Harry potter filmlerinin tümünü izledinizmi?

Harry potter benim en sevdiğim film. Peki ya siz izledinizmi? Harry potter serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Harry potter filmlerinin tümünü izledinizmi?

0|0
14|21

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde en sevdiğim film :) . özellikle 4. Ve 8. Filmleri harika. en çokta dumbledore u seviyorum filmde :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu filmlerin 3. ve 4. lerini saymazsak hepsi kitapları piç etti komple. Aslında 3 ve 4 de yetersizdi de en azından atmosferi düzgün vermişlerdi.

Berbat l*n bu filmler, serinin en iyi kitabı olan 5. kitabı resmen katletti David Yates. 6. film de rezaletti, 7. nin ilk kısmı idare ederdi işte.

Kitapların yanından bile geçmez bu filmler.

1|0
    0|0
    • Kitapları güzel ama filmleri de çok iyi. Dikkatini vererek izlediğinde çok etkileniyorsun.

• Senaryoyla kitapları bağlantısız düşünmeli. Rowling senarist değildi

• Hayır iyi miyi değil filmler, etkileyici bile değiller çok yüzeyseller.

Rowling senarist değildi ama kurguladığı hikaye kesinlikle daha etkileyiciydi. Harry Potter komple olay örgüsüne dayanan bir roman serisi. Edebi açıdan fazla güçlü değil.

• Daniel 7ay küçük benden ama yaşıtım gibi özdeşleşmiştim açıkçası. Hatta ateş kadehi zamanlarında (17 yaşlar) beni iyiden iyiye ona benzetirlerdi ya
    KARDEŞ SEN BİR ÜNLÜYE BENZİYORSUN YA
    diyordu millet. Gözlük de vardı o zaman.

Neyse. Filmleri tam ibretlik görüyorum ben.
    Hangi aşamasını isterseniz oranın ibretini paylaşabilirim.

1|0
    0|0
    • Ibretlikmi bilmiyorumda çok ustaca yapılmış bir film. Hata yok denecek kadar az ve büyük bir zeka ürünü. Ben çok seviyorum. :)

• Elbette ibretliktir. Yönetmenin vermek istediği bir mana ve mesaj olduğu gibi sahne sahne ayrıca sen kendi istidadın ile ibret alabilirsin.

• hiçbirini izlemedim.

4|0
    0|1
    • Kesinlikle katılıyorum.

• @marifetilim sevgili yorumcu arkadaşım buradaki konu bir eserin hakkında konuşurken benim bakış açım onun bana ne katacağı yönünde olmasıdır. sevgili soru soran arkadaşımız bana cevaben "çoğu filmin amacı da bisey katmak degil." dediği için şuana kadarki yazıları yazdık çizdik. önemli olan eğer bir birey herhangi birşeyi beğeniyorsa o tamamiyle kendisiyle alakalıdır. ama olay öneriye dönüştüğü vakit karşınızdakine "izle gitsin ya" manasına gelecek bir laf ederseniz bu durumda karşınızdakine saygıda kusur etmiş olursunuz. tartışmanın asıl manası budur.. sizin eleştrinize gelirsek "hp filmleri" dediğizin şey tekrar ediyorum sabaha kadar üzerinde konuşulabilecek bir konu.. ancak bu konuşma niceliği değil niteliği hakkında olur. ve o film serisini sadece bir film serisi olarak görmek yanlış olur. zatn belli bir yaşın üzerinde kimsenin önemsemediği diğer taraftan bir yaş snırı içinde kalan genç arkadaşlar içinde inanılmaz önemli olan bişi sadece kitap işte veya film işte denilerek geçilemez

• Hepsini izledim ama bana göre en iyisi Zümrüdüanka Yoldaşlığı idi.

1|0
    0|0
  • Hepsini izledim hepsini... 5 yaşındayken ilk film çıkmıştı o zamandan beri hiç birini kaçırmadan izledim. En sevdiğim film Ölüm Yadigarları (2. si). En sevmediğim ise Melez Prens.

1|0
    0|0
  • EVET izledim

1|0
    0|0
  • Hepsini izledim
    Genel olarak iyiydi

1|0
    0|0
  • izledim kitabınıda okudum

1|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemedim

1|0
    0|0
  • şşt bu ks ile aramda bir sır. hepsini izledim :)

1|0
    1|0
  • ilk olarak okullar beraber sinemaya gitmistik sonraki harry potter izlemedim sadece 1 izledim

1|0
    0|0
  • 4 filmini tek izledim ateş kadehine kadar

1|0
    0|0
  • Kitabında hayal ettiğim tiplemelerin hiçbirinin tutmadığı ki emma watson ı hiç sevmem

1|0
    0|0
  • Harry Potter ve
    Fast And Furious'un hiç bir bölümünü izlemedim :)

1|0
    0|0
  • hepsini izledim

1|0
    0|0
  • Şeytanı anlatıyo yecüc ve mecüc olayları.

1|0
    0|0
  • İzledim. 2001 den beri mi ne çok seviyorum harry i ama bitmesi kötü oldu

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Melez prens favorimdir

1|0
    0|0
  • bunlarla buyuduk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiçbirini izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum 🙈

2|0
    0|0
  • izlemedm

1|0
    0|0
  • Harika ötesi bir seri

1|0
    0|0
  • Evet hepsini izledim halada izlerim 😊

1|0
    0|0
  • filmlerini hiç sevmem. ama kitaplarını çok severim. filmler kitapların hakkını verememiş.

1|0
    0|0
  • Evet)

1|0
    0|0
  • Fantastik harika bir yapıt bence , çocukluğumun vazgecilmez kahramani :)

1|0
    0|0
  • dün 1. izledim bu gece 2 ye niyetim vardı olmadı henüz

1|0
    0|0
  • izlemedim çok gereksiz geliyor bana bu tarz filmler

1|0
    0|0
  • hepsi güzel ama bence Azkaban Tutsağı en güzeli.. ayrı bir havası var o filmin/kitabın

1|0
    0|0
  • Çok iyi

1|0
    0|0
  • izlemedim hiç

1|0
    0|0
  • hiçbirini izlemedim

1|0
    0|0
Yükleniyor...