Victoria secret mankenleri?

Bu mankenler nasıl, besleniyor nasıl spor yapıyo? Bilgisi, olan var mı ya çok merak ediyorum kaç saat spor yapıyorlar?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Vücut geliştirme + kardio + protein diyeti yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • Vücut geliştirme fitness gibi mi

• Ben onlarda çok, fazla kas kütlesi olacağını, sanmıyorum ya baya inceler

• Kas geliştirmek sizin zannettiğniz kadar kolay değil. Erkeklere göre 8/1 oranda kas geliştirebiliyor bayanlar çünkü ikincil cinsiyet hormonları testosteron erkeklerin ise birincil. Kas yapımını sağlayan hormon testosterondur ve bir kadında testosteron olmasa hayatta kalamazdı , erkeğinde östrojen olamdan hayatta kalamadığı gibi. 1 Kg yağ ile 4 kg kas aynı yeri kaplıyor ve bu bayanların kas miktarı normal bayanlardan fazla ve ne kadar fazla kas varsa oturduğun yerde yaktığın kalori miktarı da artıyor :)

Erkekler Ne Diyor 3

• (yüksek sitem içerir 18 den küçükler okumasın)
    Boşverin siz lahmacun pilav kuru fasulye yemeye devam edin, ağda da yapmayın alıştık artık

0|1
    0|0
  • Victoria secret mankenleri daha dollgun kaaslilar binun icinde agirlik calisip proteineel karbonhidratsal beslenip haftada iki gunde kardio yapmalisn

0|0
    0|0
  • Kardio plates ve suquat ağırlıklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• normal yaşam tarzlarında haftada en az 3 kere spor yaptıklarını ama şov öncesi sıkı bı programa gırdıklerını ve nerdeyse hergun saatlerce spor yaptıklarını okumustum bı yerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...