Deniz seki diziye cıktı nekadar sucluda olsa üzüldüm?

yani icerde olmak cok kötü birşey mahkum olmak ben üzüldüm haline siz üzülüdünüzmü sonucta düşmez kalkmaz bir allah var kimin başına ne gelir bilinmez bende azdaha yanlış bir olaydan sebep iceri düşüyodum mahkum olacaktım sabıkalı olacaktım basit sacma bir nedenden dolayı konunun benle alakası olmayan birşeyden hayat sana nereden vuracağı belli olmaz

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben üzülmedn o klarnet pisi evladiyla yatıp kalkar o kadına acımaz çocuklarına ona buna laf atar elalemide asagilayah sozlr soyler sizin gibi lerde üzülür az adaletli olun yaa doğrunun yanında olun böyle pisliklerin yanında olup gotkaldirmanin spu bide para kazanıyor orda pislik oo. r

0|0
    0|0
    • kardş ben insan olarak üzüldüm hataları olmuştur tabiki belki hüsnüye aşık olmuştur aşk hedef tanımnaz hem büyük bir suclu varsa bu konuda bence eşine sadakatsizlik yapandır yani hüsnü dür kimse iyilik meleği melayike değil

• tamam işte onlar ünlü olduğu icin ağızlarından cıkan her kelime duyuluyor ufak kızgınlıkla söylenecek biirşey bile olsa günlerce aylarca yıllarca haber oluyor eee bizde diyoruz bazen demiyormuyuz ohh oldu iyi oldu bilmem Allah belasını verdi işte bukadar katı olmayın onlar ünlü oldukları icin haber oluyor bu olaylar yoksa normal hayatta onlarınkinden daha entrikalı olaylar var bizim bur bir 80 yaşında nene var gencliğinde kankasının sevgilisini calmış kankası ona güvenip sevdiğine onunla mektup gönderiyo oda o erkeği sevdiği icin mektupları yırtıp atıyoo kendi yazıyoo ve evleniyolar adamda zengin yani biz melayike o suclu öylemiii

• Ne nene, is o da ayrı pislik işte yapılan şey büyük hata onu diyorum

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok sevindim içeriye girmesine.

Eee.. ne demişler ettiğini bulursun. Birgün çıkıp ; İnsanları yargılsrsan ve kalkıp turkiye'nin önünde cümleler sarfedip kameralara oynayıp, insanların kalbini kırarsan gün gelir RAB sana da aynısını verir.

ALLAH çok büyük bak nasılda tıkadılar içeri. Hele ki ; insanların canıyla oynayacak bir pisliği yapanlar gerekirse muebbet yesin. Allah böylelerini de ıslah etsin.

BÜYÜK LOKMA YE BÜYÜK KONUŞMA BU DA SANA DERS OLSUN "DENIZ"

0|0
    0|0
    • tamada kardeş hatasından ders almışşsa bence almışada benziyo kimse mükemmel değil dediğim gibi bende yanlış anlaşılmadan dolayı beni şikayet edecekti adam bana sapık damgası vurdu sonra biraz konuştuk adam benden özür diledi olayı anlayıca yani neyin ne olacağı belli değil yok yere sabıkalı bir sapıkta olabilirdim ben kendimi anlatamsam veya adam beni dinlememek istese

• hüsnü çingenesinin b. k yemesi olduğunu düşünüyorum bu olayların ama cidden deniz seki'de bu b. kun parçasıysa canı cehenneme valla. zerre acımıyorum ama emin olamadığımdan yorum yapamıyorum.. ama suçu yoksa hapse girmemek için bas bas bağır insan, hüsnü başıma bunları açtı falan işte. sesini de çıkarmıyor. olayı anlamadım valla.

0|0
    0|0
    • öyle olsa hüsü şenlendiriciyide alırdılar iceri knka ben onla alakası olmadığını düşünüyorum ayrietten düşmez kalkmaz bir Allah bence suclu bile olsalar eyer tövbe edip pişman oldularsa bizede unutmak ve ayıbını kapatmak kalır yarın olur bir gaflete düşüp sende buna benzer bişey yapsan neolacak hatasız kul olmaz bence

• yok eroine o bulaştırmıştır anlamında.. ama her kötülüğe de, bir gün bizde yaparız diyerek hoş göremem ben.

Yükleniyor...