Hayat Mucizelere Gebe dizisindeki gibi kaza sonucu hamile kalsanız, ne yapardınız?

Hande Ataizi'nin anne ve Damla Colbay'ın bakire, genç bir kızı oynadığı dizi ünlüler dünyasında tartışmaya neden olmuş.
Hayat Mucizelere Gebe dizisindeki gibi kaza sonucu hamile kalsanız, ne yapardınız?
Dizide Damla Colbay’ın canlandırdığı İnci karakteri, yanlış tıbbi bir kaza ile yani yapay döllenme ile hamile kalıyor.

Ziynet Sali: "Dava açardım."

Ömür Gedik: "Hamileliği sonlandırırdım."

Tuğba Yurt: "Tüm zorlukları göze alır, doğururdum." demiş.

Siz olsanız doğurur muydunuz, aldırır mıydınız?

Haber linki: http://www.hurriyet.com.tr/mucize-gebelik-tartisma-baslatti-40025791

0|0
169|68

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnanılmaz saçma bir dizi olmuş saçma derken konusu fena degil aslında yaratıcı (bizimki çakmaymış sanırım ama kim bulduysa artık bu fikri) ama kızın verdiği tepki saçma öyle bir durumda bebek aldırılır. tamam masum bir can da sonuçta hiç tanımadıgının birinin çocugunu niye durduk yere dogurasın ki sonra da dava açılır hatta hınç alınamazsa o doktor karıya aynısı yapılır. Ayrıca o sarı cadı ne diye annesiyim annesiyim diyip duruyo geri zekalı mıdır nedir. İlla doguracaksan da hakkındır kimseye vermrzsin o dizideki serhatla evlenirsin onu baba kabul edersin budur!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 67

• Dizinin kendisi gibi senaryosu da çakma ve saçma.

7|2
    0|1
  • Boyle aile olunmaz.. iki insan sever yakinlasir dokunur birlesir.. kazayla bebek olmaz, ahmaklikla olur..

2|2
    0|0
  • Ne manyak diziler ya bunlar. Yani bütün türk dizileri niye birilerinin hamile kalması, birilerinin sevişememesi üzerine kurulu ki?

1|0
    0|0
  • Bunlar hep Türk aile yapısını bozmaya yönelik şeyler. Saçmaladılar iyice.

6|2
    0|2
  • Ben doğururdum gel gör bakki doğurganlık özelliğim yok

4|1
    1|0
  • Bizim ünlüler evlilik öncesi çocuk doğurmaya meraklı, hayret bazıları doğurmam demiş..

Aldırılması gerekir..

2|1
    8|1
  • Dizi sektörü bitmiş. Konuya bak..

5|0
    0|0
  • Doktoru zükerdim heralde

3|0
    0|0
  • Aldirirdim ben.

2|1
    2|0
  • Amerikan cakmasi degil. Dolayli olarak türk kulturune selam cakmis bir dizidir.

Orada onemli bir kavram var ''BAKİRE VE HAMİLE''. Yani ozellikle ustune bastiriyorlar bu kavramin. BAKİRE. Ee ama hamile?

Bir kiz bakire degilim, kucuken bisiklete binerken kaza gecirdim dese. Erkekler hemen kasar orspu yalanci diyor ya.

l*n mk kiz hamile. Erkek arkadasi diyor ki ''ben senin yanindayim''.

Yani hem erkeklere zar kafali olmamalari gerektigini ogutlemis.

Hem de bakire ama oral sampiyonu, arkasi otoban olmus sozde namuslu kizlarin yuzune tokat gibi carpmistir bu gercegi.

0|0
    0|0
  • Ülkemizdeki dizilerin hepsinin Allah b... neyse bela okimicam ama o kadar boş igrenc konular işliyorlar ki igreniyorum yazıklar olsun...

1|0
    1|0
  • doğururdumm tabi :D

0|0
    0|0
  • sonlandırılır

0|0
    0|0
  • Daha doğmamışın bebeğin katili olmayı düşünenlere laf bile diyemiyorum.

1|0
    1|0
  • Vay mk erkek hamile mi olurmuş der doğururum dünya da ilk olurum :D

2|0
    0|0
  • Doğurur

1|0
    0|0
  • napacam dogururdum dogur dogurabılırsen tabı o da ayrı bır konu

0|0
    0|0
  • Doğurmazdım, o çok saçma bir dizi ve ayakta duracağını sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • hiçbir şley

0|0
    0|0
  • çocuğu sçardım

2|1
    5|0
  • Kazara hamile mi kalınır?

0|0
    0|0
  • Filmin ismine bak zaten asd
    mucizelere gebe ve supriz bi' sekilde gebe kalıyo vay anasını ne tesaduf dnsjf

0|0
    0|0
  • haberlere çıkardım

1|1
    0|0
  • Ayy ne guzelll. Şimdi ben hem anne hemde babamı olacam 😀

0|0
    0|0
  • Toplumu ne güzel bozuyorlar böyle dizilerle ah ulan şu subliminal yerleştirmeler insanları ne hale getirdiniz.

0|0
    1|0
  • benim arkadaşımın annesinin bir arkadaşına olmuş o bunlar hamama gitmiş hamamda akşam erkek hamamı sabah kadın hamamıymış kadın bakireymiş lakin hamile kalmış

0|0
    0|0
  • yine türkler yine saçma diziler yeter bıktım

0|0
    0|0
  • büyük bir kaza olmuş derim :D

0|0
    0|0
  • Ya yeter ulkede kadinlari double kaşar yaptilar ya

2|0
    1|1
  • salak salak diziler. Adam akıllı dizin yapın biraz. Bölümün sonunda donup kalalım 1 haftayı iple çekelim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 168

• Önce dava açar okkalı bir tazminat alırdım çünkü doğurmak isterim ve babamın beni reddediceğini düşünürsek o paraya ihtiyacım olur😄 ama her halükarda doğururdum.

13|5
    1|0
  • Allah kimsenin başına vermesin böyle bilişiyi. Koşullara göre değişirdi ama benim bir suçum olmadığı için ve bir çocukta o kadar kolay kolay olmadığı için ben doğurmayıbtercih eden gruptan olurdum. Ama hastanede ve doktorlarda bunun bedelini ağır öderlerde. Sonuçta ne benim ne de çocuğun bir suçu yok burada.

2|0
    1|0
  • Babası dizideki herif gibi hem yakışıklı hem zenginse doğururdum ama o dizideki karıya vermezdim 😂 Şaka bir yana başıma gelmeden bilemem ama bir başkasının çocuğunu doğurmak o çocukla aramda oluşacak anne evlat bağı sonrasında çocuğu verecek olmamın zorluğu ya da kolaylığı yahut o aileyle aramda kurulacak bağın getirecekleri hepsi bir yığın düşünceye şimdiden sebep oldu birde gerçekleşse 🙄 Bilemedim zor ama kıyamazdım heralde aldırmaya Allah bir çaresini buldururdu.

0|0
    0|0
  • Niye vajina soz konusu hep dizilerde anlamiyorum

2|3
    3|0
  • neyse ki ülkemizin doktorları senaryodaki gibi aptal değil gayet bilinçliler, bu tarz bir olayın olabileceğini sanmıyorum zaten olması gereken kürtaj ve dava açmak doğururum demek saçma yani hiç bilmediğin bir adamdan bebek sahibi olmak. Bunu kabullenecek kimselere sperm bankasından bahsetsen abarta abarta reddederler ben o* muyum sevdiğim adam vs triplerine girerler

0|0
    0|0
  • Bende dogururdum, Allahın bana bir hediyesini ben alamam Allah istemeseydi onu dogurmami zaten gebelik tutmazdi

1|0
    1|0
  • hamileligi sonlandirirdim.

1|1
    1|0
  • Dizinin konusunu ilk okuduğumda baya düşünmüştüm, aldırırdım sonuçta benim çocuğum olacağı kadar bu başkasının da çocuğu olacak ve o çocuk doğduğun da onun üzerinde hak iddaaa edecek hatta belkide benden onu almaya kalkacak bunu bile bile doğurmazdım şahsen

2|0
    1|0
  • Dava açardım o ayrı konu da yine de bir cana kıymazdım. Benim anlamadığım tıbbı kaza nasıl yapılmış, senaristin kafası ne kafasıymış merak ettim!

0|0
    0|0
  • doğururdum sanırım oda bir can bir nefes katil olamazdım

1|1
    1|0
  • neden hiç orjinal dizimiz yok merak ediyorum... son zamanlarda çıkan bütün diziler alıntı... jane the virgin çakması bu da..

1|0
    0|0
  • Diziyi izleyemedim tam olarak ama o kız nasıl hamile kaldı öyle anlamış değilim , bunun faturası yapan kuruma ya da doktora ağır olur

0|1
    0|0
  • Doğururdum minicik bir can sonuçta yanlışlıkla ya da isteyerek, bu minicik bir canın suçu değil ki.

0|0
    0|0
  • Çok garip bir şey. Tabi ki herkes dava açardı. O çocuğun bir aileye ihtiyacı olacak. Küçücük bir can'a insan nasıl kıyabilir bilmiyorum. Neyse Allah kimsenin başına vermesin :o

0|0
    0|0
  • Doğururdum, o da kader.
    Dizi zaten her zamnki gibi çakma.
    Jane the virgin gerçek versiyonun adı.

1|0
    0|0
  • Doğururdum ya yazık minicik birşey insan ne bileyim nasıl yok edebilir ki bilmiyorum merhamet belki bu belki de başka birşey... senden birşey.

1|0
    0|0
  • Yabancı bir doktorkendi ülkesinde tedaviye gelen hastalarını yaşami boyunca kendi spermi ile döllemis ve hastalarini hamile bırakmış kimsenin haberi yokmuş bu olaydan ve 6000 tane cocugu dünyaya gelmiş bu olay ise gerçek duyduğumda şok geçirdim. Amacı ise soyunun fazla olmasını istiyormuş.

0|0
    0|0
  • Hem dava açar hem de doğururdum.

2|0
    1|0
  • Oha cok kötü bir durum ya.

0|0
    0|0
  • Dava açar doğurur çocuğuda kimseye vermezdim

2|1
    0|1
  • dava açar hamileliği sonlandırırdım.
    sevdiğim adamdan çocuk isterim, doğuracağım çocuğun babasına aşık olacak değilim.

4|1
    0|0
  • Dava açar medyaya duyurur, çocuğun bir ğiç olmadığını kanıtlar sonra doğururdum. Teknik olarak piç oluyor yine ama en azından kendimi aklardım.

0|0
    0|0
  • O anki psikolojime bağlı ama aldırmam herhalde

0|0
    0|0
  • Tuğba yurt iyi demiş nasıl kiyacan ziynet salinin dediğini de yapardım ben şahsen yalnız bunu çevreye anlatmak zor o.. pu derler be babası da belli degilmi şu an onun

0|0
    0|0
  • Dizinin kalitesine seviyesine bakın ya yerlerde sürünüyor... Doğru düzgün senaryo yok. Yarışma yarışma dolaşanları mankenleri oyuncu yapıyorlar olan yeteneklilere oluyor. Çocuklar izliyor bu dizileri ne kadar kötü örnek. Aynı şey benim başıma gelse doğurmam. Kimse bana katil cani de demesin. Evli değilim, babası yok, aşık olduğum adamdan desem o hiç yok. Doğurmak zorunda değilim.

0|0
    0|0
  • Aldırırdım

0|0
    0|0
  • babası ile buyuturduk baba dizideki gibiyse tabi:))

1|0
    0|0
  • Aldirirdim hastaneye ve doktora dava acar tazminat parasini alirdim :D

1|0
    0|0
  • Dava açar donlarına kadar alırdım. Böyle birşey nasıl olabilir.

0|0
    0|0
  • Hem davamı açar hem doğururdum. Karnımdaki canlı bir insan sonuçta ha karnındayken öldürmüşsün ha doğurup kendin öldürmüşsün cinayet olarak bakıyorum zorda kalınmadıkça kürtaja.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    138
Yükleniyor...