibi basarılı kaliteli sanatcılara alısık değil ne yazık ki o yüzden kulaktan dolma sacma sapan söylemler. ayrıca ziynet sali ye albümünde bestelerini veriyor. iftira bunlar. madem o tarzmıs ilişkileri neden biri de çıkıp ziynet eşcinsel demiyor bu acıdan bakın olaya.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• benane

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey ya saçmalamayın. Uğur mumcunun oğlu ile sevgili kaç senedir.

0|0
    0|0
  • Kadın olsam bende Lezbiyen olurdum :D

0|1
    0|0
  • Oladabilir olmayadabilir farketmez.

0|0
    0|0
  • Kim Ki o

0|0
    0|0
  • Evet eşcinsel.
    Hiçbir erkekle görünmedi. Görünse de yalandan :)

1|0
    0|0
  • Doğru ise benim bütün hayallerim yatar :(

0|0
    0|0
  • Kaybımızı saygıyla anıyoruz.

0|0
    0|0
  • ne fark ederki ki?

0|0
    0|0
  • Bayanlarda eşcinsellik olmaz lezbiyen nedir ona.

0|0
    0|0
    • Shsnsn ne diyorsun gardaş hiç anlamadım bayanlarda eşcinsellik olmaz lezbiyen nedir eşcinsel bayanlar olmasaydı bu kadar homoseksüel bayan p*rnosu çekilmezdi dbbdbdbdn

• doğru ben biliyorum

0|0
    0|0
    • Nereden edindiniz bu bilgiyi acaba cok eminsiniz

• Intihar ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bilmiyorum ama çok güzel kadın

1|0
    0|0
  • olabilr neden olmasın ki. ama bu sosyal medya vb bazı konuları çok abartyor sırf konu olsun diye

1|0
    0|0
  • kıyamete az kaldı..
    sanmıyorum ama olabilir de ali sunal için de diyorlar

0|0
    1|0
  • Ziynet Sali ile ilişkisi var mı yok mu bilemem ama evet Sıla eşcinsel.

0|0
    0|0
  • yok daha neler, ilk senden duydum, kaynak var mı nerden ogrendin?

0|0
    0|0
  • nerden duyuyosunuz bunları ya:D

0|0
    0|0
  • Haa bee :D

0|0
    0|0
  • kimsenin günahına giremem

0|0
    0|0
  • neyse ne bizene

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey bence

0|0
    0|0
  • Onun kendi hayatı

0|0
    0|0
  • Dogru mu acaba ya hep hissediyodum çünkü erkelerle resim cektirirken bilene, uzak duruyo kesin oyle oazamn ama ziynet degilki

0|0
    0|0
    • Ziynetin öncesinde butch bir lezbiyenmis sevgilisi. Lezbiyen bir kac arkadaşım baya eminler sılanin lezbiyen olduğuna

• Inanmiyorm ya demek doğruymuş iyi gizledi kendini desene yani dis gorunrusundende öyle sevgilileri oldu hic belli etmedi anladım canım

• Oha :O

0|0
    0|0
Yükleniyor...