Deniz Seki'nin, tutuklu bulunduğu cezaevinde dizide oynaması hakkında yorumlarınız neler?

Deniz Seki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için cezaevinde kamera karşısına geçti. Yorumlarınız neler?
deniz-seki-eşkiya-dünyaya-dizisi

Güncellemeler:
Performansını izleyenler?

0|0
117|190

En İyi Erkek Görüşü

• Deniz Seki yıllar önce "Popstar" yarışmasında cezaevine girip, çıkmış bir yarışmacıya;
    http://i.hizliresim.com/G2Wa67.jpg
    Bu hapis olayından sonra adam, " Herkes ektigini biçer" dedi.

O günden beri umrumda değil bu kadın.
    Bence reyting uğruna bu tarz şeyler yapılmamalı.
    Oynatılmamalıydı..

103|45
    4|9
    • Katil degil miydi bayhan. Katil diyemedi bence oyle dedi. Bu kadin sonucta kimseyi kesmedi desmedi sadece kendine zarar veren bir sey yapti. O acidan bakarsak cok sorun degil bence

• Ben katil kelimesini yermek amaçlı kullanmadım, sadece insan öldüren kişilere katil deniyor başka ne demeliydim bilmiyorum. Ve ben katil veya maktül asla olmam gibi bir iddiada bulunmadım. Saldırmak için düşünmeden konuşuyorsunuz.

• Bu konudaki görüşüm ile ilgili bir yorumda bulunmadım. Bulunmayı da düşünmüyorum. Ta ki birisi sorana dek. Ancak o zaman görüş belirtmek için bir nedenim olur.

En İyi Kız Görüşü

• :S aklıma Bayhan'a yaptğı şey geliyor. Yorumsuz...

8|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 189

• Dünyanın en saçma sahnelerinden. Sanki kırk yıldır tanışıyormuş gibi bakıyor ve sarılıyorlar. Deniz Hanım 'da Çakırbeyli'ymiş meğer de haberimiz yokmuş. :)

10|5
    1|0
  • arada kapıları açsınlar da gece uğrayalım

8|5
    6|1
  • Verilmemesi lazımdı. Orası eğlence yeri değil.

20|2
    0|0
  • Bu ülke kadar daha değersiz bir ülke görmedim.

Bak her şeyimiz var. Suyumuz var, balığımız var, meyvemiz var, sebzemiz var, bağımız var, bahçemiz var, dağımız var, taşımız var. Bir tek ne mi yok? "İNSANA OLAN DEĞER VE HAKLILIK PAY, HAK EDENİN HAK ETTİĞİ VE YANLIŞ YAPANIN KAFASININ EZİLECEĞİ YERİNE, ŞAHLANDIĞI YER VAR"

Birisi hüküm yer cezaevine girer adamı cumhurbaşkanı yaparlar, birisi kıza tecavüz baş keser, kafa koparır 1 sene sonra hapisten çıkar. ya da müptezel bir şekilde parayı basar hapisten kaçırtılır... veyahut mafya babaları ülkesini savunuyorum der ülke de kaçakçılık yapar, arabistanda , dubailerde de petrol şirketlerinden ortaklık payı edinir ama ülkemize gelince MİLLİ KAHRAMAN ilan edilir.

Bu ülkede ne REFAH var ne SEFA. Doğru iş yapan çeksin CEFA , yanlıs yapan da alsın başını elinin arasına "yallaaahh" ben birazcık köşede rahatıma bakayım. Der.

Yani demem o ki ; Deniz seki evet ektiği biçti. Bu hayat kimseye kalmadı ama bak bugün o hapise attığınız kadın şimdide reyting rekorları kıracak yine prim yapacak. Bu ülkede yatarken bile prim elde edenler var :) eee benim gariban vatandaşımda dışarda çöp toplasın, madenlerde özel sektörlerin elinde yıprantılsın.

Hadi ordan, ne AR var ne Hâya alayı içten pazarlıklı.. bu ülkenin kanunlarınada , siyasi emellerine de zerre misal inanmıyorum. Zaten insanlık toprak altı.

2|3
    0|0
  • Mahkumlarin anasini babasini cocuklarini gor. eye izin vermiyolar.. bunlara.. where is adalet!

28|12
    4|1
  • toplumu kin ve nefretle bolmeye tesebbus edip hapis yatmis sabikali adami cumhurbaskani yapmis millet bu kadinida yesilaya baskan yapar uyusturucu ile mucadelesinde sonsuz destek verir nasilsa!!! Hic sasirmadim.. beni bu ulkede sasirtan birsey yok artik..

17|12
    9|7
  • Çok afedersin milletle t. şşk geçmek bu.

14|2
    0|0
  • adaleti s..

26|17
    3|6
  • Nedim Şener Can Dündar'ı ziyaret edemedi der susarim

10|3
    1|0
  • tedavi hakki dahi engellenen yüzlerce hasta tutsağın bulundugu bir ülkeye gore fazlaca ileri demokrasi örneğidir...

4|2
    0|0
  • başka insanlar aynı suçu işleyince neden bu kadar değer görmüyorlar acaba

6|0
    0|1
  • Can Dündar'a daktiloyu izin vermeyenler Deniz Seki'ye dizide oynama şansı veriyorlar

7|1
    0|1
    • işte üklemizde adalet nasıl işliyor birilerinin gözüne ya da başka bir yerine sokmak lazım bunu :(

• Zengin Cezası bir Başka Oluyor Adaletin Olmadığı Ülkedeyiz Malesef

9|1
    2|0
  • Paran varsa ünlüysen her yerde para kazanirsin

5|2
    0|0
  • Deniz Seki dediğiniz kadın, uyuşturucu ticaretine bir şekilde yardım/yataklık etmiş bir kişi ve siz bu kişi için; sanat her yerde, onun için iyi olmuş, ekranlarda özledik vb yorumlar yapıyorsunuz.
    Bu kadının neden ceza aldığından haberiniz ve ne kadar insanlar için zararlı bir kişi olduğunun farkındamısınız?

Öte yandan, haklı veya haksız cezaevinde yatan kişilerden bu kadının farkı ne ki böyle bir hakka sahip olabiliyor?

Şiddetle kınıyorum.

3|1
    0|0
  • kendi kendini bitrdi, oysa çok büyük bir hayran kitlesine sahip olabilirdi

1|0
    0|0
  • Yani? Ceza evinde birde utanmadan dizide oynuyor tüüü suratına mı diyelim? Bu konuda negatif düşünemeyeceğim. Bir an olsun biraz bile olsa kafasını dağıtmak başka şeylere fokuslanmak iyi gelmiştir. Ama set ekibi gidince yine herşey aynı , heryer karanlık...
    Allah kimseyi düşürmesin. Düşmedim ama tahmin edebiliyorum az çok...

0|0
    0|0
  • Hiç hoş değil bence

4|1
    1|0
  • bıktım bu kadının masum rollerinden bir hata yaptıysa ceksin sadece o yok türkiyede

6|0
    0|0
  • Kendisini oldum olası sevmem. Sanatçı dediğin topluma örnek davranışlar sergilemelidir. Boğazına kadar pisliğe batmış bir iradesizin desteklenmesi için de, işte memleketimin kafası diyerek hayıflanırım.

5|0
    1|1
  • Doğru bulmuyorum

4|2
    0|0
    • sen doğru bulmadın diye bu sete dava açarlar yarın bencede yani haklısın

• Bakın; ne diyor, KAİNATIN EN SEVGİLİ EFENDİSİ (S. A. V.)..! - KINAMAYINIZ; kınadığınız şey başınıza gelmeden, ÖLMEYECEKSİNİZ..!

1|0
    0|0
  • Sabah annem istedi diye açtım, izleyeyim dedim ve bu suratsızı buraya niye koydular, nasıl bir kafaları var yönetmenlerin diye düşündüm. Anneme youtube üzerinden Bayhan'a dediklerini izlettim ve şu rezile bak dedim :) Gerçekten de güzel dediğimiz böyle bir dizide bu kadar kişiliksiz, suratsız, işe yaramaz birisini görmek hayal kırıklığı oldu. Dünyanın böyle pisliklerden temizlenmesi gerekiyor :)

0|0
    0|0
  • Herkes burada deniz sekiyi suçlamışta.. Soruyu sorun bile yanlı... Cevapları görüşleri bile... Ben yinede yazayım. Bu kadın yapmış bir hata. Uyuşturucu kullanmış ama ticaretini yaptığını sanmıyorum. Bir programda kendi itiraf etmişi evet kullandım dedi ama ticaretini yapmadım demişti. Bayhana bağlıyor herkes. Katille bir tutuyorlar. Oh oldu adalet yerini buldu tarzında şeyler söylüyorlar. Bana kalırsa böyle insanları yargılayacağınıza az daha yapıcı olun. Kadın hapise düştü diye "vurun kahpeye" tarzı, gelen vursun giden vursun hak ediyor o tarzı söylemleriniz yanlış kesinlikle. Ortada bir haksızlık varsa ve buna ortak olmanız sizin nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu belirler

0|0
    0|0
  • Kadın bizden daha özgür

1|0
    0|0
  • Sanatçıya pozitif ayrimciliğa hayir diyorum :/

4|0
    0|0
  • Kadın neyden yatıyor? Koca şiddetine maruz kalıp kocasınımı kesti? hayır
    tecavüze yeltenen birinimi öldürdü? e hayır.
    Neyden yatıyor bu kadın? Uyuşturucu kullanmak bulundurmak temin etmek V. s
    Hımmmm. Demekki bu tip bir suçta toplumun bu suça karşı tutumunu ve davranışını kontrol etmek çok önemli.
    Sen kalkıp gerçek cezaevinde gerçek cezayı çeken birini kadraja alıp masum bitanesi. iyi niyetli '' kader mahkumu '' görünümünde milyonlarn önüne çıkarırsan.
    O kader Mahkumu, Feleğin tokatını yemiş, hissini herkese empoze ettiğin zaman durum daha berbat olur.

0|0
    0|0
    • "BUNLARI AFOROZ ETMELİYİZ" "Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz"
      Deniz Seki yıllar önce Bayhan'a aynen böyle hitap etmişti. Bu ülke adelet var mı bilmem ama Rabbimin adaleti var sonuçta. Zamanında Bayhan'ı topluma kazandırmayı red eden biriydi. Şimdi kendisi daha cezaevindeyken topluma kazandırılmaya çalışıyor.

• Aynen Öyle Bayhan Olayı Aklıma Gelmedi Hiç
      Zar zor hatırlıyorum. Bayhana Her Programda Canlı yayında Tavır Takınıyor
      Reytingin yükselmesine Neden Oluyor
      Hafta boyu herkes Bayhan Deniz Seki Olayını Konuşup
      Tv Kanalları Defalarca vtr sini yayınlıyordu.

• Moral amacli dusunulmustur herkesin yaptigi hatadan donme şansi var o yuzden yerin dibine sokmanin anlami yok deniz sekiyi Ama cezasinida ceksin bitirsin tabi ki. Kimileride bir suru cezaevinde yatan insan var demis tamam var tabi de bu kadin disardaykende bir suru sarki soyleyen vardi ama bunun gibi para kazanamiyodu yanda bir suru sesi guzel olan vardi ama bununkiler satiliyodu kazaniliyodu. şu an hapiste olmayan sanatcilar neden genel manada toplum ortalamasindan fazla kazaniyolar hepsi mi dort dortluk ya da olaganustu yetenekli? O zaman neden onu cekmelerininde sorgulanmasinin manasi yok.

0|0
    0|0
  • Tv'den uzak kalmamalı bence de.

9|0
    28|30
  • Görsen özgürlük mahkumu efekti verir.. :))

5|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    159

Kızlar Ne Diyor 116

• Kadin hapishanede bile para kazaniyo ben hala pazartesiye kadar 10 tlyi nasil idare ederim diye dusunuyorum :( :/

12|5
    0|0
  • Milletin ailesi gormeye gidemiyor, havuz medyasinin kanali cezaevine set kuruyor.

14|7
    4|4
  • İzin verilmesi saçma bir şey Deniz Seki denen kadının diğer mahkumlardan ne farkı var.

20|14
    3|2
  • İşte bu soru sorulsun, bu isim tekrar hatırlansın, birazda şaşkınlıkla reyting yükselsin diye yapılmış birşey. Yorumsuzum.

4|1
    1|0
  • Ünlülerın hepsı o b*ku yıyor kadına haksızlık yapıldığını düşünüyorum ve topluma kazandırma projesı olarak olumlu bakıyorum, çok güzel sesı var ve benı ne ıçtığı ılgılendırmıyor

4|5
    10|7
    • İçmekten girmedi zaten satmaktan girdi

• Deniz seki ayni halttan bir kere daha girdi ve ne kadar kotu seyler yasadigini soyleyip durdu. Hata tekrarlanmak icin degildir.

• Ya sırf ünlü diye uyuşturucu ticareti yapan birini neden savunuyorsunuz? Yani bağcılardaki herhangi bir genç bunu yapsa demediğinizi bırakamzsınız ama konu Deniz Seki olunca "içtiği şey beni ilgilendirmiyor." İçtiği zaten kimseyi ilgilendirmiyor, ilgilendiğimiz tarafı bunu ticarete dökmesi

• Uyuşturucuyu sadece kullanmış olsa oynasın derdim ama uyuşturucuyu satmaktan içeride bir kadın ekranlara kötü şekilde dahi olsa oyuncu olarak yansıtılmamalı.. Kadın hapiste bile para kırıyor demek bu.

2|2
    0|0
  • Doğru bişey değil diğer mahkumlardan farkı yok orada şu an .. Kimse ailesini göremezken böyle yapılması doğru değil.. tamam şarkılarını seviyorum dinliyorum ama doğru olmamış yapılması

1|1
    0|0
  • Böyle suçluları masum göstermek çok saçma bir hareket.

3|1
    0|1
  • Allah belasını versin böyle adaleti s. keym

2|1
    0|1
  • suçsuz, masum gibi bir surat ifadesiyle gösterdiler ya o an sinirlendim.. kendisini mi canlandırıyor dizi de bilmiyorum ama o sahne öyle gibiydi.. hayali bir karakteri canlandırabilirdi, kendisiyle bağımsız. o zaman hiç bir sakınca olmazdı..

0|1
    0|0
  • Çok saçma ve uygun değil bence o oraya ceza çekmek için girdi o zaman bütün hapiste yatanların hakkı yendi onlara diye bir ayrıcalık yok suçlu suçludur sanatçı olmuş alim olmuş değiştirmez bu durumu adaleti tam sağlasınlar artık ayrım yapmadan eşit davranılsın

2|2
    0|0
  • Sırf o ünlü diye böyle bir şey yapılması adil degil. Bir de oradaki ses katdından şarkı yaytınlandı diye biliyorum diğer insanlara tanınmıyor böyle ayrıcalıklar yasak ama ona yapılıyor. Adil değil. Kimseye oh çekmem hapse girdi diye eğer çok büyük insanlık suçu işlemediyse. Ki o gerçekten bu suçu işledi mi işlemedi mi bilmiyorum bile ama doğru olan sey syç ileyen birinin adamakıllı cezasını çekmesi. Bence yanlış. Haberlerde okuyorum insanlar ana vabaaını zor görüyor la hukukçu arkadaşın da dediği adalet adamına görw işliyor...

0|1
    0|0
  • Öylemiymiş dizi filan izlemiyorum ki bilgim yok ama bir mahkumun yanına ziyaretçilerden başka birilerinin gidip gelmesini pek doğru bulmuyorum set ekibi diğer oyuncular filan yani

2|0
    0|0
  • Hiç usenmeden çoğu görüşleri okudum şaşîrdîm nasıl insanlarsınız siz ya Ünlülerin 100% 90 nı o boku kullanıyor kimse bişey demiyor da deniz Seki kullanınca sattı diye hapis yatıyor onu geç sanat dünyasında sevilen sanatçı olmasa o kdr hatırlanmazdi dmi? Size ne bundan alla alla? Bunu eleştireceginize kitap okuyun önünüze bakın. Bu kadar kötü olmak zorunda değilsiniz.

0|0
    1|0
  • Bu kadın haksız yere yargılanmıyor Gençlerimizin mezarını kazan insanlardan biri yazık diyorum daktilo isteyen gazeteci bir b*k alamazken. Uyuşturucudan para kazanan bu kadını iyi bir haltmis gibi göz önüne getiriyorlar ben bu ülkedeki adaleti anlamıyorum millet yazmış ben ziyarete giderken sütyen telimi cikartiyordum oraya koca set nasıl kuruluyor gel de bu kadına adaleti anlat

2|2
    0|0
  • Türkiyenin bir diğer rezilligi iste. Şaşırmamak gerek. Milyonlarca mahkum içeride o kadar zor şartlarda yatarken bu kadına bu hakkı verenlerin canı cehenneme. Allah belalarini versin.

0|0
    0|0
  • Yandaş medya.

1|2
    2|1
  • memlekette günahsız insan yokmus gibi şu kadını günah keçisi secen herkesin ayrı ayrı a*ına koyayim diyorum. Onun dizide oynaması bile bu iğrenç insanlara rant sağlar en kotu vicdani masturbasyon olur. ama su gencecik kadını böyle gördükçe ben bu denli kahroluyorsam o neler hissediyordur kim bilir ama olaya buradan bakan kimse yok ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Bunu sanat diye karşılayanları gülerek karşılıyorum. Normal bulanlara ekstra anormal tepkiler verilmeli. Adaletin dibi kurumuş konuştuğumuz şeylere bak ya *

2|0
    0|0
  • Adamina gore işliyor kanunlar işte, bu ülkede hukukçu olmaya utanıyorum.

1|1
    0|0
  • İlginç gerçekten.

1|1
    1|0
  • Deniz seki adına çok iyi olmuş yaptığının yanlisliginin daha iyi farkına varabilir ama bu durum ortada bir adaletsizlik olduğu gerçeğini degistirmiyor herkesin de dediği gibi diğer mahkumlarla bu kadının farkı ne
    Ve bir gün Can Dündar için hapse düşmüş gazeteci rolü gelse ne yapacaklar izin verilecek mi
    Ve su an bu gibi durumlarin önü açılıyor birilerine ayrıcalık tanınıyor

0|0
    0|0
  • Fotoğrafları gördüm Deniz Seki"nin yüzündeki ifade çok güzeldi çok mutlu olmuş ona çok iyi moral oldu bence yüzündeki mutluluğu gördüm.

2|0
    5|1
  • Şu hale bak güzelim kadın kendini mahvetti.

0|0
    2|0
  • Kimsenin televizyon ekranlarında uyuşturucu satıcısının reklamını yapma hakkı yok. Ceza evinin mantığı ne o zaman? Ne perhiz ne lahana turşusu.

1|0
    0|0
  • Yattigi yerden para kazaniyo ne denilebilir ki? :)

0|0
    0|0
  • Saçmalık. Sanki keyfinden içeri girdi. Kadın uyuşturucu yüzünden orada. Tanınmış kişi diye şu ayrıcalığa bakın. Adalet Bakanlığından izinler falan. Hadi bu yapımcılar falanlar filanlar sıradan bir mahkum için bu kadar şey yapsın.

Gerçi Türkiye'de şaşmamak lazım. Bu kadının ayrıcalığı ne cidden? Haftalarca kaçak hayatı sürdü bide. Yazık cidden.

0|0
    0|0
  • Gözlerim doldu vala tüylerim diken diken oldu.. Cok ince düşünüp kadının motivasyonunu artırmışlar dört duvar arasında sıkışıp kalmak bence en kötü şey.. Allah kurtarsın..

0|1
    0|0
  • hangi cezaevi mahkumuna bu hak tanınır? masum olsun suçlu olsun farketmez. herkes eşit olmalı.

0|0
    0|0
  • Yok artik pes...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    86
Yükleniyor...