Deniz Seki'nin, tutuklu bulunduğu cezaevinde dizide oynaması hakkında yorumlarınız neler?

Deniz Seki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için cezaevinde kamera karşısına geçti. Yorumlarınız neler?
deniz-seki-eşkiya-dünyaya-dizisi

Güncellemeler:
Performansını izleyenler?

0|0
96151

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz Seki yıllar önce "Popstar" yarışmasında cezaevine girip, çıkmış bir yarışmacıya;
    http://i.hizliresim.com/G2Wa67.jpg
    Bu hapis olayından sonra adam, " Herkes ektigini biçer" dedi.

O günden beri umrumda değil bu kadın.
    Bence reyting uğruna bu tarz şeyler yapılmamalı.
    Oynatılmamalıydı..

103|45
    4|9
    • Katil degil miydi bayhan. Katil diyemedi bence oyle dedi. Bu kadin sonucta kimseyi kesmedi desmedi sadece kendine zarar veren bir sey yapti. O acidan bakarsak cok sorun degil bence

• Ben katil kelimesini yermek amaçlı kullanmadım, sadece insan öldüren kişilere katil deniyor başka ne demeliydim bilmiyorum. Ve ben katil veya maktül asla olmam gibi bir iddiada bulunmadım. Saldırmak için düşünmeden konuşuyorsunuz.

• Bu konudaki görüşüm ile ilgili bir yorumda bulunmadım. Bulunmayı da düşünmüyorum. Ta ki birisi sorana dek. Ancak o zaman görüş belirtmek için bir nedenim olur.

En İyi Kız Görüşü

• :S aklıma Bayhan'a yaptğı şey geliyor. Yorumsuz...

8|4
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 150

• Dünyanın en saçma sahnelerinden. Sanki kırk yıldır tanışıyormuş gibi bakıyor ve sarılıyorlar. Deniz Hanım 'da Çakırbeyli'ymiş meğer de haberimiz yokmuş. :)

10|5
    1|0
  • Verilmemesi lazımdı. Orası eğlence yeri değil.

20|2
    0|0
  • arada kapıları açsınlar da gece uğrayalım

8|5
    6|1
  • Mahkumlarin anasini babasini cocuklarini gor. eye izin vermiyolar.. bunlara.. where is adalet!

28|12
    4|1
  • Nedim Şener Can Dündar'ı ziyaret edemedi der susarim

10|3
    1|0
  • başka insanlar aynı suçu işleyince neden bu kadar değer görmüyorlar acaba

6|0
    0|1
  • Zengin Cezası bir Başka Oluyor Adaletin Olmadığı Ülkedeyiz Malesef

9|1
    2|0
  • Paran varsa ünlüysen her yerde para kazanirsin

5|2
    0|0
  • kendi kendini bitrdi, oysa çok büyük bir hayran kitlesine sahip olabilirdi

1|0
    0|0
  • Yani? Ceza evinde birde utanmadan dizide oynuyor tüüü suratına mı diyelim? Bu konuda negatif düşünemeyeceğim. Bir an olsun biraz bile olsa kafasını dağıtmak başka şeylere fokuslanmak iyi gelmiştir. Ama set ekibi gidince yine herşey aynı , heryer karanlık...
    Allah kimseyi düşürmesin. Düşmedim ama tahmin edebiliyorum az çok...

0|0
    0|0
  • Deniz Seki dediğiniz kadın, uyuşturucu ticaretine bir şekilde yardım/yataklık etmiş bir kişi ve siz bu kişi için; sanat her yerde, onun için iyi olmuş, ekranlarda özledik vb yorumlar yapıyorsunuz.
    Bu kadının neden ceza aldığından haberiniz ve ne kadar insanlar için zararlı bir kişi olduğunun farkındamısınız?

Öte yandan, haklı veya haksız cezaevinde yatan kişilerden bu kadının farkı ne ki böyle bir hakka sahip olabiliyor?

Şiddetle kınıyorum.

3|1
    0|0
  • Doğru bulmuyorum

4|2
    0|0
    • sen doğru bulmadın diye bu sete dava açarlar yarın bencede yani haklısın

• Hiç hoş değil bence

4|1
    1|0
  • Kendisini oldum olası sevmem. Sanatçı dediğin topluma örnek davranışlar sergilemelidir. Boğazına kadar pisliğe batmış bir iradesizin desteklenmesi için de, işte memleketimin kafası diyerek hayıflanırım.

5|0
    1|1
  • Herkes burada deniz sekiyi suçlamışta.. Soruyu sorun bile yanlı... Cevapları görüşleri bile... Ben yinede yazayım. Bu kadın yapmış bir hata. Uyuşturucu kullanmış ama ticaretini yaptığını sanmıyorum. Bir programda kendi itiraf etmişi evet kullandım dedi ama ticaretini yapmadım demişti. Bayhana bağlıyor herkes. Katille bir tutuyorlar. Oh oldu adalet yerini buldu tarzında şeyler söylüyorlar. Bana kalırsa böyle insanları yargılayacağınıza az daha yapıcı olun. Kadın hapise düştü diye "vurun kahpeye" tarzı, gelen vursun giden vursun hak ediyor o tarzı söylemleriniz yanlış kesinlikle. Ortada bir haksızlık varsa ve buna ortak olmanız sizin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu belirler

0|0
    0|0
  • Bakın; ne diyor, KAİNATIN EN SEVGİLİ EFENDİSİ (S. A. V.)..! - KINAMAYINIZ; kınadığınız şey başınıza gelmeden, ÖLMEYECEKSİNİZ..!

1|0
    0|0
  • Görsen özgürlük mahkumu efekti verir.. :))

5|1
    0|0
  • Kadın bizden daha özgür

1|0
    0|0
  • Moral amacli dusunulmustur herkesin yaptigi hatadan donme şansi var o yuzden yerin dibine sokmanin anlami yok deniz sekiyi Ama cezasinida ceksin bitirsin tabi ki. Kimileride bir suru cezaevinde yatan insan var demis tamam var tabi de bu kadin disardaykende bir suru sarki soyleyen vardi ama bunun gibi para kazanamiyodu yanda bir suru sesi guzel olan vardi ama bununkiler satiliyodu kazaniliyodu. şu an hapiste olmayan sanatcilar neden genel manada toplum ortalamasindan fazla kazaniyolar hepsi mi dort dortluk ya da olaganustu yetenekli? O zaman neden onu cekmelerininde sorgulanmasinin manasi yok.

0|0
    0|0
  • Sanatçıya pozitif ayrimciliğa hayir diyorum :/

4|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    130

Kızlar Ne Diyor 95

• Kadin hapishanede bile para kazaniyo ben hala pazartesiye kadar 10 tlyi nasil idare ederim diye dusunuyorum :( :/

12|5
    0|0
  • İzin verilmesi saçma bir şey Deniz Seki denen kadının diğer mahkumlardan ne farkı var.

20|14
    3|2
  • İşte bu soru sorulsun, bu isim tekrar hatırlansın, birazda şaşkınlıkla reyting yükselsin diye yapılmış birşey. Yorumsuzum.

4|1
    1|0
  • Ünlülerın hepsı o b*ku yıyor kadına haksızlık yapıldığını düşünüyorum ve topluma kazandırma projesı olarak olumlu bakıyorum, çok güzel sesı var ve benı ne ıçtığı ılgılendırmıyor

4|5
    10|7
    • İçmekten girmedi zaten satmaktan girdi

• Deniz seki ayni halttan bir kere daha girdi ve ne kadar kotu seyler yasadigini soyleyip durdu. Hata tekrarlanmak icin degildir.

• Ya sırf ünlü diye uyuşturucu ticareti yapan birini neden savunuyorsunuz? Yani bağcılardaki herhangi bir genç bunu yapsa demediğinizi bırakamzsınız ama konu Deniz Seki olunca "içtiği şey beni ilgilendirmiyor." İçtiği zaten kimseyi ilgilendirmiyor, ilgilendiğimiz tarafı bunu ticarete dökmesi

• Doğru bişey değil diğer mahkumlardan farkı yok orada şu an .. Kimse ailesini göremezken böyle yapılması doğru değil.. tamam şarkılarını seviyorum dinliyorum ama doğru olmamış yapılması

1|1
    0|0
  • Uyuşturucuyu sadece kullanmış olsa oynasın derdim ama uyuşturucuyu satmaktan içeride bir kadın ekranlara kötü şekilde dahi olsa oyuncu olarak yansıtılmamalı.. Kadın hapiste bile para kırıyor demek bu.

2|2
    0|0
  • Çok saçma ve uygun değil bence o oraya ceza çekmek için girdi o zaman bütün hapiste yatanların hakkı yendi onlara diye bir ayrıcalık yok suçlu suçludur sanatçı olmuş alim olmuş değiştirmez bu durumu adaleti tam sağlasınlar artık ayrım yapmadan eşit davranılsın

2|2
    0|0
  • Hiç usenmeden çoğu görüşleri okudum şaşîrdîm nasıl insanlarsınız siz ya Ünlülerin 100% 90 nı o boku kullanıyor kimse bişey demiyor da deniz Seki kullanınca sattı diye hapis yatıyor onu geç sanat dünyasında sevilen sanatçı olmasa o kdr hatırlanmazdi dmi? Size ne bundan alla alla? Bunu eleştireceginize kitap okuyun önünüze bakın. Bu kadar kötü olmak zorunda değilsiniz.

0|0
    1|0
  • Öylemiymiş dizi filan izlemiyorum ki bilgim yok ama bir mahkumun yanına ziyaretçilerden başka birilerinin gidip gelmesini pek doğru bulmuyorum set ekibi diğer oyuncular filan yani

1|0
    0|0
  • insanlara 2. bir sans verilmli bnce :(

0|1
    0|0
  • Adamina gore işliyor kanunlar işte, bu ülkede hukukçu olmaya utanıyorum.

1|1
    0|0
  • Deniz seki adına çok iyi olmuş yaptığının yanlisliginin daha iyi farkına varabilir ama bu durum ortada bir adaletsizlik olduğu gerçeğini degistirmiyor herkesin de dediği gibi diğer mahkumlarla bu kadının farkı ne
    Ve bir gün Can Dündar için hapse düşmüş gazeteci rolü gelse ne yapacaklar izin verilecek mi
    Ve su an bu gibi durumlarin önü açılıyor birilerine ayrıcalık tanınıyor

0|0
    0|0
  • İlginç gerçekten.

1|1
    1|0
  • Saçmalık. Sanki keyfinden içeri girdi. Kadın uyuşturucu yüzünden orada. Tanınmış kişi diye şu ayrıcalığa bakın. Adalet Bakanlığından izinler falan. Hadi bu yapımcılar falanlar filanlar sıradan bir mahkum için bu kadar şey yapsın.

Gerçi Türkiye'de şaşmamak lazım. Bu kadının ayrıcalığı ne cidden? Haftalarca kaçak hayatı sürdü bide. Yazık cidden.

0|0
    0|0
  • Kimsenin televizyon ekranlarında uyuşturucu satıcısının reklamını yapma hakkı yok. Ceza evinin mantığı ne o zaman? Ne perhiz ne lahana turşusu.

1|0
    0|0
  • Şu hale bak güzelim kadın kendini mahvetti.

0|0
    2|0
  • Yattigi yerden para kazaniyo ne denilebilir ki? :)

0|0
    0|0
  • hangi cezaevi mahkumuna bu hak tanınır? masum olsun suçlu olsun farketmez. herkes eşit olmalı.

0|0
    0|0
  • Gözlerim doldu vala tüylerim diken diken oldu.. Cok ince düşünüp kadının motivasyonunu artırmışlar dört duvar arasında sıkışıp kalmak bence en kötü şey.. Allah kurtarsın..

0|1
    0|0
  • Fotoğrafları gördüm Deniz Seki"nin yüzündeki ifade çok güzeldi çok mutlu olmuş ona çok iyi moral oldu bence yüzündeki mutluluğu gördüm.

1|0
    5|1
  • Kızlar Devam
    75
Yükleniyor...