Tv de en gereksiz bulduğunuz program/dizi nedir?

Benim için gerekli pek birsey yok liste uzun başta tüm evlilik programları big brother işte benim stilim saçma sapan nedir bu ya sosyolog adayı olarak hepsine karşıyım...

0|0
28|74

En İyi Erkek Görüşü

• aynen katılıyorum. Türk toplumunun genlerinden bihaber para kazanma uğruna yozlaşma hastalığına göz yuman insancıkların yaptığı ve yine aynı tip insancıkların da katılmakta beis görmediği gereksiz atık programlar hepsi.

1|0
    0|0
    • teşekkürler bu konuda paylaşımından dolayı ayrıca eig için de.

En İyi Kız Görüşü

• Aynı programlardan bende şikayeetçiyim. İnsanın beynini boş boş şeylerle dolduruyorlar resmen ne faydası var. Bir de adı evlilik prograı ama gelen adayların arasını bozma yarışı var bir kıskançlık bir çekememe. big brodher da da kimin ne olduğu belli değil bütün toplamaları kymuşlar eve. ne bk yedikleri belli değil.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 73

• Tüm belgeseller
    Tüm siyaset ve spor programları
    Tüm bilimsel programlar
    Hepsi gereksiz.
    Bizim millete daya 7/24 evlilik programı tüm gün izler
    Saman oldu beyinleri saman...

2|0
    0|1
  • 1-Evlilik programları
    2-Muhteşem yüzyıl.

1|1
    0|0
    • 1- Muhtesem Yüzyıl olmali adamlar 20 kusur ulkeye veriyormus yayinlari. Bizi onca ulkeye rezil ediyorlar.

• TV8 kapatılsın

2|1
    0|0
  • Hepisi birbirinden gereksiz

1|0
    0|0
  • Gerekli bir şey var mı zaten, Kurtlar vadisi var işte gerekli.

2|0
    0|0
  • işte benim stilim kısmetse olur gibi sacma sapan kurgudan ibaret olduğu programlar benim için en gereksizidir

1|0
    0|0
  • tv nin kendisi zaten gereksiz.

1|0
    0|0
  • sosyolog adayı olarak nasıl hepsine karşısın ki : )

Çeşit çeşit insan işte. Otur ve toplumu refaha kavuşturacak çözümler üret : ) :))

1|0
    0|0
    • Onun için okuyorz zaten merak etme

• Teşekkür ederim önerilern içinde bana işimi öğretme biz saha çalışması zaten yapıyoruz

• İşini öğretecek mecrada değilim. Sadece öneridir.

• tv 8 in hepsi gerekiz.
    bu aralar favori kanalıl Trt 1 Belgesel Hd

1|0
    0|0
  • haberler dışında ızlemıyorum hep boş programlar var dızıler desen hepsı ozentı dışardan bakan kışıler zannnedecekkkı turkıyede her kes vılllada yasıyor arabası var zengın senaryolar hep aynı zaten bırde bu evlendırme programları felaket ıste benım stılım sadece genc kızları ozendırme bıg brohter zaten daha felaket sonuc olarak tv ler boş vakıt kaybı haberler dışında

0|0
    0|0
  • Televizyon tamamıyla gereksiz, insanları esir eden, kültür seviyesini düşüren, beyinlere istenilen her düşünceyi sokabilen bir alettir..

1|0
    0|0
    • Medya tıpkı hipodermik şırınga gibi insanların beynine herseyi enjekte ediyor sosyolojide medya ve toplum konusunda var bu fakat yeterli argümanlara sahip isen bir filtre süzgeçten geçirip izlersen etkilenmezsin

• Bu sadece görünen yüzü, ya görünmeyenler? Gözle göremeyip bilinç altımıza işledikleri ne olacak? Onları süzgeçleyebilme ihtimalimiz yok malesef..

• Çoğu saçma

1|0
    0|0
  • haber , belgesel ve öteki gündem vs tarzındaki programlar hariç gereksiz buluyorum çok nadir de kaliteli filmler izlerim denk gelirsem

1|0
    0|0
  • Seyretmiyorum ama , üzerime yap tarzında diyalogların olduğu programlar heralde :)
    Topu topu seyrettiğim 3, 4 program var o kadar...

0|0
    0|0
  • Evlenme programları kesinlikle tamamen uydurma kişiler senaryolar hepsi muhendis iş adamı hangi ara çalışıyorlar hergün ordalar😕😕 digerleri yarışma

1|0
    0|0
  • Evlilik Programları
    Tamamı SAçma ve Ahlak dışı

1|0
    0|0
  • istisnasız her kanal...
    her program...

1|0
    0|0
  • Evleneceksen Gel Varya Lanet Bişi Ya Seda Sayanın Programları Hepmi Kolpa Olur Senaryo Üzerine Kurulu

1|0
    0|0
  • gerekli bişey yokki

1|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum. Haftada bir saat belki, en fazla.

1|0
    0|0
  • Alayi

1|0
    0|0
  • Tv hiç izlemiyorumki

1|0
    0|0
  • Big Brother Türkiye

1|0
    0|0
  • İnsanları tekdüzeliğe sokan amaçsız saçma salak programlar ben de sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Zamaninda utopyaya karsiydim simdi big brother. Kisacasi sanal gerceklige karşıyım

1|0
    0|0
  • Tv bailı başına gereksiz zaten

1|0
    0|0
  • TV'de birkaç spor ve çizgi film kanallarına bakarım, o kadar.

1|0
    0|0
  • saçma saban tarz programı

1|0
    0|0
  • evlenme programlarının hepsi

1|0
    0|1
  • Okan Bayülgen'in ekranda görünmesi gereksiz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 27

• Belgeseller ve spor kanallari ve birkac haber programi disinda at cope. Hd de kurtarmiyor:))

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum 👍

1|0
    0|0
  • Kısmetse olur, evlilik programları, geçen rastladım bitane yeni gelin yarışma programı, bide temizlik yarışma programı çıkmış, big brother, tarz yarışmaları, ses yarışmaları, yemek yarışmaları o kadar çok var ki

1|0
    0|0
  • Evlilik programları

1|0
    0|0
  • Kısmetse olur

1|0
    0|0
  • seda sayn varya o program

1|0
    0|0
  • evleneceksen gel programı :D seda sayanın sunması çok ilginç :D

1|0
    0|0
  • Kismetse olur

1|0
    0|0
  • Big Brother

1|0
    0|0
  • %90ı öyle sayamam

0|0
    0|0
  • Hepsiii

0|0
    0|0
  • Big brother

0|0
    0|0
  • Magazin programlarida geteksiz bence.

0|0
    0|0
  • Genelde hepsi gereksizz

0|0
    0|0
  • şu evlilik programlari iyice baydi artik helekide seda sayanin yaptigiiii...

0|0
    0|0
  • TRT Belgesel ve TRT Okul dışındakileri at çöpe gitsin.

0|0
    0|0
  • kısmetse olur

0|0
    0|0
  • Bütün yarışmalar ve diziler bence çok gereksiz. Türk dizileri fazla uzun. Yabancı dizileri çok seviyorum bu yüzden. Adamlar konuyu kısa ve öz bir biçimde anlatıyor. Bizimkiler maşallah bir film süresinde dizi çekiyor her hafta...

0|0
    0|0
  • Tum evlilik programlari, diziler

0|0
    0|0
  • Evlilik programları , günlük diziler.

0|0
    0|0
  • Evlilik programları saçma.

0|0
    0|0
  • Hepsi gereksiz saçma sapan