Kısmetse olur programındakiler gerçekten sahte mi?

kanal d ekranında başladığından beri izliyorum ama hepsinin oyuncu olduğu yaşananların senaryo oldugunu söylediler , ne bileyim inanmak istemiyorum sanki baya gerçekci gelmşti :(

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Valla orasını bilemem de bu kadar dangalak bir program olamaz. Diger evlilik programlaro içinde çok yaratıcı kelimelerim var fakat bu ayrı bir saçmalık.

0|0
    0|0
    • aynen baya saçma yerleri var ama ben seviyorum gençlerin birbirine olan tutumlarına falan bakıyorum sonunu merak ediyorum bide

• Benim sacma buldugum konu formatı. Sen al kadınları bir eve koy sonra erkekleri al onlaroda bir eve koy. Sonra rastgele secilmis insanların birbirine asık olmasını bekle. Diger programlarda bunun benzeri. Kardesim siz köpek mi ciftlestirmeye calısıyonuz? aşık olmak, sevmek, evlenmek bu kadar basit biseymi? Orda otur ay talibimden elektrik alamadım ben ask arıyorum. Askı orda oturarak mı arıyosun? Sen otur ask senin ayagına kadar gelsin. Oldu be anam. Ay sinir geldi yine. kusura bakma patladım yine 😄

• eig hak ettin :D

Erkekler Ne Diyor 8

• izlemiyorum ama bu tür şeyler hep senaryo

0|0
    0|0
  • sahte mi bilmem ama eğlendiriyorlar beni ben ona bakarım :D kahrolsun ayçaaa

0|0
    0|1
    • Ay emreye yazık ağladı :(

• emre adam gibi adam.. delikanlı çocuk.. ayça gitsin karaktersiz kişilik.. belkide fotoğrafı kendisi çektirip 5000 tl daha aldı.. bu ayça bu programı soyacak ya :D 45000 para topladı karı 3 ayda.. ama haketmemiş

• maalesef alayı yalan dolan

0|0
    0|0
  • Bisen gerceksin o sahte

0|0
    0|0
  • bence en bariz cast o program hem de tamamı

0|0
    0|0
  • Yalan onlar ajansın kadınları

0|0
    0|0