Kurtlar vadisi pusu?

Ne var bu kurtlar vadisinde erkekler. Neden her bolumu bu kadar merakla bekliyorsunuz. Hirsizlar bile yeni bolumun ciktigi gun hirsizlik yapiyorlarmis :D. En eskilerden birde arka sokaklar var hangisi daha iy i?

• Kurtlar vadisi pusu
    21% (3)40% (12)34% (15)Oy Ver
  • Arka sokaklar
    7% (1)10% (3)9% (4)Oy Ver
  • Ikiside iyi degil
    64% (9)47% (14)52% (23)Oy Ver
  • Ikiside guzel
    8% (1)3% (1)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kurtlar vadisi mi?
Herkese +1 eig

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kurtlar Vadisi ilk başladığında Türkiye'nin gerçeklerini senaryo ile anlatıyordu. Daha sonra Pusu olarak tekrar yayımlandı 120. Bölüme kadar inanın yeni Türkiye'yi anlattı. Daha sonra evet sıktı. Bu sezon başı kanal D ye döndüğünde ilk 5-6 hafta soluksuz ve harikaydı sonra yine sıktı. Kısaca Kurtlar Vadisi Pusu bazı bölümlerinde Türkiye gerçeklerini anlatıyor. Bizim insanımız da vurdulu kırdılı filimleri dizileri sevdiği için dizi fenomen haline geliyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu adamlar dizi çekmekten yorulmuyor mu Allah aşkına

1|0
    0|0
    • O kadar para sanada verseler sendd yorulmazsin :D

• Oldukça iyi para kazanmasına rağmen tadında bitirilen bir sürü yabancı dizi var. Olay para ise onlar alasını kazanıyordu :) Bizimkiler doymuyor.

• Haklisin ama belki reytingleri hala yuksek oldugu icin bitirmiyorlardir. :) gittigi yere kadar gotursunler bakalim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• İkisi de sıktı artık

1|0
    0|0
  • çakır öldü dizi bozuldu bir pok yok

1|0
    0|0
  • O yüzden perşembe günleri insanlar kapılarını kilitlemiyorlar'mış

1|0
    0|0
  • Bağımlılık yaptı bir kere vadi napalım şimdi. Vadi demek hayat demek her şey demek:)12 yıldır izliyorum bıkmadan usanmadan hatta yazın tatilde izledigim bölümleri yine izliyorum:D

1|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi türkiyedeki çoğu insanın derin devlet, gladyo gibi oluşumların varlığını ilk öğrendiği yer. Gnelde gerçekleri işlerdi eskiden artık tırta bağladı. Adam dizide ölmeden gerçekte ölcek mk..

1|0
    0|0
  • Yabancı dizi izleyenler bu dizilerin ne kadar kötü olduğunu anlayabilirler bence, izlemeyenler bile anlayabilir, sonuç olarak biz dizi yapmayı beceremiyoruz bence :d yabancı dizilerin her bölümü sinema filmi tadında

1|0
    0|0
  • Polat ölse de kurtulsak

1|0
    0|0
  • Polat abileri tespih alsin.. bir hafta mahhalede o tespih karaborsada yani..

1|0
    0|0
  • 1 tek bölümüne dahi bakmadım.

1|0
    0|0
  • Hiçbirşey yok bende izlerdim bıraktım uzun süredir bakmıyorum.

1|0
    0|0
  • kurtlar vadisinden toplasan 2 bölüm izmemeşimdir çocuklar izliyor onu ikisini de

1|0
    0|0
  • ikisi de saçma sapan dizi

1|0
    0|0
  • Bende hic sevmem :/

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • 20 dk lik senaryolari 2 saat uzatan Türk dizilerini sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • kurtlar vadisinin asıl yapımcılarından osman sınav ile sohbetim olmuştu abi dedim senin yarattığın proje cok sevildi niye bıraktın dedim yaptığım işlerden sıkılırım dedi ilk 55 bölüm benim imayemdi senaryo raci şaşmaz yapım şirketi kurdu telif haklarını onlara devrettim farklı projeler yaratmak istedim bıraktım dedi yoksa bitecekti kurtlar vadisi dedi cok sohbet ettikte destan anlatmıyım şimdi kurtlar vadisi cok izlensede sıktı polatın kardeşi ve eski senaryo ekibi bıraktı sacmaladı iyice dizi ve yapım şirketi necati şaşmaza kaldı :)

0|0
    0|0
  • İkiside toplumun altını üstüne getirmiş
    duman etmiş dizilerdir.
    Biri Türk polisini kötülüyor
    Biri Çalışan Emekçinin ve Dürüst insan olmanın verdği zararı anlatıp duruyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...