Türk erkekleri yakışıklılık olarak Dünya'da 74. sırada. Düşünceniz nedir?

Fransız dergisi Placidité ' nin düzenlediği ankette Türk erkekleri yakışıklılık olarak Dünya'da 74. sırada yer almışlar ne düşünüyorsunuz?

Türk erkekleri yakışıklılık olarak Dünya'da 74. sırada. Düşünceniz nedir?

0|0
214|493

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 492

• Türk erkekleri işte ne olacak diye laf atan kızlara istinaden ;

Biz erkekler kendi kendimize dünyaya gelemiyoruz.
    Bizi dünyaya getiren kadın.
    46 kromozomun, 23'ü erkeğe, 23'ü kadına aittir.
    Yani yarısı sizin eseriniz bu bedenin.

O zaman bizde, "Analar ne yakışıklılar doğuruyor" diyelim.

Yakışıklılık göreceli kavram. Kaç kiside yapmışlar bu araştırmayı. Tamam çok ahım şahım degiliz ama ezmeye de gerek yok.

Kendi ırkını ezen bir toplum yoktur bizim kadar. Kiz erkek farketmez..

33|16
    4|0
  • Simdi herkes yakisikli olur bak burada 😂😂
    Simdi adamlar hakli baska ulkelerdeki erkeklere bakiyorum guzel guzel yuz hatlari var mesela ingilkzlerim yuzleri cok guzel.
    Bizim toplumumuzda hala gelmks diyor " sakalim var ben cakisikliyim sacimida soyle yaptimmi super olacak"
    .. yok oyle bir dunya biraz kendiniz olun kotuyseniz kotusunuzdur bunu iyi gibi gostermeyin.

16|3
    0|5
  • toplamda kaç sıra varda 74. olmuşuz?
    74 nedir arkadaş ya yetmişdört nedir

9|4
    0|0
  • Aynı dergi biizm kızları 126. sıraya koymuştu :)

5|11
    9|1
  • Bunu bir de rus kızlarına soralım :) o anketi yapanın yarası vardır

3|7
    8|0
  • Dünya sıralamasında ülkemizi geri sıralara düşürdüğümüz için tüm Türk halkından özür dileriz.

62|14
    7|6
  • Bu anketi Afganistan dergisi yapsa ilk 10 A girerdik. Fransız dergisi de kim oluyormuş?

Valla umrumda değil. Delikanlılıkta birinci sıradayız. Sen git Fransa'da sosyal deney yap, sonra da Anadolu'da aynı deneyi yap. Bak bakalım nerenin erkekleri daha mert, daha sıcakkanlı.

17|8
    21|5
  • kızlar kacıncıymıskı dünyada:S
    sahı bızı japon kadınlarmı doğruyor?

5|14
    14|4
  • kızlarımız listeye bile girememiş!

7|20
    34|4
  • Onlar bizim yüreğimizi görmemişler henüz.

17|20
    14|8
  • Anket yanlış bence biz ilk 100 e giremeyiz.
    Bizi doğuran kadınlar birer barbara palvin ya o yüzden.
    Kadın 10 çocuk doğruyor hala taş gibi.
    Bizimkiler 2 çocuktan sonra salıyorlar tanker gibi oluyorlar.
    Öyle anneden böyle çocuk!
    Gelsin eksiler 😄

4|9
    32|9
  • geneli kel göbekli olunca

61|22
    11|18
  • Normal

6|1
    0|1
  • Bu anketten sonra hiç bir türk erkeği ben yakışıklıyım diye övmez kendini herhalde.
    Olsun iç güzellik önemli olan.

1|1
    0|0
  • fransız dergisi? sen de buna inandın. tamam ben efsane yakışıklıyım demiyorum ama yanlı bir dergiye de inanmamak lazım

2|1
    0|0
  • Ben şöyle düşünüyorum ya yorumlara baktım da genelleme yapmadan çoğu Bayanlar biz erkekler Türk kendileri farklı milleten gibi bir beğenmemezlik bir trip atmalar :) bu sorularla karşılaştığım için dayanamadım en son bende yazayım istedim :)
    Aslını inkar edenin nesli gevşek olurmuş.
    Bunlar illuminati oyunları fark etmiyor musunuz izlediğimiz filmlerde dizilerde güzel hatunlar yakışıklı erkekler ünlü markalar lüks yaşamlar işte bilinç altına yerleşiyor bunlar sonra bayanlar güzelleşmek için ( bilmiyorlar ki doğal halleriyle çok daha güzeller ) bütün maaşını güzellik salonlarına zararlı güzellik malzemelerine yatırıyorlar Biz erkeklerde vay be şöyle spor bir arabam olsa hatuna bak beee vs gibi :D konumuza dönecek olursak Bizim yakışıklı olup olmamamızı araştırıp sıralama yerine kim daha çok seviyor kim daha çok kıskanıyor (seven kıskanır ölçülü abartmadan ) kim daha temiz dünyanın anasını ağlattılar bütün hastalıklar yabancı ülkelerden çıkıyor kısacası biz başkalarını örnek almayalım biz iyi olalım onlar bizi örnek alsın bu arada son nokta Bizde ki yürek hiç bir millette yok buda yeter sanırım anlayanlara ;)

0|0
    1|0
  • önemli olan katılmaktı :)

5|1
    0|0
  • Baya ilerdeyiz l*n :D

4|0
    0|0
  • Çünkü ben, o liste yapılırken saklandım.

2|1
    1|0
  • Fransızlara kalırsa iş özellikle terörü besleyen ve yaratan bir ülke olarak özellikle ve özellikle Türklere düşman bir ülke olarak buna karar veren bir ülkenin dergisinin düşünceleri umurumda değil hatta yakınımdan bile geçemez. Bütün Fransız erkekelerini toplasınlar bir tane Türk etmez

0|0
    0|0
  • Ee zaten kadinlarda cirkinlere aşık olur :) sorun yok bizce

1|0
    2|0
  • Hayatında İtalya'ya, Fransa'ya gitmemiş kızlar burada Türk erkeklerini kötülüyor.. Benim için sadece atalarımın İtalyanlara ''mamma li Turchi'' sözünü söyletmeleri bile Türk erkeğiyle övünülecek bir şeydir.. Kaldı ki Türklerin yarısından çoğu Anadolu halklarının torunları olduğundan İtalyanlarla, Yunanlarla, İspanyollarla bir hayli benzeşirler. Yani gelip Türk erkeği şöyle, Türk erkeği böyle diyenlere pek aldırmamak lazım.. Ayrıca İtalyan kızlarıda Türk erkeklerine hayrandır. Bu tipten ziyade milli bilinçlerinde oluşan Güçlü, Kuvvetli, Cesur ve Savaşçı Türk imajından gelir. Ne diyelim Allah hiç bir milleti çocuklarını korkutmak başka bir milletin savaşçılığını anlatmak zorunda bırakmasın :) Hadi yavaştan yavaştan kaçın;çünkü TÜRKLER GELİYOR :))

0|1
    0|0
  • Biz italyanlar 1. Olduk çok şükür amin 😇

8|3
    34|20
  • Hiçbir Avrupa ülkesini geçemediğimize eminim. Yunanistan'dan yukarısı kadınlı erkekli güzel

0|0
    0|0
  • Dünyada zaten 74 devlet varmış ashdas

2|1
    0|0
  • Fransada 1. sıradadır zaten * ... (Neye göre yapıyorlar şu anketi bilemedim gitti ve çok saçma geliyor bana)

2|1
    3|0
  • Daha beni görmemişler

2|4
    18|7
  • Cok bıle bıze kanks

1|0
    0|0
  • Türkiyeye fransız kalmışlar işte 74. Olacak kadar kötü degiliz mk katar falan var önümüzde de 74. yapmışlar.

1|0
    0|0
  • 1. İtalya dunyanın tek ilişkili yaşayan ve en geçö yaşta evlenen erkeklerinin yaşadığı ülke
    2. ingiltre ülkede ki erkeklerin çoğu ego citasını biyerlerine sokmuş gezer
    3. fransa marsilya monaco normandiyada erkek nufusunun %75 i gay
    4. İspanya ispanyol erkekleri sakallı ve yırtık ve hipilik tarzları ile ve giyinmeyi bilmeyen tipik serseriyim ayağı boş vermişlik ile yaşamaktadır
    5. İsveç. Tek renk sadece sarısın yeşil ve mavi gözlü erkeklerin bir araya toplandığı ülke
    6. yunanistan. sistakiden başka bişey bilmezler yerler içerler yatarlar elleri yüzleri nasırlı değildir
    ama bu ülkelerde eşini sahiplenme kıskanma adamlık yoktur uzun süreli evlilik oranları çok düşüktür.

74. Türkiye evet türkiye gay nufusu sadece %5 türk erkeği her renkten ve çeşitten oluşur sevdimi adam gibi sever sevgilisini sahiplenir kıskanır kimse ile paylaşmaz türk erkeği adam gibi adamdır hem çapkındır hemde iyi bir aile babasıdır yeri gelir eşini göklere çıkarır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    462

Kızlar Ne Diyor 213

• Yani kendilerini Slav ırkıyla kıyaslayabilecek seviyede değiller. Türk kızlarına saldırırsan böyle çirkinliğinizi suratınıza çarparlar.

24|1
    2|5
  • Öyle zaten.
    Kıllı göbekli Harun amcaların birinci olmasını beklemeyin.

14|2
    0|11
  • Hahahhah bundan sonra bu kaynağı kullanıcam mahmutlara hahahha birinciler kesin İskandinav erkekleridir.
    41.media.tumblr.com/.../...liiVqj1qg22hlo1_540.jpg

10|1
    6|13
  • 74 abartmis kiskanclar.
    Ben viyanada yasiorum her ülkeden kizlar türk erkeklerine bayiliorlar Bence 1. Sirada olmasi lazim o.

4|10
    4|0
  • 75. ülke Antarktika galiba? Penguenleri geçmişler

17|7
    5|10
  • Eguehuehuehu aqq bize laf atacaklarına kendilerine bir baksınlar kekolar.

8|1
    0|7
  • Türk erkekleri tencereyse, Türk kızları da kapak.

Erkeklerimiz de kızlarımız da pek yakışıklı ve güzel değil malesef, iki taraf da birbirine b*k atmayı bırakıp geçinmeye baksın mümkünse.

4|5
    1|0
  • Turk erkeklerine kurban olsunlar hepsi gavur illetliler. 😎😎

1|10
    4|0
  • kızlarda aynı sırada olduğundan problem yok bence.. körler sağırlar birbirini ağırlıyor :D ha ama en çok " eli yüzü düzgün" insana sahip olarak bir sıralama yaparsanız ilk 10da olacaktır :D

1|2
    0|0
  • :D o tiplere bu sayı çok bile

2|2
    0|4
  • yalan. frsada 15 sene yaşadım ne şu fransız güzel kadınları gördüm nede yakışıklı erkek :D türkler ilk beşe girer

0|3
    0|0
  • Konuya harbi fransiz kaldm :D 1. Olan ulke neresi koca arama calsmalarina ordan dvam edip turk kizlari icn yakskli erkek cocuklari dogurcam :))))) kizlar sizi buyuk bir skintidan kurtarcam :D neyse maksat saka sacma bir anket geldi bana turkleri sevmdkleri icn o siraya koymustr franszlar :D

2|0
    1|1
  • Pek şaşırmadim :D geçmiş olsun beyler acinizi yürekten paylasmaya çalışıyorum :P
    Beterin beteri var dicem de o siz oluyosunuz asjd :D :D

3|1
    0|0
  • o kadar ülke varmıymış yahu :D

4|0
    0|2
  • Iyi bildiğim bir şey var ki
    benim eşim dünya yakışıklısı
    ilk gördüğümde aşık oldum bebeğime
    8. yıl ve hala bakmaya doyamadım kuzuma

0|0
    0|0
  • Uuuuuu 😱
    Yalan bence cunku turk erkekleri cok tercih ediliyor belki gercekten daha yakisikli ulkeler var ama bizim insanimiz kiskanc ve sahiplenici ve dunyadaki tum kadinlar kiskanilmayi ve sahiplenilmeyi ister 😊

1|6
    5|3
    • Kıskançlıkla ilşgili bir yazı buyur.
      Vay be, harika bir özellik. Bu Avrupalı, Amerikalı, vs. erkeklerde yok, neden? Çünkü onlar domuz eti yediği için kıskanmıyorlar. İsveçli, İngiliz, Alman, İtalyan, Fransız, vs. kızlara acıyoruz doğrusu, bizim erkeklerimiz bizi kıskanıyor. Bu sebeple şiddet görüyoruz, dövülüyoruz, sokağa çıkamıyoruz, erkek arkadaşımız olmuyor ama olsun, seven adam kıskanır! Bunu size söyleyen, olumlu bir şeymiş gibi satan adamdan uzak durun. Çünkü hiçbir, bakın hiçbir, Türk erkeği kıskanmanın ayarını bilmiyor. Küfretmeyi, bağıra çağıra sizi azarlamayı kıskançlığına verebiliyor. Siz de bunu kabul ettikçe hayattan usul usul soyutlanıyorsunuz. Kıskançlık ayarında belki güzel olabilir, ama ayarını bilen bir Türk erkeği bulmak samanlıkta iğne bulmaktan daha zor, inanın bana.

• Turkiye de de cok g*vat var merak etme sen rahat ol

• Yalnız iyi eksilenmisik yaa 😊😊
      Neyse yorum yapan herkese tesekkurler gencler.

• Efendim herkesler diyor ki :
    "Ben bilmem ne de yaşıyorum tam tersi çok tipsizler. s. s"
    Klavyenin başından sallamak kolay, nasıl olsa tanıyan yok. Bende Afrika'da yaşıyorum ve mor özel jetim var o zaman.
    Bir de demişler ki :
    "Siz onu Rus kızlarına sorun ;))"
    Ah be dangalaklar Rusya'da uzun süre önce yapılan savaştan ötürü erkeklerinin nüfusunda bayağı bir düşüş olmuş, bu yüzden kızların çoğu erkeğini bulamıyor. Ee bakıyor bu sazan Türk erkekleri bana tapıyor, parasınıda çatır çutur yiyorum atlıyorlar Türk heriflerine. Dil sorunundan kavga bile edemiyorlardır nan. /:
    Ayrıca artık Rus kızlarınıza elveda deyin gençlik. Rusya tüm vatandaşlarını ülkesine geri aldı, Türkleri de Rusya'dan attılar. Oh canıma deysin. 😂😂
    Ayrıca kızlara sesleniyorum bu egoları 1.60 olan boylarını aşmış Türk erkeği yine egoist tavırlarına devam edecek. Bundan eminim. Kendilerini istisna olarak görüyorlar çünkü. Türk erkekleti tipsiz ama ben istisnayım yiaa. s. s.

0|0
    0|0
  • sen listenin ilklerini söylesene ya napalım yetmiş bilmem kaçı :D

3|0
    0|0
  • Ben buna katılmıyorum. İlk 3 e giremeyiz belki tamam ama 74 nedir yani.

3|4
    4|0
  • Fransizlar ilk once kendilerine baksinlar sarisin mavi gozlu tipler turk erkeklerini cekemedilerinden kiskandiklarindan bunu yapmislardir * . abazalari niye yurt disinda ki kadinlar turk erkegiyle evlenmek istiyorum diye geliyolar. Muslumanoldugumuz icin buyuk ihtimall 74. siraya koymuslar gicikligina o anketi turkiye yapsa onlar siraya bile giremez tipsiz yaratiklar ego manyaklari

0|0
    0|0
  • Şaşırmadım.

3|1
    0|2
  • 100 dür o 74 olsa duramassın :D

0|0
    0|0
  • Katılıyorum ancak çok çirkin değil İyi sayılır yine de

0|0
    0|0
  • 74 iyi mi kötü mü ona göre dicem

0|0
    0|0
  • iyi yine 74. sıra onuda konuşturmamışlardır konuşsa iptal ederlerdi heralde :D

onu geçtimde ilk 10 da kim var acaba. türk erkeği var türk erkeği var

kıvaçda türk erkeği muro da kenan imirzali de besat ç de hepsi turk bunların :D

0|0
    0|0
  • Haklarını yemişler

0|0
    0|0
  • Kendilerini kaçıncı sıraya koymuşlar ibinolar?😀

0|0
    0|0
  • Kekoları gördüler de mi 74. olduk yoksa bizim yakışıklıları gördüler de mi 74. olduk bunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • fazla bile vermişler

1|0
    1|3
  • Kızlar Devam
    183
Yükleniyor...