Mavi en sıcak renktir 'i izledikten sonra?

Arkadas aranızda o fılmı bılen vardır heralde kadın kadına olan bı fılm lezbıyen bır kız mavı saclı bır kadına asık oluyorum fılmı ızlerken ıgrendım bu ne ya boyle resmen sks filmi. Herseylerı acıkcaa ortada. Bu ınsanlar nasıllar boyle hıc mı utanma olmadı bu ınsanlarda bu sahnelerı cekerken. Iyıkıde karsı cınsten hoslanıyorum sukurler olsun. Kımse yargılamıyorum yanlıs anlasılmasın. Ama yok abı bızım kulturumuz edebımız saygı anlayısımız farklı ben bunu anladım. Siz ne dusunuyorsunuz o fılm hakkında sizce bu kadar acık sahnelerın olması dogru mu. Ve lutfen gerı kafalısın gbı bı yorum falanda yazmayın bu benım gorusum?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• "Erotik film" de genelde öyle şeyler olur, whats did u waitin?

1|0
    0|0
    • Erotık fılm oldugunu bılmıyordum arkadasım bunu ızle guzel bı fılm dedı bende izledim yanlıs anlasılmasın escınsell likle ılgılı bır sey degılım ben onyargılada degılım sadece bu derece acık sahneler olmasaymıs

• Eşcinsellik ile ilgli düşüncelerini yargılamıyorum. Ama siteye girdiğinde konusunu görmeliydin ve erotik oldugunj öğrendikten sonra şaşırmamalıydın

• Ne bılıyım ben evde sureklı acıp erotık fılm ızlemıyorum. Ve bu kadar acık oldugunu dusunmemıstım acıkcası

Erkekler Ne Diyor 2

• İzledim gayet de güzeldi. O filmde sadece açık sahnelere mi dikkat ettin, hiç mi konusunu anlamadın

0|0
    0|0
    • İzledim ve de anladım. Ama ne bılıyım bence cok fazla yanı dakıkada bır o sahneler var

• evet izledim lakin o film bir p*rno değil eşcinsel ilişkiyi anlatıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...