Televizyondaki en saçma program/dizi hangisi?

Televizyonda 24 saat yayın var ve bunların kuşakları da var. Her kesime hitap edecek programlar, diziler... Bazılarının kaçırmadan izledikleri, sizin görmeye tahammül dahi edemedikleriniz. Mesela annenin her sabah izlediği Müge Anlı aslında senin lanetin... Evlilik programlarındaki amcalar, teyzeler, bitmeyen entrikalar... Altın gününe dönen stil programları da cabası...

Sizin sacmalariniz neler?

0|0
24|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bence türk televizyonun da ki herşey sıradan ve aptalca son 10 senedir dizilerde ki konu aynı hiç bir değişiklik yok ya liseli arkadaş grupları ya da zengin aile onlardan daha düşük erkek 2 zengin aile felan akşamları böyle sabahları daha büyük bir rezilik var o da ne derseniz mügehanlı yok esra eroll a evlen benimle felan ulan insanlar kendilerini para için rezil etmeye bayılıyorlar bir de şifa uğruna yayınlanan feridun kunak var =D bizim aktarların senelerdir söylediğini biri televizyona çıkıp söyleyince değerli oluyor =D ne kadar komik değil mi? sonra ben televizyon izlemem türk dizisi izlemem türk filmi izlemem diyince gençlik nereye gidiyor diyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Evlilik programlari en sacma bence dizi bilmiyorum

0|1
    0|0
  • -Big Brother
    -Tüm evlilik programları
    -Tüm stil programları
    -Yemek yarışmaları
    -Saçma ergen dizileri (Kiraz Mevsimi)

0|1
    0|0
  • İşte benim stilim
    Hayatımda bu kadar kendini yerden yere vuran Kezban kızları bir araya koyan bir program görmemiştim

0|0
    0|0
  • En saçması o stil programları. Bir kere bizim kız çocuklarımız izliyorlar hepsi bir prenses olma çabasında oluyor sonra. Beyinleriyle bile bir yere gelemeyecek ve gelememiş insanlar, başklarının seçtiği kıyafetlerle birde podyumda yürüyüp ilk okul kız kavgaları sergiliyorlar. Saçmalığın dansikası hepsi

0|0
    0|0
  • benim stilimmi nedir en saçmasıdır heralde

0|1
    0|0
  • Hepsi

0|1
    0|0
  • Kısmetse olur bu tarz benim vs... eğitici hiç program yok

0|1
    0|0
  • Hepsi birbirinden mal ve saçma ergen dizisi çoğu ya yaşlı 👵 kadınlar dışarda gençler koca karı gibi televizyon 📺 izliyor hayatımda hiç izlemedim izlemem de

0|0
    0|0
  • kısmetse olur mu ne öyle saçma b*k bir prog varr

0|0
    0|0
  • Esra Erol birinci Sırada , ve Esra Erol'un duygusal anları ,, ikinci Sırada bu tarz benim ,, nasıl bir bakış açıları var o insanları hangi Dünya'dan bize sesleniyorlar ,, imdat diye bağırmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Müge Anlı'ya bayılırım, en sevdiğim.

0|0
    0|0
  • Big Brother

0|1
    0|0
  • Seda Sayan in sunduğu evlilik programı kadar berbat birsey yktur herhlde

0|1
    0|0
  • Ben sadece kemal sunal filimlerini izliyorum alakam yok :D

0|0
    0|0
  • Beni afetten iffete döndüm.

0|0
    0|0
  • saçma olmayanları saysak daha çabuk biter bence... onlarda bir elin parmaklarını geçmez...

0|0
    0|0
  • Kertenkele arka sokaklar 😔😔😔

0|0
    0|0
  • Kaldır at televizyonu

0|0
    0|0
  • Kısmetse olur

0|0
    0|0
  • Bence evleneceksen gel 😆

0|0
    0|0
  • İşte benim stilim

0|0
    0|0
  • Kısmetse olur :/

0|0
    0|0
  • A9 adnan oktar kedicikler programı iğrenç gerisine laf etmiyorum bundan ötesi yok bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bu evlılık programları var ınsana hıcbır şey vermıyor tamamen duygu somurusu ve aldatmaca bunların yasaklanması lazım cok acıl bence

0|1
    0|0
  • Tv programlarının alayı saçma

0|1
    0|0
  • Benim stilim mi ne o program tam bir maskaralik

0|1
    0|0
  • evlilik programları

0|1
    0|0
  • Aynen katılıyorum saydıklarının hepsi gereksiz programlar.

0|1
    0|0
  • Turk toplumunun "ahlak yapisini" bozmaya yonelik bu programlar eminim sistematik sekilde yayinlaniyor.. bunlari izlemek yerine belgesel izlemek daha faydalu...

0|0
    0|0
  • Hangi program ve dizilerin olduğunu bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • evlilik ve aynı evde yaşayan aptallar :)

0|0
    0|0
  • 5 senedir TV izlemiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...