İzdivaç programında kıskançlık. Sizce kim haklı :D?

Zaman : 1:27:17

Hahhah çok eğlendim ya. Şu mavi saçlı kızın yanında ki adam, sarışın kızın eski sevdiği adam. Adam bunu reddedip başka kıza talip oluyor ve reddedilen kızın gereksiz atışmaları başlıyor. :D :D

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• haha demin izledim bunları gerizekalı insanlar ya ikiside gerizekalı illaki bir taraf haklı olucaksa elbette ki adam ama bu sacmalık bişey zten utanmadan 70 60 50 yasındaki koca koca dedeler cıkıyo resmen utanma inan hiç kalmamış 18 yasında ki kız var snn neyine allah aşkına programa cıkmaya lütfen ya snn yaş kaç baş kaç aklın hiçmiyok herzaman sn götünü silemiyosun daha belki annen arkanı topluyo ne gülüyorum ne gülüyorum yerlere yatıyorum bu programda bide aile sorunlarını da bahane edip sapa saglam bir aileyi bile 1 sani ye için dağiticak seviyegetiriyo seda sayan utanın be biraz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ekseriyeti ajans çalışanı senaryo oynuyorlar. Aynı kadın 4 farklı izdivaç programı konuğuydu falan. Bence bu tarz eylere fazla kafa yormayın gereksiz

0|0
    0|0
  • Çok komikmiş.

0|0
    0|0
  • Onlar hsklo

0|0
    0|0
    • Bu program çok saçma seviye yok reyting alsında ne saçmalık olursa olsun

• @Güneşsima evet.
      Bunlar özel çiftlikte yetiştirilmiş hayvanlar. Reyting toplamak için özel eğitilmiş yaratıklar hep :))

• Ben gecen gün flaş tv de izledim 75 yaşında bir adam evlenmeye gelmiş bir kucakda çiçek getirmiş gülmekten yarildim

0|0
    0|0
  • Bu saatte bu mu

0|0
    0|0
  • izleyen haklı şalsdkfjş

0|0
    0|0
  • bu nedu ya

0|0
    0|0
  • bilmiyorum ki izlemedim

0|0
    0|0
  • evet bu evlenme programlarında hep oluyor bunlar çok eğlenceli oluyor bunları izlemek

0|0
    0|0
  • Umut varya ünlü olma peşinde... yalan onun evlenme niyeti.. acundaki gibi ünlü olmak isteyen sarışın çocuk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İşsiz gibi izledim ya of ağlayacağım :/

0|0
    0|0
  • Sirf gulmek icin bazen oyle tuhaf tipler var sanki seciyolar 😂😂😂

0|0
    0|0
    • ama kız çok güzel bence ya mavi saçlı olan

• Yani. Tabi

0|0