Muhteşem yüzyıl kösemi izleyenler varmı?

Bence çekim kalitesi açısından türk dizi tarihinin en iyisi, senaryoda iyi, çok olayın olduğu bir dönemi çekiyorlar, yani senaristlere bol mazleme var, ayrıca dizinin ilk muhteşem yüzyıl gibi sadece sarayda değil, yeniçeri ocağını ve celali isyanlarınıda göstermeleri güzel olmuş, kurguda biraz sorun var ama oda düzelecektir zamanla, en beğendiğim şeyde dizideki bayanlar :D favorilerim anastasia, fahriye sultan ve halime sultan onlar ne yav öyle😜

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• harika kardeşim dizimiz sonuna kadar arkasındayız ab grubu bizim totalde yakında bizim olucaktır diriliş denen pis diziye aman vermek yok muhteşem yüzyılın karşısına cesaret edememiş korkak bir dizidir

0|1
    0|0
    • Aynen reytingler yükselir zaten, ayrıca yurtdışından çok talep var şimdiki reytingler pek sorun olmaz, muhteşem yüzyıl ve muhtesem yüzyıl kösem serisi tütk dizi tarihinde bir çığır açmıştır, ilk defa amerikan dizisi kalitesinde çekilen dizilerimiz onlar çünkü

• bravo kardeşim bide bunu pis dirilişcilere anlar reytingimiz totaldede iyi ama sıralama kötü ab ve abc1 bizim zaten ab en önemlisi sonra total durum rakiplerimizle 1-1 eşitiz ama muhteşem yüzyıl gibi olması için çalışıyoruz ki pisliklere had bildirelim daha çok konuşma hakkımız olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• aynen kanka bende izliyoım güzel dizi kızda güzel

0|0
    0|0
  • Ben ilk dizinin müptelası olmuştum bu seriyi de çok severek izliyorum. Her şey muhteşem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...