"2015'in En İyi Çıkış Yapan Erkek Dizi Oyuncusu” sence kim?

Bu yıl yıldızı parlayan erkek dizi oyuncusu sence kim oldu?

• Barış Arduç
    42% (1408)30% (752)37% (2160)Oy Ver
  • İlker Kaleli
    16% (545)30% (745)22% (1290)Oy Ver
  • Serhat Teoman
    7% (225)8% (190)7% (415)Oy Ver
  • Kaan Yıldırım
    3% (111)7% (175)5% (286)Oy Ver
  • Can Yaman
    5% (161)7% (167)6% (328)Oy Ver
  • Tolga Sarıtaş
    27% (924)18% (471)23% (1395)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
116|85

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ya şu ilker kaleliyi de adam diye jön olarak çıkarıp oynatıyolar televizyonlarda. şaka gibi tipi var. bizim akıldan noksan salak yurdum kızları da ayyy çoook yakışıklıı diyo. git bir doktora gözlük al. bir adam meşhur diye yakışıklı değildir. jön diye de. bu çocuk benim elime gelse ben buna şebek rolü verirdim ya da soytarı rolü zaten ağzı bir tuhaf sanki diliyle azını şişiriyomuş gibi. ağzı kendinden 1 metre ötede gidiyo. kısacası hayvan ağızlı kara kuru çirkin bir çocuk. milleti kandırmayın. bu şebek yakışklı diye. çünkü değil.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 84

• İlker Kaleli; kayıp şehir ile kendini tanıttı..

Poyaz karayel ile bu yıla damgasını vurur..

12|2
    0|1
  • ilker kaleli.

8|1
    0|1
  • Tolga Sarıtaş, oyunculuğu iyi aynı zamanda Beyaz'a konuk olduğunda hareketleri tavırlarıyla baya samimi geldi.

4|1
    1|0
  • Barış Arduç "Kiralık Aşk" dizisiyle çok iyi bir çıkış yakaladı. Bence bu senenin en iyi çıkıs yapan oyuncusu o. Aldığı ödüllerden belli zaten :)
    www.haber53.com/resimler/galeri/630/80156.jpg
    ..

2|2
    2|3
  • İlker Kaleli dedim kızlar sadece tipe bakıyor galiba ki Barış Arduç da çok sasali bir yakışıklı değil anlamadım Can-Kaan-Serhat gibi oyuncuları bilmiyorum

6|0
    1|1
  • Kiralık Aşk Dizisi şu anda reytinglerde iyi sanırım.. %19 larda bunun yanında bakıldığında %21 ile 20 lerde paramparça ve kırgın çiçeklerde var tabiki.. ama oradaki erkek oyuncular yazılmadığından şu anda a şıkkı daha mantıklı gibi..

4|0
    1|2
  • bence şu kiralik aşk dizisinde oynayan :)
    vatandas

4|1
    3|2
  • 0|0
    0|0
  • Barış Arduç ancak Elçin Sangu olmadan olmazdı o dizi diyorum nedense.

Bariş ses tonuyla oyuculuğuyla kendisine çok sağlam karizma katıyor. Hayır işleri için düzenlenen bir lokal'de de sosyetedeki bayanlara sorulmuş bu sene hangi dizi oyuncusunu getirelim diye. Kıvaç , Kenan vs.. olduğu listeden Barış çıkmış.

Kendisini ve Elçin Sangu'yu tebrik ediyorum. Kiralık aşk'ı benim favori dizim yaptılar.

Bunun ardından Güneşin Kızları geliyor tabi , Emre Kınay'ın ve oradaki genç arkadaşlarımızın performansı çok iyi.

0|0
    0|0
  • Oyunculuk namına Tolga SARITAŞ

2|1
    2|1
  • B şıkkı

3|0
    0|0
  • Hiçbiri...
    Fatih Şekercizade diyorum hahaha

0|0
    0|0
  • Ilker kaleli diyorum mukkemmel oyuncu

2|0
    0|1
  • İlker kaleli adamım poyraz karayeli izlemesemde..
    Kayıp şehir de beğenmişdim oyunculuğunu

2|0
    0|0
  • Barış diyeyim geçeyim. Hiç birisini tanımıyorum.

1|0
    0|1
  • Barış arduc...

1|1
    2|7
  • Oyunculuk ve yakışıklılığı karıştırmayın doğru düzgün konuşmayan bile bir rolde oynuyor. Ilker Kaleli kesinlikle bu listedeki en iyi oyuncu.

0|0
    0|0
  • Tvde bunları takip edecek kadar embesil değilim

1|1
    3|3
  • Hiçbirini isim olarak bilmiyorum keşke fotoğraf koysaydınız, rastgele işaretledim.

1|0
    1|2
  • Hiçbirini tanumayarum da

0|0
    0|0
  • İlker KALELİ & Kaan YILDIRIM ölümüne kapışır.

2|0
    0|1
  • Tolga Sarıtaş

0|1
    1|0
  • Hiçbiri oyunculuk namına bişey bilmiyor eminim ergen kızların izlediği uyduruk aşk dizilerinim başrolleridir zaten halkımızın kültür seviyesi belli

0|0
    0|0
  • Serkan Çayoğlu da var bence

0|0
    2|3
  • Bu adam hak ediyor.
    https://vimeo.com/143254282

0|0
    0|1
  • Kaan yıldırım sanırım

0|0
    0|0
  • İlker kalali

1|0
    0|0
  • Valla girisi çıkışı bilmem de bence en iyisi eskiya dünyadaki civciv.. isme bak :/

0|0
    0|0
  • Çıkış yapanı bilemiyorum hiç dizi izlemem ama Barış Arduç denen adamı çok fazla göremeye başladım. Ancak ben hangisi daha yakışıklı diye soru var sandım Serhat Teoman ı işaretledim. Gerçekten hem yakışıklı hem karizmatik herif.

0|0
    0|0
  • Kaan yıldırım diyorum çünkü ilk Ulan İstanbul'da oynadı orda çok iyiyd. Diğer oynadığı diziyi unuttum ama o dizide kaliteliydi :D

1|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    54

Kızlar Ne Diyor 115

• İlker Kaleli olarak adını öğrendiğim sempatik insan çok hoş :)
    pbs.twimg.com/.../lHDEwKWW.jpeg

9|1
    0|2
  • Bence ilker kaleli onun disinda gercekten icten oynayan birisi yok oynayan bu sebeple ilker kaleli py py

4|4
    0|1
    • İlleri bu yarışmaya katmalari adama küfür gibi bisi olmuş :) adam açık ara önde zaten

• Barış Arduc tipinden dolayıdır ki bu kadar popüler oldu, ölüp bitiyor herkes nedense. Oyunculuk olarak Tolga'yı seçerdim ben.

1|1
    0|0
  • Tolga Sarıtaş 💚

3|2
    1|3
  • Kesinlikle İlker Kaleli Barış Arduç tipten karizmadan ve mimiklerinden sadece kazandı oyunculuk pek yok..

2|2
    0|2
  • Şüphesiz İlker.

2|1
    0|0
  • Bunlar kim yahu ben bir ilkeri biliyorum, büyüyünce ben de çıkış yapıcam :d

3|1
    0|1
  • Ya hangisi daha yakışıklı diye sorulmamış. Hangisi en iyi çıkış yapan erkek oyuncu diye sorulmuş.
    İlker Kaleli oyunculuk anlamında döktürüyor. Bence.

2|2
    0|1
  • sirf defneye benzerlikten gerisi enterese etmiyor pek.

http://data.whicdn.com/images/188795880/large.gif

ilker kaleli'yi transit geçemezdim. soğuk/donuk bakişli adamlar genzimi yaktiği için.

0|1
    0|0
  • Bence İlker Kaleli ya adam baya tutuldu cidden normalde bu kadar değildi bu yıl bir bomba gibi herkesin dilinde maşallah

1|0
    0|0
  • Barış ve Tolga

1|2
    1|1
  • İlker kaleli
    Tolga sartaş ikisini de tuttum

1|0
    0|0
  • ilker kaleli bence

1|0
    0|0
  • İlker kaleli de kimmis hangi dizide oynadi. Resmen asik oldum cocuga. Cook yakisikli ya

1|0
    0|1
    • Silsile filminde oynadı şu an da Poyraz Karayel dizisinde oynuyo

• Kayıp şehirde oynadı ilk başrolünü. Sonra Kayıp diye bir dizide daha oynadı. İkiside çok güzeldi tavsiye ederim izle bence. Geçen yıldan beride Poyraz Karayelde oynuyor. Seside çok güzeldir.
      Mükemmel bir adam.

• Bahsettiginiz dizileri hic izlemedim

• Barış, İlker, Tolga bu üçü bence

0|0
    0|0
  • Niye yakışıklılığa göre oy veriyosunuz acep

1|1
    0|0
  • A şıkkı oldu. açık ve net

0|0
    1|0
  • Ya tolga nin gözleri yeter yaa

0|2
    1|0
  • barış tabiki

0|1
    1|0
  • Bu yıl yıldızı parlayan Barış Arduç ama benim favorim İlker Kaleli 👍

1|1
    0|0
  • tolga sarıtaş...

1|1
    1|0
  • g) hiçbiri...

0|0
    1|0
  • En çok hak eden İlker Kaleli ve Tolga Sarıtaş. Barış Arduç'un isminin yayılmasından öte bir oyunculuk yeteneğinin olduğunu söyleyemem. Bana hiç inandırıcı gelmeyen mimikleri hele.. Yakışıklı olsa ne fayda. Poyraz Karayel gibisi yok.

1|0
    0|0
  • En iyi çıkış yapan barış arduc olsada benim gönlümde tolga sarıtaş ve ilker kaleli daha iyi oyuncular bence

1|1
    0|0
  • Barış Arduç

0|1
    1|0
  • Baris arduc disinda 2015de cikis yapan yok.

0|0
    1|1
  • İlker Kaleli ve Kaan Yıldırım'ın hastasıyım :D <3<3<3

2|0
    0|1
  • İlker kaleli adamdir

2|1
    0|1
  • Tolga Sarıtaş

0|1
    1|0
  • bunların hiçbiri yağuşuhlu diil. Te bu yağuşuhlu https://i.ytimg.com/vi/WwFtoVv-1L0/hqdefault.jpg

0|0
    1|1
  • Kızlar Devam
    85
Yükleniyor...