Bu Kararı Nasıl Buldunuz, Adil Mi_?

Bence çok doğru bir karar olmuş, demek ki İspanyada adalet varmış.
Bu Kararı Nasıl Buldunuz, Adil Mi_?

0|0
1341

En İyi Erkek Görüşü

• bizde olsa fotoğrafı çeken sapığa 2 3 yıl ceza verilir +tahrik indirimi yapılır kıza tahrik ettiği gerekçesiyle 5 yıl verilir babaya müebbet hapis verilir :D

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• İşte bu. Kesinlikle bu pedofililere tecavüzcülere cezayı baba, anne vs. vermeli ve mağdurun ebeveynleri ceza almamalı.

0|0
    0|1
    • Babanın gözü nasıl döndüyse adam gözünü kırpmamış ders olsun işte herkese

• hele o yolda gideren 50 yaşndaki amcalar bakıp bişey diyor ya ne iğrençtir ya

• Biliyorum :( Bazılarını terslemeye başladım sesim çıkıyor artık

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• Adaletsiz bir ceza.. Bu suçu işleyen şahıs tedavi edilmeliydi ardından bu hatasını telafi etmek için ona bir şans sunulmalıydı.. Yaptığı insanlığa sığmayacak kadar çirkin bir davranışta olsa adil olanı budur.. Bu sadece verilmiş güzel bir karar fakat ''adil'' değil.

1|1
    0|0
  • Adalet nekadar ferah bir söz oh iyi yapmış.

0|0
    0|0
  • al sana cinayete teşvik :/ keşke ağır tahrik, pişmanlık, iyi hal vs. bi' sürü cezai indirim uygulansaydı ama suçsuz bulunmasının ne dinen, ne kanunen, ne de vicdanen adaletle alakası yok..

benim kardeşime, kızıma yapsalar "büyük ihtimalle" gider bende öldürürüm ama paşalar gibi cezamı çekerim. lütfen at gözlüğü ile ya da öfkeyle yaklaşmayın, büyük resme baktığınızda ne kadar yanlış bi' karar olduğunu anlıyor olmanız lazım..

1|0
    0|0
    • herkesi de öldür demiyoruz canım :D Bunlar çok büyük şeyler insanın kendi evladı böyle bir şeye maruz kalıyor. Bu çok kötü

• hehe :D kanunda açık verirsen eğer kesinlikle bunu kullanacak art niyetliler olacaktır.. neyse içten içe sevindim baba için.. bari mafya babalığına soyunup kendi adaletini dağıtmaya kalkmasa, hakim köylüm çıktı ulen diye :)

• işte adalet türkiye de tam tersi paylaşanlar ceza almak yerine serbest kalıyor

1|0
    0|1
  • Son derece uygun bir karar nadirende olsa burdada var bir kaç örneği ve bu örnekler çoğalmalı yani bir misal tecavüzcünün yaşamasına ne gerek varki evet canı veren Allah lakin şeriatta bunun cezası ölüm her sistemde cezası ölüm olmalı

0|0
    0|0
  • Eğer kızını da öldürseydi adil olurdu. Adaletsizlik var. Tabi bunun için birisini öldürmek başlı başına cinayet. Hiçbiri adil değil.

0|0
    0|0
    • Kızı niye öldürüyor?

• Kızın yaşı belli mi? Ben cinayete olumsuz bakmıyorum ama olumlu da bakmıyorum. Yaşının 25 olmadığı ne malum? Bunu kendi isteği ile yapmadığı ne malum? Bu cevabımdan öfkelenip söylediğin laflara bak. Sende sitenin anlayışsız salaklarındanmışsın bunu da öğrenmiş oldum.

• işine gelen yorum olmayınca salak der kaçarsın işte. Velet seni.

• 0|0
    0|0
    • Hayatını alacak kadar değil derken? Küçük bir kız çocuğunun uygunsuz videosunu çekiyor. O kız çocuğu senin olsa ne yaparsın? Böyleler gebermeli ki ibret olsun.

• türkiye de böle olay olsa ve hakim bu kararı verse emin ol bazı piçler cıkıp insan katlettiler ve serbes kaldı diyip devleti suclardı..

0|0
    0|0
  • o zaman herkes cıksın sen tecavüz edeni öldür ben bisikletimi calanı keseyim diğeri gitsin onu öldürsün devlette baksın bize ispanya hükümeti öldürseydi ayrıca haberin detaylarınıda bilmek lazım

0|0
    0|0
  • adalet ferdin elinden dağıtılmaz olay çok çirkin katlanması zor olsada adalet mekanizması işletilmeli böyle olmayacaksa adelet istemlerinin ne anlamı var adalet kişilerin vicdanına bırakılırsa ortaya çıkan manzara vahşet olur

0|0
    0|0
    • Hak etmiş küçücük çocuğun fotolarını alıp sapıklık yapmasaydı

• hak edip etmediğine bizler karar veremeyiz etmiş olsa bile bunu adalet mekanizması vermelidir her hak edene bunu yapmaya başlarsa insanlar zincir dağılır ortaya nasıl bir taplo çıkar bir düşünün

• yalnız herkes adaleti kendi eliyle verirse sıkıntı olur ojeciğim tamam adam en agır cezayı yemelı ama böle olmaz

0|0
    0|0
    • orası doğru zaten canı sıkılan adam öldüremez orası ayrı bişey. Fakat bu olay çok başka. Hırsızlık değil, kaza değil. Küçücük bir çocuğa sapıklık yapmak, sapkınlık bunun adı. Ve bu insanlar (!) yaşamayı hak etmiyor bence. Bir çocuğun hayatını zindana çevirip elini kolunu sallaya sallaya gezip diğer çocuklara da hapisten çıkınca aynılarını yapmaktansa gebersin. İbret olsun işte.

• Adil kelimesi bu haber için oluşturulmuş resmen.

0|0
    0|0
    • Gerçekten bazen bunlar gerekiyor, cinayeti onaylamıyoruz elbette ama düşünsene senin daha ergenliğe bile girmemiş çocuğuna bunlar yapılıyor? Allah korusn.

• Bende desteklemiyorum cinayeti elbette ama benim küçücük çocuğuma böyle şey yapılsa, aynı olayı yapardım. affedilecek olur deyip geçiştirilebilecek bir şey değil ki bu :/

• türkiye'de olsa şu an o baba hapisteydi

0|0
    0|0
  • bence gayet yerınde

ama bu ğlkede tecavuzcu iyi hal alıyosa bizde olmaz böyle seyler

0|0
    0|0
  • Kız o pozları kendi isteği ile mi vermiş yoksa gizli çekim mi.

0|0
    0|0
  • Bu kararı doğru bulmadım.

0|0
    1|0
  • Yazıyı okur okumaz işte adalet budur dedim! Helal olsun o babaya da o hakime de!

0|0
    0|0
  • Doğru olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Peofili ne ki =/

0|0
    0|0
  • olması gerekende bu bence ne demiş üstad 'benim inandığım sistemde sabah bir masumun öldüğünü duyarsanız ; akşam dar ağacında sallandığını görürsünüz'

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...