Polat alemdarı öldürecek olsan ne kullanırsın (yeter ulan ölümsüzlük yazmış adam) ?

Kurtlar Vadisi pusu ve daha önce tüm kurtlar vadilerinin ölümsüz karakteri Polat Alemdarı öldürmeye karar verdin seni bazı gizli güçler bir takım para kiralık katil olarak tutular sana 1 ay müsade verdiler bu adamı öldür seni servette boğaz dediler her türlü silah tabanca aklınıza gelebilecek herşeyle donandın unutma bu adamı öldüreceksin ve ne kullarak öldürürsün...

Polatı öldür eig senin hadi yaratıcı cevaplar bekliyorum bakalım planların neler :)
Polat alemdarı öldürecek olsan ne kullanırsın (yeter ulan ölümsüzlük yazmış adam) ?#pilavüstü #polatalemdar :)

Güncellemeler:
Soru çok süper soru olduğu hayırlı uğurlu olsun ks bile bu sorunun cevabını bekliyor sanırım :)

0|0
19|28

En İyi Kız Görüşü

• o degilde ne polatmış bundan 10 tane olsa türkiyeye bukadar oyun oynanamazdı bir abartı bir abartı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 27

• Önce senaristi, sonra yönetmeni ardından kalan tüm ekibi öldürürür, sonrasında da yayınlandığı kanalı bombalardım. Diziye tek başına devam edemeyeciğinden, Polat Alemdar efsanesi sona ermiş olurdu.

0|1
    0|0
  • Sanırım napalm falan lazım.

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir kadın yeter kanka. Aklını alır

0|1
    0|0
  • barret m82 a3 50 kalibre yarı otomatik keskin nişancı tüfeği vucutta bir uvzu kopartacak kadar güçlü mühimmatı bulunur 1 şarjörü 10 mermi alır 10 mermiden 1tanesi illaki bulur o zaman da parçalanmış et tekrar yapıştırılamayacağı için kan kaybından vefat
    zaten 1 mermi isabet edince yere yığılacak ve hareketsiz kalacak 1 mermi daha attınmı kafaya karpuz gibi dağılır kesin çözüm :D

0|1
    0|0
  • Senaristi öldürmek yeterli olur sanırım. Bu kadar aptalca bir senaryoyu 2. bir senarist daha yazacaksa zaten gereksiz olan dizi sektörünün gereksizliği bir kez daha kanıtlanacakır.

0|1
    0|0
  • polat öleceksin yerinde gozum var derim :)

0|1
    0|0
  • Her yerine c4 bağlar patlatırım öldümü tabi daha ölmedi ama zayıfladı şimdide boynunu giyotinin altına koyup ipi keserim o kelle kopmassa direk damardan siyanür veririm bağışıklık kazanır bir anda bu hayvan ağzından içeri asit dökerim baktım oda olmadı mı bu hayvanı acak kendi hücreleri öldürebilir der radyasyona mağrus bırakırım sürekli hücreleri mutasyona uğrayıp kanser başlayınca kendi hücreleri kendini öldürür bizim gücümüzü aşıyor çünkü :D

0|1
    0|0
  • Zemzem suyuna batırılmış gümüş kurşun :D

0|1
    0|0
  • Daş atarım kanks

0|1
    0|0
  • spas 12 tek mermi vurur vurmaz öldürür

0|1
    0|0
  • kafasını boynundan ayırdığın halde konuşuyorsa kafasını asit havuzuna atar bedenini de çöp yakma fırınına atardım

0|1
    0|0
  • ben ümidi kestim kanka azraile mesleği bıraktırdı bu adam yeter öl ulan öl

0|1
    0|0
  • Yemeğe zehir

0|1
    0|0
  • Hayatımda 1 kere bile olsun şu filme 1 dakikami bile ayirip bakmadim.

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadisinde polat turkiyeyii temsil ediyor sence ölürmü

0|1
    0|0
  • Çok basit. 1 ay yeter bence. Annem ve babaannem ile 1 ayda gömeriz polat abimizi.😂😂😂

0|1
    0|0
  • Naylona Sarıp Benzin Dökerim Üzerine :)

0|1
    0|0
  • Bu evrende bu adamı öldürecek yok. Zeusu bekliyelim

0|1
    0|0
  • bazuka

0|1
    0|0
  • gta daki gibi araba patlatma olablir :D içkisine zehir koy :D

0|1
    0|0
  • yuzunu degistiririm birde ismini zaten olecek gibi birisi degil

0|1
    0|0
  • öldüremezsin ki :D :D ölümsüz şifresini yazmıştır haha

0|1
    0|0
  • Dötune job sokarim

0|1
    0|0
  • yorumları okudumda polat alemdar hiçbiriylen ölmez eski kurtlar vadisinde bunlar için eğiitim gördü suda nefes tuttu el bombası yakınında patladı camdan sapa sağlam uctu :D: D eski kurtlar vadisi iyidi pusuyu pek izlemiyorum diziyi ticari kaygıylan devam ettiriyorlar polatın kardeşi bile bıraktı atvde kendi yapım şirketini kurdu eşkiya dünyaya hükümdar olmazı çekiyor :D

0|1
    0|0
    • ahahah valla atv yapımlarını özellikle takip etmeme çalıştığım için bilmiyorum valla Kurtlar vadisi dizisinin sonu gelir acaba :D :D

• zor dizinin reklam geliri sponsoru ve rating oranları cok yüksek :)

• doğru birde hükümette göre eleştirmeden oynuyor sıkıntısız sorunsuz devam eder daha

• Önce CIA in kullandığı bayıltıcı iğnelerden birini alır bayıltırım. Sonrada derin bir mağaranın içine onu koyar mağara girişini de patlatıcılarla kapatırım. (Alias'da ölümsüzlük iksirini bulan Sloane'a Jack'in kurtulmak için yaptığı numara. Bu kesin tutar. Sloane'da ölümsüz olmuştu ama sonsuza kadar mağarada hapis kaldı :))

0|1
    0|0
    • Filmler karıştı bir birine değişik bir cinayet öyküsü olmuş tebrikler

• Yani bencede öyle. Alias dediğim dizi çok eskiydi. Onda da amerikan devleti başka suçluları yakalamak için eski suçluları kullanıyordu. Bu suçluların bazısı hatta bir dönem CIA de ajanlık bile yapmıştı.

• genelde öyle kurtlar vadisindeki çoğu kişi birini temsil ettiğini söylüyor zaten

• O ölmez * boşa uğraşmayın,

0|1
    0|0
  • Olur yakinda

0|1
    0|0
Yükleniyor...