Doğaüstü dizi önerisi verebilicek olan var mı?

Merlinle başladım game of thronesi izliyorum ve supernatural çıtayı çok arttırdı? Şimdi ne izleyebilirim doğüstü olması şart arkadaşlar?

Güncellemeler:
Verdiğiniz fikirler için çok teşekkür ederim oylayacağım filmleri seçtim arkadaşlar :)

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• şu an the flash en cok izlenen yabanci dizi oldu her bolumu siname gibi mukemmel bence

1|0
    0|0
    • Dogaustu mu?

• Flash da marvel gibi dc nin bir kahramanidir bir kaza sonucu ortaya cikan meta insan. Suda kosabilcek 90 derece acida kosabilcek kadar hatta zamanda geriye gidebilcek kadar hizli kosabilmektedir. Bircok suclu ve kotu meta insanin yakalanmasi ve annesinin katilini bulmak icin ugrasir cok az kisi flashin gercek kimligini bilir kendisi bir adli tip uzmani olan barry allen dir.

• Zaten 1. Sezon 1. Bolumu izle birakamicagindan eminim :D her bolum inan bana sinema tadinda :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Doctor Who olabilir.

1|0
    0|0
  • prison break izlemelisin kesinlikle.

1|0
    0|0
  • gerçeklikten uzak dizileri pek tercih etmesem de fikir sahibi olduğum ve önerebileceklerim şunlar;
    -The Originals
    -Penny Dreadful
    -Salem

1|0
    0|0
  • the originals-fringe

1|0
    0|0
    • Fringe dizisinde bilimsel aciklamalar varbdiye biliyorum esrarengiz ama dogaustu degilmis sanirim. Soyleyenlerin yalancisiyim.

• Tamam çok teşekkür ederim oylayacağım ilk 3 filme girdi :)

• rica ederim :)

• Eskilerde lost vardi ne cabuk gecmis zaman jacop un canavari vardi vu vuu vu diye insanlari olduruyodu bir de kate vardi ahhhh

0|0
    1|0
  • sleppy hoollow var fena değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Korece izlermisin :D

1|0
    0|0
  • doctor who, jessica jones -sadece 10. için izlemiştim ^^ -, teen wolf, once upon a time, grimm

1|0
    0|0
  • masters of horror ve american horror story.

1|0
    0|0
Yükleniyor...