KORAY AVCI HAKKINDA SİZDE KATILIYOR MUSUNUZ?

Merhabalar son zamanlarda kısmen sevilen Koray Avcı nın yetenekli olduğu şüphesiz... Ancak ben onu orjinal bulmuyorum. Karadeniz sanatçılarından esinlenme gibi... Ki onlar olamaz... Ve verdiği sembolik mesajlar (alkol gibi ) çokta iyi değil.. Orjinalite eksikliği nedeniyle sıradan olduğunu kabul ederek dinlemiyorum tamam kötü değil ama beni iten birşey var bu adamda... Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın özellikle Kazım Koyuncu'nun şarkısını söyleyerek "esinlenme" yapması daha fazla düşürdü hiç orjinal değil Volkan Konak gibi olmaya bile çalışıyor sanki garip.. itici...

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öyle o sanatçıların tırnağı olamaz heleki Kazım Koyuncu nun sahnede alkol içip üniversteli topllumu uçuran bir adam değildi onun gibi

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben tanımıyom bile

0|0
    0|0
  • samimi adam. bk atmayın bence :)

0|0
    0|0
    • Samimiyetine bir sözümüz yok ben gösterdiği performanstan bahsediyorum hakkaten öyle

• Koray avcı daha yeni ünlü oldu o zamanlar sokak sarkıcısıydı ve bazı sanatcıların sarkılarını söylemesi normal şahsen ben çok beğeniyorum çok güzel söylüyor tabi bu demek değildir herkes beğenicek diye.

0|0
    0|0
  • Burdan birisini tanıyorum koray avcının eski arkadasiymis şimdi aranız nasıl diyorum konusmuyoruz ankaradan gideli diyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...