Deniz seki'nin dizide oynamasi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Ben izlerken cok duygulandim ne kadar suclu olursa olsun bir kadin olarak cok uzuldum yinede

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• zamanında bayhanı cinayet işlemekle suçlayıp uyuşturucu ticareti ile milleti zehirleyen şahıs ve buna toplumumuzda sanatçı deyip dizilerde bile oynatacak kadar ahlaksız yapımcılar

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ektiklerini biçen zamanında bir mahkumu hakir gördüğü için aynı konuma düşen hiç acımadığım, ama hala üzerinden para kazanabilmek adına reklam kokan hareketler yaparak alan memnun satan memnun durumu bir medya yıldızcığı.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bence olmamış millet daha ailesine görüşte sarılamıyor adamlar koca dizi seti sokmuş hapishaneye sırf tanınmış diye böyle bişeyi haketmiyor.

4|1
    0|0
  • bir düşünce yüzünden müebbet ya da yıllarca yatan kişilere, namus için öldürüpte yatanlara, nefsi müdafadan yatanlara daha çok üzülürüm.
    çocukları zehirleyen bir uyuşturucu tacirine değil

2|0
    0|0
  • Uyuşturucu işine giren karıya ne üzülecem. Gebersin.

3|0
    0|0
  • Çok duygulanmış bide haha:D Sanki kaçak sigara sattıda girdi içeri :SD

2|0
    0|0
  • bayhanla dalga gecerken iyiydi cocuklugumda ne güzeldi güzel müzikleri vardı harcadı kendini

2|0
    0|0
  • neyine üzüldün?

1|0
    0|0
  • Zehirlediği insanlar için de üzülmeyi denedin mi?

3|0
    0|0
  • gencleri öldüren katile mi üzülücem

1|0
    0|0
  • Aaa ne zaman çıktı o

0|0
    0|0
  • hangi dizide oynuyor

0|0
    0|0
  • Tabi ki ya insan uzulurr

0|0
    0|0
  • Gormeyeli guzellesmis uzuldum ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Deniz Seki gibi bir malı konuşmak yerine keşke CAN DUNDAR'ı konusabilseniz..

2|5
    0|1
    • O da az mal değil merak etme.

• @impPower Bucur ergen 2'le !!! 😘

• Şahsi kanaatim şudur; herkesin bildiği üzere amaç pkk denilen terör örgütünü destekleme olduğunda erdoğan ile aynı safta olan bir adam bu.

Yani doğru olandan vazgeçip yılana işine geldiği için sarılıyor ve bir zaman sonra yılan bunu ısırıyor.

Yazdığı kitapları veya makaleleri geçtim çünkü ben şurda 300 tane tam zıt görüşümü destekleyen yazı yazarım. Bu benim şahsi kanaatimi ortaya çıkartmaz. Sadece peşime o görüşten insanları takar.

• Hangi dizide oynuyo?

0|0
    0|0
  • Tuhaf bence

0|0
    0|0
  • Ne dizisi gı

0|0
    0|0
  • Oynasın yani ne olcak.. O da insan sonuçta😀

0|0
    2|1