Olacak o kadar 'ı Recep ivedik 'e değişirmisiniz?

Yahu bu recep ivedik filmleri biliyorsunuz türkiyede büyük reyting yaptı şahan kardeşi togan 'la ceplerini bayağı doldurdu allah artırsın gözümüz yok tabiiiki ama adamın her bır esprısınde kufur belaltı savurmalar falan var sacma kahkahalar var tarzım degıl benım ... peki 80 li cocukların cogu hatırlar olacak okadar efsanesı vardı ne kalıtelı esprıler ne muthus gondermeler vardı neden ona sahıp cıkamadık reytıng yetersızlıgınden zamanında kaldırdılar programı... şimdi soruyorum ;
Olacak o kadar 'ı Recep ivedik 'e değişirmisiniz?
şahan lı Recep İvedik mi?

Rahmetli Levent kırcalı Olacak o kadar mı?

• Recep ivedik
    36% (8)33% (9)35% (17)Oy Ver
  • Olacak o kadar
    64% (14)67% (18)65% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
gayfas
deerr
cvgg

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Olacak o Kadar bence her zaman daha iyidir ama recep ivedik diyenlere kızmayın.

Çünkü alt sınıfa daha çok hitap ediyor.

0|1
    0|0
    • size katılmakla beraber kalitenin asla unutlmayacağını düşünüyorum ... bundan 100 yıl sonra olacak okadarı hatırlayan insanlar olacaktır ... tıpkı şu an charlie chaplin in siyah beyaz videolarını zlediğimiz gibi lakin recep ivedik günün kahramanı onu pek hatırlyacaklarını sanmam

• Olacak O Kadar güzeldir ama Charlie Chaplin gibi bir adamla da kıyaslanamaz.

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabii ki de Olacak O Kadar. . :) diğerinden uzak durma taraftarıyım..

0|1
    0|0
    • evet bende izlediğime pişman oluyorum herdefasında kalıte yerlerde

• Tabikide olacak o kadar😍

0|1
    0|0
  • Recep İvedik'i 1 kere bile izlemedim. Olacak o kadar

0|1
    0|0
    • ya ben izledim anlık güldürüyor okadar kalitesiz espri hepsi işin içine küfür girince gülmüyorum zaten ikinci defa izlenmiyor... ama olacak okadrın tekrarları falan sureklı ızlerımm ...

• Olacak o kadar güldürürken düşündürmeyi başarıyordu.

• aynen (:

• olacak o kadar ın yeri ayrı (:

0|1
    0|0
  • olacak okadar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olacak o kadar maalesef son dönemlerde mizahtan iyice uzaklaştı. doğal olarak kendilerini sorumlu gördüler ve gerçekleri yansıtmaya yoğunlaştılar. mizahtan çok reality show gibi oldular.

1|1
    0|0
    • yayınlandığı her dönemde hükümeti eleştirmiştir mizah aynı zamanda toplumsal olaylara duyarsız kalmamaktır... guldururken dusundurmeyi ben levent kırcadan kemal sunaldan öğrendim ...

• haklısın. ve onun mizahını anlamak için biraz zeka lazım.
      işte o zekanın kırıntısı bizde olsa bugün hırsızlar teröristler ülkeyi yönetmezdi..
      ellerimizle ülkeyi o pisliklere emanet ettik. atatürkün bize emanet ettiği cumhuriyetide zar zor çakma şeriat saçmalığına karşı zar zor koruyoruz diyelim...
      rahmetli kırca onca sene boşuna uğraşmış...

• O konuda da sen haklısın

• Olacak okadarı özledim..

0|1
    0|0
    • tekrarlarını seyretmekte eğlenceli (:

• Bence saçma bir kıyaslama. olacak o kadar efsane.

0|0
    0|0
  • Levent kırca'yı hiç sevmiyorum

0|0
    1|3
  • değişmem

0|1
    0|0
  • İkisininde yeri ayrı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...