Neden hiç başı kapalı ünlü şarkıcı yok?

Neden hiçbir şarkıcının başı kapalı değil? Merak ediyorum.

Not: Lütfen Bülent Ersoy'un türbanlı fotoğrafını paylaşmayın.

Güncellemeler:
Türkiye için söylemiştim. :)

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• Başı kapalı şarkıcı olmamalı zaten.
    Nasıl ki başı kapalı olduğu halde sokakta öpüşen kız insanların gözünde diğerlerinden daha antipatik görünüyorsa , şarkı söyleyeni de aynı şekilde görülür. Fitneyi yaymaktır bu.
    Sonra hocalar takva sahibi olmaktan kapanmanın öneminden bahsederken biri çıkıp der ki "Gördük sizin baş örtülünüzü gazinoda şarkı söylüyordu"
    ya da "Geçende sokakta baş örtülü bir kızı sokakta öpüşürken gördüm, onlar bile yapıyor biz yapınca mı sorun" gibi ahlak anlayışına darbe vuran sözler söylenir, İslamı tanımaya çalışan kişilerde İslamiyet'e karşı yanlış algı oluşturan durumlar ortaya çıkar. İslami bir şeyi üstünde taşımak büyük bir sorumluluktur. Bu sorumluluğu taşıyabilmek esastır. Örtü denilen şey kendini saklamak için emredilmiş, namusu korumak, dikkat çekmemek için. Şimdi baş örtüsünü takıp sahneye çıkınca, dikkati çekince ve günah olan her şeyi yapınca o örtünün ne anlamı kalıyor? Örtüyü takabilen insan bazı şeyleri aşmış olan , nefsine rağmen bir şeyler yapabilmiş insandır. Bu yüzden açık olanlardan farkı olmalıdır , fark yaratmayacak değişikliklerin ne kişinin kendisine ne de etrafına hiç bir yararı yoktur. Zararı olabilir ama yararı olmaz...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• neden yok onların hayatı müslüman olan birinin hayatı olamaz o yüzden yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Aman olmasın zaten.
    Tesettürümüze dokunmasınlar.

3|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Müslüman başı kapalı bir bayanın kendini sahnede sergilemesi günah çünkü. Açık olarak söyleyenlerden daha fazla günaha giriyorlar. Senin istersen sadece gözlerin görünsün her tarafın kapalı olsun ama sesini yabancı bir erkeğin duyması haram. Ben böyle biliyorum.

0|0
    0|0
  • Gerek de yok bence

0|0
    0|0
  • Şükürler olsun henüz yok kapalılar iyi veya kötü ne yapsa sadece kendi adına yargılanmıyor bütün kapalılar adına yargılanıyor ve bu rahatsız edici birde çıkıp sahne kıyafeti ile şarkı söylediğini düşün oh ne ala

0|0
    0|0
  • kadının sesini duyurması günahtır çünkü erkek telefonla kouşurken bile şehfetlenir, Kapalı kadın bunun bilincindedir zaten günah yaniie

0|0
    0|0
  • Ikbal gurpinar?

0|0
    0|0
    • Şarkıcı değil yalnız o.

• Ama ünlü

• Ünlü var mı demedim ama ünlü şarkıcı var mı dedim. Sana çok kapalı ünlü sayarım muhafazakar kanallarda sunuculuk yapan.

Erkekler Ne Diyor 7

• 1|0
    1|0
  • Basaramiyorlar cünkü. Basi kapali insanlarin cogu yeteneksiz ve bos insanlardir.
    Bunu bir hakaret ya da önyargi olarak söylemiyorum bu gercekten böyle.

Basikapali bir kadin, insanlari okadar eglendirmeyi basanamaz onlarda bu yetenek yok.

0|0
    0|0
    • Eğlendirmeyi başaramamak belki doğru olabilir çünkü dinine ters düşebilir ama yetenek konusunda yanılıyorsun.

• Tamam dostum sen de haklısın, anlayışına hayran kaldım.

• Buna katılmıyorum kapalılarında toplanıp yaptıgı bir cok şey var mesela sarkı söylemek spor salonuna gitmek hepberaber toplanıp son ses müzik dans etmek ama bunları inançlarımız cercevesinde yaparlar bir çok kapalı arkadasm açık olmama ragmen cok sacma geldi bana

• olmasında zaten

0|0
    0|0
  • İlluminatinin oyunları bunlar.

0|0
    0|0
  • Dininde kadın şarkı söylemez

0|0
    0|0
  • hahaah bilmem ki neden kala lazım bizeee :d

0|0
    0|0