Düğün dernek sünnet film ini izlediniz mi?

Egerki izlediysenin goruslerinizi alabili miyim izlemediysenin izlemeyi dusunuyor musunuz?
Ben bugun izledim ilk film kadar begenmedim ama gercekten yine iyi guldirdi beni bir recep ivedige 5 basar yani 😉😉

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Aynen sana katılıyorum :)

0|0
    0|0
    • Dimi ama 😊😊 oleeey bana katilan da vaar 😊

• Evet bay guldum ama ılkı kadar uzun vw ıyı degıl

• Evet yaa bisefer fazla odaklanmamislar konuya sanki sadece insanlari guldurmek icin film yaptik demek icin yapmislar gibiydi kotu deildi ama ilk filmden aldigim keyfi alamadim acikcasi

En İyi Erkek Görüşü

• Ben ilkinden daha başarılı buldum. Yanlız filmin sonu çok basitti resmen 3 ü çekicez diğe bağırmışlar finalinde. Birde anlayamadığım bir şey var Emel Sayın nerde?

0|0
    0|1
    • Evet emel sayini ben de cozemedim

Ilk filmdede zaten 2 yi cekiceklerini soylemislerdi bagira bagira bu bilindik biseydi yani 😊

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk filmini izlemedim, yorum yapmam doğru olmaz.
    2. yi dün izledim bayağı keyif aldım, güldürdü.
    Cem yılmazın cücelerinden daha iyiydi.

0|0
    0|0
    • Bence en yakin zamanda 1 inci filmide izlemelisin yoksa cok buyuk sey kaybetmis olursun benden demesi 😊

• Önerini dikkate alıp izleyeceğim ilk fırsatta

• Ilgin icin tesekkur ederim gercekten cok buyuk keyif alicaksin ve pisman olmicaksin yorum icinde ayrica tesekkur ederim 😊

• Ben de tam tersi Bunu daha çok beğendim 😉

0|0
    0|0
    • Ya ilkinin espirileri daha agirdi ama ne biliyim daha onceden boyle bisey gormemistik ya o yuzden heralde bana oyle geldi bilemedim 😊😊😊 ama her zamanki gibi ahmet kural ve murat cemcir candir 😉

• On numaradı ikiside :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Genel olarak bir filmde 2 saat gülümsemek cok zor ama düğün dernekte ortalama Her sahneye gülünüyor :D Benim Yarıldığım Sahne 40 Or*sp* Bir Araya gelse Senin Gibi 1 P*c doğuramaz :D :D Kusura Bakmayn ama öyle :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...