NASA nın uzaylıları sakladığı ve uzayliların var olduğuna inanıyor musunuz? Devler gerçek hayatta var mıdır?

NASA nın uzaylıları sakladığı ve uzayliların var olduğuna inanıyor musunuz? Devler gerçek hayatta var mıdır?

Uzaylılara ve nasanın bu konuda araştırmaları ve buluntuları olduğuna inanıyor musunuz? Ayrıca benim ilgimi çeken bir konu da büyük bir yer altı labaratuarında 7 tane devin tutuluyor olması konusu , kanaltürk ya da habertürk hangisi olduğunu hatırlamıyorum bir programda bir profesör laf arasında açıklamıştı konu illümiti gizli güç yanlış hatırlamıyorsam konu buydu başlığı tam hatırlamıyorum. Söylemine göre bu 7 dev oradaki araştırmacılar tarafından beyinleri şimdiki çağın insanına karşı yıkanıyor muş.

Görmüş olduğunuz bu ayak parmağı 38,1 cm

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• İllumiti olayını geç. Dev veya koca ayak olayları emin değilim bildiğin üzere şuanki dünya devler için pekte müsait değil hem avlanmak hemde sığınmak açısından önceden yaşayıp sonradan nesli tükenmiş ola bilir diğer dev canlılar gibi. Uzaylı konusuna gelirsek evrenin sonsuz olduğu düşüncesine bakarsak olma ihtimali olmama ihtimailinden çok daha fazla sonuçta ucu bucağı olmayan bir şeyin illaki farklı gezegenlerde farklı canlıları taşıyordur. Belki insanlar kadar zeki değillerdir belkide gözle görülemez derecede ufaklardır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• dünyada hiç bir şey gizli kalmaz.. kalamaz bu insanın yapısına aykırı.. askeri sırlar bile gün geliyor ortaya çıkıyor... bırak ki uzaylıları.. kesinlikle warlar aslında ama kimse saklamıyor sadece ewren çok büyük.. :) daha karşılaştığımızı düşünmüyorum...
    gerçi belki hiç karşılaşmamamız gerekebilir de.. saniyesinde yok bile olabiliriz...

1|0
    0|0
    • Belki evren bu sebeple bu kadar büyüktür.

• Belki de o uzaylılar bizizdir :D

• e zaten bizde uzaylıyız.. ufak ufak zaten oraya doğru gidiyoruz.. 100 yıl sonra adresi sarıyer/istanbul/türkiye/dünya diye yazmaya başlarız.. :)

• başka bir hayatın olma ihtimali oldukça yüksekte. nasa nın şu an bunu bulacak kabiliyeti yoktur. daha güneş sistemindeki bütün gezegenlere bile gidemedik. gerçi bir herif var sürekli uzaylılar dünyaya geliyo diyip görüntüler izletende dogrumudur bilinmez :)

1|0
    0|0
  • Ra Bigileri, Kasyopya Celseleri adli kitapları okuyun..
    Uzaylılar var.
    Kuran da " Allah yere ineni de göğe çıkanı da bilir." , " sizin göğe yükselmek icin bir gücünüz ve yahut bir aracınız mi var " gibi ayetler ile uzay varlığından bahsettiğini düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Bu konuyu uzaylılarla bağdaştırarak bende araştırmıştım ama bu göğe çıkanlar kısmı ölen insanların ruhları kısmıyla bağdaştığı için evet bu ayet uzaylı varlıklar için söylenmiş diyemiyorum işte. kitabı aradım ama bulamadım baya olmuştu bakalı

• uzaylılara ınanırım fakat ınsanların onları anlattıkları gıbı olduklarına ınanmıyorum devlere de ınanmıyorum nasa uzaylı falan saklayamaz hıkayedır ınanma

1|0
    0|0
  • Bir gün herkes 1günlüğüne uzaylı olacak

1|0
    0|0
  • 2 günlüğüne dünyaya gelsinler ya. :)

1|0
    0|0
  • evet inanıyorum

1|0
    0|0
  • Doğrudur olabilir

1|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • ben aldığım nefesi doğru değerlendireyimde bunlar sonraya kalsın

0|0
    0|0
  • Alemlerin yaratıcısı Allah diye geçer Kuran-ı Kerim'de. Şahsi görüşüm de bu yönde bence var. Çok ilginç kitaplar da okumuştum bu yönde

0|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• koskoca evrende yalnız olacağımızı düşünmek salaklık bence elbette var uzaylıar falan amma ne onlar bizi nede biz onları bulamayacağız malesef

1|0
    0|0
  • Ben uzaylılara inanıyorum , aslında bakarsan NASA nın uzaylıları bulmuş olabileceğinede inanıyorum.

1|0
    0|0
  • bu evrende yanlız değilik.

1|0
    0|0
Yükleniyor...