Öykü Çelik eşinden boşanmış? Ünlülerin evliliklerinin bu kadar kısa süreli olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geçtiğimiz ay KS'ye de konuk olan Öykü Çelik eşinden boşanmış, evlilikleri 15 ay sürmüş.
Ks de soru cevaplarken eşini ne kadar çok sevdiğinden de bahsetmişti.

Ünlülerin evliliklerinin bu kadar kısa süreli olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
...

0|0
34|64

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 63

• Ne diyecekti, kocamla çok mutsuzum mu diyecekti? Bu sitede sana özel hayatını mı anlatmasını bekliyorsunuz? Gelen kişiler siteye sitedekilerin beklentileri yönünde cevap yazarlar.

3|1
    0|1
  • Evlilik kurumuna çok basit bir anlam yukluyorlar artık, maddi rahatlık, özgürlük düşüncesi ilişkilerde saygı ve sevgiyi yok ediyor. Uzun yılların sonucu aslında bu durum, çok konuşmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Soysuzluk... İyi bir aile kültürüne sahip olan insanlar ailelerine, ilişkilerine değer verir, korur. Ama soysuzlar en basit bir zorlukta en yakınlarını bile silerler bir kalemde.. menfaatleri önde gelir

2|2
    0|0
  • Ünsüzlerin evlilikleri de kısa sürüyor.. Biz sadece ünlülerinkini duyuyoruz..

Bu malesef ünlü ünsüz meselesi değil, insanların hoşgörüsüzlüğü ve gözünün dışarıda olması meselesi..
    Hep "daha iyisini bulurum" hep "ben buna katlanmak zorunda değilim" gibi yaklaşımlar..
    Uyum sağlamak için kimse çabalamıyor, kimse taviz vermiyor.. Herkeste ego tavan..

1|1
    0|0
  • Seviyor ama 15 gün sonra boşanıyor... Gel de bu sevgiye inan şimdi

1|0
    0|0
  • niye boşanmışlar o zaman

1|0
    0|0
  • Birer kurmaca ürünü evliliklerin bu kadar kısa sürmesine neden sasılır bilmem.

1|0
    0|0
  • Sıkıldılar tabii yeni aşklara yelken açma vakti geldi aşk meşk yok amaç sadece seks o kadar evlenmeden de yapabilirler ama bir taşla iki kuş vuralım evlenelim magazin gündemine otururuz reklam olmuş olur..

1|0
    0|0
  • Egosu yüksek mutevazilikten uzak insanlar doğaldır

2|0
    0|0
  • Evlilik birbirlerine muhtaç olanların yardımlaşma birliğidir
    bu ünlüler neye evlenir ki 15 ay büyük başarı. çevreleri var pararları var egoları yüksek
    güzel ve yakışıklılar manyak sa bunlar napıyım ben

1|0
    0|0
  • Hayatları yalan, inan bana. Aldıkları soluk bile yalan.

2|0
    0|0
  • yaşam tarzları

1|0
    0|0
  • Üzgünüm ama 25 günde tanışıp evlenme kararı verirsen eğer o evlilik tehlikeli evliliktir. Yıldırım Nikahı adamı çarpar herkes kaldıramaz bu tarz evlilikleri.

1|0
    0|0
  • aşk yok diyorum inanmıyorlar... özellikle ünlüler için..

1|0
    0|0
  • Zora gelemiyorlar demekki en ufak olayda hemen boşanıyorlar

2|0
    0|0
  • Bunların ki pompa evliliği, oda ailelerin hatrına evleniyolar. :D

1|2
    0|0
  • ünlüler neden erken boşanır neden sık evlenir neden uyuşturucu gibi maddeler kullanır bunların hepsinin sebebi şöhret ve ben duygusudur.

misal deniz seki ve tarkan hayranları vardır milyon kız erkek evlenmek beraber olmak ister ama hangisi sevdiği için hangisi aşık olduğu için ister bunu hiç biri, hepsi parası pulu şöhreti ile tanınmak için ister. bunları hepsi bilir ve tanınmış kişilerle evlenirler çünkü isteseler günde milyon insanla yatabilirler ama bu kariyerlerine zarar verir o yüzden evlenirler bu seferde hayranları tepki gösterir kaset firmaları tepki gösterir konser mekanı sahipleri konser düzenleme taleplerini geri çeker sonra boşanırlar pasif dururken evlenir sonra aktif döneme geçince yani albüm felan çıkınca boşanırlar. hayatlarında hiç bir zaman gerçek sevgiyi gerçek aşkı tadamazlar. binlerce insana konser verirler konser bitince nasıldım nasıl buldunuz beni diyemezler öldürülme zarar verilme duygusuyla güvenlikler eşliğinde resmen mekandan kaçarlar ki yanlarına kimse yaklaşamaz güvenlik çemberi ile konser verirler. bu yüzden işte çıkar amaçlı evlilikler ve yalnızlıktan kalabalıkların içindeki yalnızlıktan kendilerini alkol ve uyuşturucu gibi şeylere verirler. tarkan mesela güçlüydü yani parasal güç bu bir konserde 900 bin tl para alan adam tabi güçlüdür hapiste yatmadı deniz seki ise parasını saçma sapan şeylerle harcadığı için şu an hapis yatmakta kendi kendine sıktı yani kurşunu. düşününce para şöhret hayranlar hepsi harika ama sinemaya bile gidemiyorsun alışveriş yapamıyorsun herkes avm lerde gezerken ya da şehrin en güzel mekanları parkları bahçelerindeyken sen gezmek istersen korumalar ile kimse yanına yaklaşamadan gezeceksin yani uzun lafın kısası çok para iyi gözüksede inan mutluluk bu değil.

0|0
    0|0
    • bu arada bazı cevapları okudum aldatma vardır felan yazmışlar ama ünlüler için aldatmalar çok normal su içmek gibi birşey. ben hobi amaçlı oyunculukla ilgileniyorum evli ve kocası ile dizide oynayan bir kadın vardı hayrandım çocukluğumdan beridir tek hayalim bir kere onu canlı görüp öpmekti. sanki yıllardır tanıyorum gibi sette ismi ile hitap ederek naber dedim çekim esnasında arkasından boynuna sarılıp öptüm akşam üstü yorgunluk yorulmuş bir kenara oturmuş telefonla oyun oynuyor sevgilimmiş gibi sanki yaklaşıp yanağından öpüp naber napıyorsun demiştim eşide görüyor. çıkışta ayrılırken belki bir daha asla göremeyecem içimde de hayranlık var bunu söyledim kendisine bugün benimle çok ilgilendin çok tatlısın sen bende seni öpmek istiyorum dedi yanağımdan sanarken dudaklarımdan öpmüştü buse gibiydi ama kocası görüyor sonra yine gittim o diziye kocasına meraktan sordum entellektüel insanız bizler bunlar sorun olmaz ki dedi adam nasıl şaşırmıştım anlatamam ki ben evli olsam karıma biri baksa

• iyi merak etmeye devam et sen

• sen kendini ne sanıyorsun ya bir git

• Bilemedim kanks

1|0
    0|0
  • Birbirlerini delilercesine seviyorlardı hepsi.
    Onsuz yapamayacaklarını söylüyorlardı.
    Hep mutluydular beraberken.

Bu biraz bana şimdiki insanlarda gerçekleşen aşk olaylarına çok benziyor.

Ama sonuç hep aynı.

Çünkü insanlar sevmek nedir onu unuttular.

Ve sonra hep mutsuzlar.

Dönüp içlerinde sorgulamadıklarında kendilerini hep böyle devam edecek.

1|0
    0|0
  • O kim?

1|0
    0|0
  • Hadi ya, tekrar KS'ye gelse de evlilik teklif etsem o zaman. :P

1|0
    0|0
  • ünlülerle ilgili hiç bişey düşünmüyorum hayatlarıda yasadıkları kiminle düşüp kalktıklarıda beni zerre ilgilendirmiyor

1|0
    0|0
  • kendilerine rahat ve özgür takılmak için fırsat yaratıyorlar evleniyorlar aklanıyorlar sonra boşanıp kafalarına göre takılıyorlar

1|0
    0|0
  • çünkü evliliğin bir b*k olmadığını görüyorlar onlar alışkınlar hayatı dolu dolu yaşamaya evlilik fakirler için.

1|0
    0|0
  • yaşadıgın gibi ölürsün öldüğün gibi haşr olursun :)) konuyla baglantısı ne bn bulamadım ama sen bağla işte biyere

1|0
    0|0
  • Çok ta fifi

1|0
    0|0
  • egoları bu kadar yüksek kişilerin, bu kadar göz önüne yaşadıkları evliliklerinin çok daha uzun sürmesi zaten beklemez, şeklinde cevaplanabilir

1|0
    0|0
  • onlarda aşk bir anlık bence hevesleri geçince ya eski sevgilisine ya da bir başka sevgili buluyorlar hepsi demiyorum ama bir çoğu aşk değil şöhret peşinde

2|0
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girip boşanıyorlar. sevmiyorlar birbirlerini anlayacağın. Cinsellik için evleniyorlar.

1|0
    0|0
  • adı üsütünde ünlüsün rahatlık batarr

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 34

• Öykü Çelik kim bilmem ama ünlülerin evlilikleri neden kısa sürüyor sorusunu cevaplayabilirim herhalde.

Ünlüler özellikle maddi anlamda bizden daha ileride olduklarından herhangi bir zorluk söz konusu ise kendilerini daha kolay bağımsız ilan edebiliyorlar. Bu çok önemli bir etken.

İkinci ise ünlü ünsüz fark etmeden söyleyeceğim. 21. yüzyılda seçenekler çok fazla beklentiler de yüksek. Birinden kolayca soğuyup başka seçeneğe yönelebiliyorsunuz. Birlikte olduğunuz kimse beklentilerinizi %100 karşılamıyor ve dışarıda karşılayabileceğini 'umduğunu' başka seçenekler varken bu 'eksik' kişi için çabalamak, fedakarlıkta bulunmak vs vs zor geliyor.

3|2
    0|0
  • reklam onlar ya. o sektörde doğru adam bulman çok zor. o da belli eder kendini. mesela ceceli ve sandal gibi. çok nadirdir.

1|0
    0|0
  • oyku celik in kim oldugunu sorunuz sayesinde ogrendim.
    unlulerin kisa suren evlilikleriyle ilgilenemiyorum cunku derdim basimdan askin.
    dertsizliginize imrendim.

1|0
    0|0
    • :D bilimsel araştırmalar yapıyorsunuz sanırım dünyayı falan kurtaracaksınız. Meşgul etmeyelim

• dertlerimden bahsettim bilimsel aciklamalardan degil
      su ergen ukalaliginiz cok itici kizlar.
      hangi cumlemde bilmsel arastirma var?
      dertlerim yuzunden dertsizligine imrendim yazmisim?
      sulalene sovmedim yani.

• of kızım işine bak cool takılmaya calısma siteye girmiyorum dertlerim var sizin dertsizliğinize imrendim falan ne biliyosun ya kahin misin herkesin derdi var

• Normal. Ayakları üstünde duran insan niye biten evlilik sürdüreyim diye yırtınsın ki. Boşanmayanlar çok1mutlu ölüyolar aşktan.

1|0
    0|0
  • Bence küçük bir hatayi veya olayı bile boşanma sebebi olarak görüyorlar. Gerci bilemeyiz de aldatilmis da olabilir

1|0
    0|0
  • Birde kızlara mantıksız demişti güldürdü. 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hadi yaaa, bilemedim nedendir... Baya mutlu görünüyordu oysa ;)

1|0
    0|0
  • Buraya geldiginde bosanacagini tahmin etmis ve yazmistim. Herkes KS de dahil yorumumu tuhaf bulmustu ama gercek bu...

1|0
    0|0
  • Ne kadar kolay bosaniyorlar ya

1|0
    0|0
  • Bur yerde bu ismi duydum. Az zaman birbirine ayırıyor demek ki ayrica bu tabaka simartilmis tabaka bence her şeyi fazla görmüş yaşamış yani bir kişi ile yetinmiyor.

1|0
    0|0
  • Komşum 10 yıllık sevgili hayatından sonra evlenmiş bir çift. 1 ay oldu evleneli boşandılar. Her ünlü böyle de değil ama çoğunluğu bu haberlerle duyuyoruz tabii. Anlam veremiyorum

1|0
    0|0
  • Ay hani arası çok iyiydi? Yalan yaa :D

1|0
    0|0
  • 1 senede 3 arkadasm evlendi 2 si ayrilma asamasimda biride aldatiliyor aldatiyor :)

1|0
    0|0
  • Güvensizlik, evlilik denen sey bu zamanda gerceklesmemesi gereken seyelrden birisi

1|0
    0|0
  • Niye bitmiş bilmiyoruz yargılamayalım ama insanların birbirine tahammülünün olmadığı bir gerçek imkanlar da olunca fedakarlık yapan pek olmuyor

1|0
    0|0
  • Boşanıyorlar çünkü o giderse başkası gelir. Yani yerini dolduracak çok kişi var. Ayrıca bazıları güzellikleri nedeniyle bazıları ise paraları nedeniyle yalnız kalmaz. Yani bizim gibi " o giderse kim gelecek" diye bir sorunları yoktur

1|0
    0|0
  • boyle olacagı bellıydı yavuz bıngolle anlaşmak zor adam kımle evlense boşanıyor

1|0
    0|0
  • Bacim sen birak biz kapariz demekiz gerekiyor bunun uzerine 😂 saka tabiki * adam iyiymis

1|0
    0|0
  • para bol azıtıyolar nolcak

1|0
    0|0
  • Çünkü evliliğin, hayatı paylaşmanın, gerçekten sevmenin sonra sabır, güven ve sadakat bunların anlamlarını tam bilmeden öğrenmeden evlendikleri için sonuç belli böyle

1|0
    0|0
  • Belki adam karısını aldattı nerden biliyorsun. Kocan seni aldatsa evli olma devam edecek misin?

2|0
    1|0
    • Ben sorumu sordum soruma soruyla karşılık verme. Bir suçlama yapmadım

• of işine bak git milleti boşa

• Ben avukatım ve meslegimde yanlış birsey yok. Hukuk icin calisiyorum. İnsanları ayırmak için degil.

Ben onlarca davaya girdigim için bosanmalarin nedenler biliyorum. Ama sen sadece önyargilisin

• genelde çocuk yapıp boşanıyolar

1|0
    0|0
  • Palavra

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum

1|0
    1|0
  • Ünlüler bosaninca hiç şasirmiyorum

1|0
    0|0
  • hepsinin sevgisi yalan çünkü ya para için ya da ün için evleniyorlar

1|0
    0|0
  • Kısa evliliği ün ile bağdaştırmak saçma ünsüzlerin evliliği kısa sürünce haberiniz oluyor sanki

1|0
    0|0
  • cok rahatlar cunku kiskanmalar had safhada. ayrica ellerinin altinda milyon tane insan var yani milyon tane insan taniyolar bazilarina da ilgi duyup eslerinden sikiliyolar bence boyle

2|0
    0|0
  • Bence ihanet

1|0
    0|0
  • Öykü çelik kim

1|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...