Muhteşem Yüzyıl Kösem mimizi Nasıl Buldunuz?

Büyük bir muhteşem yüzyıl kösem fanatiği olarak soruyorum 4 bölümümüzü nasıl buldunuz düzgün yorumlar atın şimdiden teşekkürler

Güncellemeler:
https://www.youtube.com/watch?v=VeQWCEzOlAA 5. bölüm 1. fragmanı buradan izliyebilirsiniz

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Ay hiç seyretmedim, oyuncularını da hiç sevmiyorum

0|1
    0|0
    • çok ayıp izlemelisin güzel oyuncularımız var

• Tarihe ilgin çok hoşuma gitti 👏
      Tamam bir bölüm bakacağım senin için
      Değerlendirmemi buraya yazarım 😃

• teşekkürler dirilişcilere yorum yazdığım zaman siz tarihten anlamazsınız falan filan diyorlar anlatınca mal gibi kalıyorlar dizimizde elbette kurgu olucaktır çünkü padişahın özel hayatını kimse bilemez dizimiz zaten 2 tane tarih profösörü var onlara danışılarak hazırlanıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Her hafta izlediğim az dizilerden biri (diğeri Kırgın Çiçekler). Çok kaliteli bir dizi, izledikçe yabancı dizi izlediğimi sanıyorum. Ama senaryoda sorunlar var, kurguda da bazı sorunları var, ama zamanla düzeltecekler. Şunu unutmayın ki, TİMS uluslararası bir yapım şirketi. Türkiye'nin en iyisi, ve dünyanın 10 en kaliteli şirketlerinden biri. Bir bildikleri vardır elbette. Anastasia'ya gelince, Yunanistan'da yaşamışlığım var ve onu tanıyorum (yani oynadığı dizilerden). Hatta bir dizide oynadı, butün Avrupa'da yayınlandı bu dizi (Gizli olmasaydın sana link gönderirdim). Beren Saat girince dizinin reytinglerine 5 reyting daha eklenecek ve 'Kurtlar Vadisi' denen saçmalığa bir son verecek. 'Diriliş'e gelince, 1. bölümü binlerce kez izlemeye çalıştım ama en fazla 20 dk dayandım. 'Kösem' kaldırılacak diyenlere de 34 bölüm garantisi var söyleyim! İzlemeye devam edin!

0|0
    0|0
    • bravo kardeşim iyi anlatmışsın seni destekliyorum kösemi kimse kaldıramaz zaten reytingleri iyi totalde 4.45 aldık bu güzel ama sıralama kötü inşallah total düzelecektir ab de ise 7.71 aldık sanırım 7 üstü işte zirvedeyiz yani pis vadiyle durumlar eşit o pislikle totalde biz ab de zirvedeyiz aynen beren saat gelince dizimiz daha da çok izlenecektir aman vermiyelim dirilişe gelince o pislik dizi muhteşem yüzyılımızın yokluğunu fırsat bilmiştir eğer 4. sezonda çıksaydı karşısına en az 5 6 bölüm sonra final yapardı fatih dizisi gibi aslandan meydanı boş buldu bunlar ama aslan geri döndü ama pek muhteşem başlıyamadı desteklerimizi vermeliyiz

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel ama hülya avşar a ayar oluyorum

0|0
    0|0
    • yok be yakışıyor avşar kızına güzel kadın güçlü bir kadın

• çok güzel bence yunanlı kızla ekin koç var reyting sebebi bu iki etmen bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fırtınadan önceki sessizlik bölümüydü. Bizde senaristler pek yetenekli olmaz. Bu tür bölümler en fazla özen isteyen bölümlerdir kimi yerlerde teklemişler ama fena değildi bölüm.

Ayrıca ben Kalenderoğlu'nu destekliyorum.

0|0
    0|0
    • ben yılmaz şahinin senarist olmasını istemiyordum dediklerine senaryo konusunda katılıyorum tam açamamışlar timur salaklık yapmış eski dönemi biliyorsun nasıl tuttugunu ettiğini bunda usta olması gerekirken acemi olmuş şimdi 5. bölümden sonra yavaş yavaş dizi açılıyor celali isyanı bastırılacak sert bir şekilde :D bende sultan ahmed i destekliyorum beğendim ekin koçu kanuniyi aratmamaya başladı kanuniden sonra devlet işleri ile yogun bir şekilde ilgilenen ilk padişahtır

• Evet ama celali isyancılarını kuyulara attırmıştı. Koskoca paşanın durduk yere onu bunu kuyuya atacak hali yok.

• yok daha önceden cezalandırdığı adamları kuyuya attığı için kuyucu lakabı verilmiştir

• O dizi hiç izlemiyorum ama ciddi şikayetler var. RTÜK taraf tutmazsa çok sürmez o dizi.

0|0
    0|0
    • haha boş laf bunlar biz arkasında oldukça kimse indiremez zamanında muhteşem yüzyılımız da aynı durumlardan geçti ama sonuç pisliklere okkalı tokatımızı attık atmaya devam ediyoruz ama onlar hala sıkılmadılar diriliş üzerinden yürümeye çalışsalarda ezik bir dizi olduğu için takmıyoruz

• Eyvallah güzel kardeşim izliyorum fragmanı hemen. ☺

• :D tamam

• izlemedim

0|0
    0|0
  • Evli, ağdasız bacakları olanların dizisi.

0|0
    0|0
  • Saçma olmuş hiçbir cariye padişaha hurmetsizlik edemez

0|0
    0|0
    • sen herhalde sultan abdülmecide şehzadelik zamanında sultanlığında cariyeler sırtına çıkmış hiç kimse bilemez bunu haremdekiler dışında tarihçiler bile sadece tahmin boşuna çamur atmayın

• Sevdim

0|0
    0|0
    • teşekkür izlemeniz dileği ile

Yükleniyor...