Yabancı dizi önerisi?

Yabancı dizi önerirmisiniz? Supernatural gibi 10 -11 sezon surmesin lütfen. mümkünse kısa olsun.

0|0
1320

En İyi Erkek Görüşü

• Limitless ve Gotham yenilerden. Efsanelerdende HIMYM ve Friends bir bölümü 20 dk

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• supernatural sürsünde 50 sezon olsa da olur :)) arrow, the walking dead, game of thrones vs vs

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE ENTOURAGE

0|0
    0|0
  • süpernatural 20 sezon olsa izlenir

1|0
    0|0
  • ben ilk Lost u bitirdim. Daha sonra House m. d. yi bitirdim. şimdide Supernatural 2. sezon başındayım ;)

0|0
    0|0
  • Limitless, The Flash, Arrow önerebilirim.

0|0
    0|0
  • Supernatural sıktı artıkk

1|0
    0|0
  • Big Bang Theory :)

0|0
    0|0
  • Da vinci Demons u izlemeden ölmesin kimse

0|0
    0|0
  • The Lost Room ya da Black Mirror'ı izle.

0|0
    0|0
  • Daredevil'e başladım bir bak istersen daha ilk sezonda

0|0
    0|0
  • nasıl bişe?

0|0
    0|0
    • konusu pek önemli değil. Mizahi diziler arıyorum ancak birazda.

• filmini izledim dizisiyle aynı konuyyu işlemiş dizi sence neden izelnmeli? bende izlemeyi düşünüyorumda

• @Lola444
      özellikle filmde konuyu hızlı bir şekilde geçmişler. Dizide ise bulmaca çözmede, sosyal hayatta , mizahta nzt'nin etkisini daha rahat ve uzun süreli görebiliyorsun

• Hangi Türl?

0|0
    0|0
  • Vikings

0|0
    0|0
  • The flash aksiyon blim kurgu tarzında

0|0
    0|0
  • the walking dead

0|0
    0|0
  • Dexter

0|0
    0|0
  • vikings.

0|0
    0|0
  • Prison Break izledin mi?

0|0
    0|0
  • narkos dizisi kesın izle çok harıka bir dizi

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• The flash :)

1|0
    0|0
  • Forever tek sezon.

0|0
    0|0
  • Dexter

0|0
    0|0
  • Kore dizisi izlermisin? :D

1|0
    0|0
    • The heirs , Playfull kiss , Ma boy , Remember , Secret garden , Longing for spring , Who are you : school , Boys over flowers , City hunter , Personel taste , You came from stars , You're beutiful , Cunning single lady , I have a lover , Oh my venus , Sweet family , You will love me. Daha sayamayacağım bir yığın takip ettiğim dizi var. kısaca karışık , her konudan izliyorum. Lee Min Ho hayranıyım ayrıca anlamışsındır belki :)

• Hahahahaha belli oluyor biraz :D

• Pek popüler olmayan ama efsana iki dizi söyleyebilirim
    Being Human ve Hemlock Grove. :)

0|0
    0|0
  • Hannibal

0|0
    0|0
  • The last ship

0|0
    0|0
  • Ek Villian