Christiano Ronaldo'nun eşcinsel olabileceği iddia edilmiş, neler düşünüyorsunuz?

Her hafta Kuzey Afrikaya yaptığı seyehatlarde Badr Hari ile vakit geçiriyormuş. Bunun sonucunda böyle bir iddia ortaya atılmış.

Gerçekten böyle bir şey var mıdır sizce? Görseldeki adam, Bedr Hari

Christiano Ronaldo'nun eşcinsel olabileceği iddia edilmiş, neler düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Bu iddiayı ortaya İngiliz basını atmış!

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sen koskoca Ronaldo'sun bu hal ne😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ronaldo gay değil, olsa anlardım ben.

Üstelik, Filistin'li çocuklara bağış yapması, Filistin için üzüntüsünü sosyal medyadan defalarca duyurması, İsrail'li futbolcularla tokalaşmaması -sırf İsrail iiçin- bunları yapması;

Keşfedilmesini sağlayan maça arkadaşının isteğiyle arkadaşı yerine kendisinin çıkması ve bu yüzden ünlü olduktan sonra da o arkadaşını unutmaması, ona en lüksünden rv ve araba alıp hediye etmesi;

Bunlar ve bu gibi bi' çok nedenle Ronaldo yu severim..

Gay de olsa farketmez..
    Hala daha "Ronaldo kendini beğenmişin teki, playboy hem çapkın" bık bık da bık bık diye ötenler var tabi ki..

Adam hem karizmatik, hem de zengin.. En azından bazı yurdum erkekleri gibi cimri değil..

Severim seni, gönlü bol adam. Gay de olsan kabulüm..

0|0
    0|0
    • *Filistin için İsrailli topçularla ile tokalaşmaması.

Ayrıca, bu haber de bu haklı ve güzel tavırlarından dolayı Ronaldo yu karalamaya çalışanların uydurmalarıdır kesin..

Erkekler Ne Diyor 19

• Sanmıyorum. İngilizlerin Ronaldo yarası kaşınmaya başlamış sanırım.

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ronaldonun karakterin severim cinsel hayatı ile hiç ilgilenmedim açıkçası saçma bir haber gibi geliyor

0|0
    0|0
  • seks kasetleri eğer düşerse piyasaya, o zaman inanırız. bu tarz resimlerle insanları karalamak kolay. kimse gerçeği bilmiyor. ortada gaylık bir durum yok.

0|0
    0|0
  • Tabikide hatta o yüzden türk kızınıda şey etmek için yanına çağırdı asdasd

0|1
    0|0
  • Badr Hari idolüm ve sırf tanışmak için hollandaya gitmeyi düşündüğüm insan.. Öyle bir şey yoktur sanmıyorum asparagastır.. Lakin biseksüel olabilirler mi orasını bilemem

0|0
    0|0
  • Dünya medyasının %85'ini siyonistlerin kontrol ettiğini biliyoruz. Ronaldo'nun siyonistlere olan tavrını da...
    Eeee?
    Sorun ne?

Benim düşüncem bu şekilde...

0|0
    0|0
  • İyi da ırınayla barışsında bana versin.

0|0
    0|0
  • Banane mk isteyen istediğine versin (kalbini)

0|0
    0|0
  • messimi ronaldo mu sorusunun cevabı bende ronaldo. eger bu haber dogruysa uff sıctık resmen. messıcılere ronaldayu nasıl savunucam. bıde soyle bı durum var. zengın yakısıklı unlu erkeklerde escınsellık sık goruluyor. dogruysada cok sasırmam

0|0
    0|0
  • olblr bu tip ünlü süper zengin adamlar kızlarla yatmaktan bıkıp başka şeyler deniyolarmış diye duydum ;)

0|0
    0|0
  • Cinsel yönelimi sadece kadınlara değilmiş demek ki.

0|0
    0|0
  • Sanmam

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar gördüğüm en güzel cristiano ronaldo fotoğrafı

0|0
    0|0
  • yok arkadas ya bıraksınlar bu ayakları adam çatır çutur karı götürüyor

0|0
    0|0
  • zamanında da demıslerdı karınızı gonderın demıstı :D

0|0
    0|0
  • O send me. Call me. Ler yalan olamaz inanmiyorum ben :D

0|0
    0|0
  • inşAllah gaydır süper olur ya aşkım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ay çok yakışıyolar😍😍
    Ama eşcinsel değil biseksüel olabilir, ki buda benim umurumda olmaz. Adam her türlü yakışıklı ve bacakları çok sexy😘😘

0|0
    0|0
  • olabilir :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı değil neyseki. Eşcinsel olsa da önemli değil 😁

0|0
    0|0
  • Tuhaf olanı twitter hesabında (belkide başka biyerde) filistin bayrağıyla bir resmini yüklemişti ondan sonra dedikodu çıktı.

0|0
    0|0
  • Çekemeyenlerin uydurduğu bsy bu :)

0|0
    0|0
  • ondan her şey beklenir

0|0
    0|0
  • Sesli güldüm. Bence değil 😂

0|0
    0|0
  • oda iddia etmiş demekki duygularından emin değil :D

0|0
    0|0
  • Belkide İrina yenge bu yüzden bıraktı Ronaldo'yu bilinmez.
    Fakat basının şişirme haberi de olabilir diyeceğim de Ricky ile ilgili bir haber yapmışlardı sonra gerçek olduğu ortaya çıktı ayyy neye inanacağız biz şimdi :D :D

0|0
    0|0
    • valla bana doğruymuş gibi geldi :D

• Sarışın severim diyorum :P

• Senide İsveç'e Norveç'e ataruk ayıpsın gııızzz :P :D

Yükleniyor...