Game of thrones 6 sezon?

Sizce
Game of thrones 6 sezon?

altıncı sezonda neler olacak fikirlerinizi bekliyorum! Dizinin başlamasını heyecanla bekliyoruz birazda tahmin edelim dedik 😉😎

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Valla bekliyoruz bakalım tahminleri geride bırakan değişik bir senaryosu var. Ülkemizde olduğu gibi devam eden dizilerde halkın nabzını yoklayıp ona göre entrika ve aşk senaryoları yapmadıkları ortada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Jon Snow ölmücek kızıl abla onu dirilticek 😄 Ve Bran Stark ya Khaleesi ya da Jon abisinin yanına gidicek ya ak gezenlere karsı savasacak ya da Khaleesi icin savasacak :) Arya Stark bu sezon pasif kalabilir :) Tyrion hep bilindik şarap içicek 😄 Khaleesi ise son bolumde etrafini ceviren Dothrakiler onun kılıcı altında birlesicek sonucta ejder anası ☺ Anlayacaginiz bu sezon çok kan akacak.. 😇😇

1|0
    0|0
    • Bence khal drago yu hayata döndürürler diye dusunuyorum dhotrakileri bir araya toplamak için kilit anahtar çünkü o kişi geçen sezon tam orada bitmişti

• Yok daha neler sen bayağı saptın konudan o adam yakıldı at beyi yakıldıgı zaman mutlak cennete gider ☺ kilit kişi Khaleesi ejderleri gören duyan ona katılmaya gelecek tabiiki bir tahmin ama doğruluk payı kuvvetli 😊

• Ama khaleesiden nefret ediyor dhotrakiler o yüzden öyle dedim hem yeniden yaşam gücünü veren tanrı olarak hep ateşten bahsediyorlar bu şekilde yeniden hayata dönerse baya büyük şaşkınlık olacak ilgi odağı daha fazla yükselir die düşünüyorm 😇😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Son sezonda dizi kitaptan saptı ki şuana kadar kitaba sadıktı ne olacağını bilemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...