Var mı bunu yaşayan bu aşırı tabi ama genelde araba sürmeyi öğretenler sinirli olur :D (Küfür içerir)?

Var mı bunu yaşayan bu aşırı tabi ama genelde araba sürmeyi öğretenler sinirli olur :D (Küfür içerir)?

:D "Sebebi neydi ki"
Ama şimdi bir de gerçek var kadınlar araba konusunda pek iyi değil :D kızmayın ama gözlemlerime dayanarak söylüyorum bunu istisnalar var tabi ki :D

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• l*n babamla surunce bende kafayı yiyorum o sakinlik adam bana küfür edeck hale geliyo bunun kadar değil ama dikiz aynasına carptigimda baska arabanjn baya saydı bişeyler

0|2
    0|0
    • Adam en sonunda sakinlesiyo :D la ben bu baskı altında ztaen araba öğrenmem ki

• yanında zaten sakin birisi yokken araba sürmek çok zor :D ben ehliyeti aldığımda başlarda babamda stres yapıyodu bağırıyodu falan ama ehliyeti alalı 3 sene oldu artık alıştılar kimse ses çıkarmıyo :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben dırek inerim arabadan

0|1
    0|0
  • Ogreniyoz iste da. Sanki direksiyonla dogmadik ya ne bilelim araba kullanmayi. Ogretin sizde.

0|1
    0|0
    • :D öğretiyo işte adam

• Bu ogretmek degil adam lafiyla dovuyo kizi resmen sanki kendi hiiiiiic hata yapmadan ogrenmiste. Kizinda eli ayagina dolaniyo panik oluyo.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...