Kızlar, One Direction grubu üyelerini yakışıklı ve sevimli buluyor musunuz?

One Direction grubunun üyelerini sevimli ve yakışıklı buluyor musunuz?

• Evet
    46% (47)
  • Hayır
    54% (55)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• Aman Tanrım ne demek Hayır? Onlar dünyanın en büyük en güçlü grubu 7 den 70'e. 5 kişiydiler dünyaya hükmettiler, sultan süleymanın pop versiyonu. Onlar o kadar güçlüler ki belieberlar ve directionerlara asla katiyen mütemadiyen kazara dil sürşmesiyle bile laf söylenemez. Onlar Tanrının, Allah'ın, Buda'nın, Baphomet'in, Shiv'in bize vermiş olduğu bir veli nimettir. Nimete çamur atılmaz. Nimet baş üstünde taşınır. Taç gibi parlıyor mübarekler. Hele ki Harry ve Louis o kadar tatlılar ki birbirlerinden başkalarına bakamıyorlar. Sadece birbirleri için varlar hatta onlar çift bedende atan tek kalplerdir. Larry Stylinson is real, okey nigga!

0|1
    7|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Bulmak da ne demek be adamlar yakışıklılığın kitabını yazıyorlar hepsi harika ve tatlı

En talişi de Harry 💙💚💙💚💙

5|1
    0|0
  • itiraf ediyorum; bu grubu seviyorum :D tamam fanları değilim ama genç, enerjik ve sevimliler :D
    https://www.youtube.com/watch?v=AbPED9bisSc

3|0
    0|0
    • Senin zaten bu tarz gruplara doğal bir sempatin var sanırım:) bir bigbang değildır ama senin için tahminimce:) video için de teşekkürler.

• bigbang ve bu grubu aynı cümleye bile almam. Bigbang buram buram bigbang :D
      Rap ya da arabesk olmadığı sürece böyle grupları seviyorum diyelim :)

• Tanrıdan dilerim inşallah onların nur yüzünü görebilesin. Amin

• ahh su kendiyle ayni yasta olmalarina ragmen "bunlar daha kucuk" diyen ablam gibileriyle kayniyor burasi COK YAZIK

0|1
    0|0
    • Evet justin bieber için de aynı geçerli ilk çıkış yaptıklarında 15-16 yaşlarında oldukları için insanlar hep o yaşlarda duruyor zannediyor onları aynı biz de çocukken çıkış yapan emrah'ın 40'ından sonra hala küçük emrah diye anılması gibi:)

• hahaha peki :)

• teşekkürler anlayışın için :))

• Evet buluyorum. Bulmayan kezbandır ya da lezdir.

2|0
    0|0
  • Yakışıklılar ve sesleride iyi burada laf atanlar sadece çekemeyenler ve ergen fanlarına sinir olanlar. Bence ergen fanları olmasa bu kadar önyargılı olmaz insanlar bunlara karşı

1|0
    0|0
  • Van direksiyon sevmiyorum.

0|0
    0|0
    • one direction tek yön demek sanırım yani grubun ismi ona atıf yapıyor olmalı.

• Yorumlara bak yahu :D ben lezbynm ama çocuklar karizma tabi tipim değil ama karizma yani :Ddd

0|0
    0|0
  • Ben ergenliğimde Blue severdim. şu an da bu grup var onu seviyorlar.
    http://i.hizliresim.com/gVvJEQ.jpg

2|0
    0|0
  • kesinlikle hayır. çocuk onlar...

0|0
    1|0
  • Onlar kim😂😂

0|0
    0|0
    • Google'dan araştır haklarında bilgi bulmakta zorlanmazsın:)

• Sağol cevap için çok naziksin😊

• Rica ederim

• Tipleri kucuk ama ingiliz aksanlilar iste:/

0|0
    0|0
    • Yani sonuçta yakışıklı ve sevimli buluyor musun bulmuyor musun:)

• işte 20 yaş altı kızlara hitaben şirin şirin bebeler. bana khal drogoyu verin!

0|0
    2|0
  • Hayır

0|0
    1|0
    • Tanrı evine ateşler salsın. One direction tek yön demek senin yönün şaşsın.

• zayn <3

0|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Hayır bulmuyorun.

0|0
    0|0
  • Ergenlerin 1 numaralı gurubu.

0|0
    1|0
  • Hayır değiller

0|0
    3|0
    • Ergenlerin ilgisini çekebilecek oğlanlar gibi sanırım daha çok justin bieber gibi.

• ha hayır tabiki paleler

0|0
    3|0
    • Paleler mi bu ne demek?

• izmirde böyle

• İngilizcem iyidir ama ergenin teenager'dan başka bir anlamı da mı var diye düşünüp sözlüğe baktım sen bunu yazınca:)

Yükleniyor...