Ben Eda Özerkan, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sorularınızı cevaplıyorum, bana sorularınız neler?

Merhaba KizlarSoruyor,
Bugün etkinliğinizde yer alacağım için heyecanlıyım. Sizlerden gelecek soruları çok merak ediyorum ve buluşma saatini iple çekiyorum.

Eda Özerkan video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

Eda Özerkan, KızlarSoruyor'da sorulari cevapliyor
Eda Özerkan, KızlarSoruyor'da sorulari cevapliyor
#EdaÖzerkan #ÜnlülerCevaplıyor

www.instagram.com/edaozerkan
www.twitter.com/edaedaozerkan
www.facebook.com/edaedaozkerkan

Güncellemeler:
Bu güzel gün ve sorularınız için hepinize teşekkür ederim elimden geldiğince çok soru cevaplamaya çalıştım. Beni sosyal medya hesaplarımdan takip etmeye devam edebilirsiniz.

0|6
53|128

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle siteye hoşgeldiniz hemen bir tavsiyeyle başlamak istiyorum mesaj kutunuzu ayarlar bölümünden 'sadece takip ettiklerim mesaj atabilsin' seçeneğini işaretleyerek kapatınız 👍
    Ünlülerin yaşantılarını samimi buluyor musunuz? Veya siz özellikle röportaj olsun soru-cevap olsun , samimi cevaplar veriyor musunuz?
    İyi günler

2|0
    1|1
    • Bir açıklama yapmak istiyorum sorumla ilgili.. Kendinizi ne kadar halktan biri olarak görüyorsunuz? yani ünlülerin çoğu kamera karşısında halk insanı gibi gösteriyor ama ben pek samimi bulmuyorum.. Siz diğer ünlüler hakkında ne düşünüyorsunuz bu konuda ve kendiniz açısından ne söylersiniz bu konuda?
      İyi günler
      Dipnot: nickim zor olduğu için olur da cevap verip hitap etmek isterseniz ismim 'Safa' öyle hitap edebilirsiniz 😄

• Ben samimiyetsizlikten hiç hoşlanmıyorum. Ben yaptığım tüm işlerde ve verdiğim tüm sözlerde samimi olduğumdan herkesin de öyle olduğunu varsayarım.
      Genelde insanlar beni tanımadan önce ukala ya da soğuk olduğumu düşündüklerini ama 15-20 dakika sonra ne kadar tersini yaşadıklarını anlatırlar bana hep. Bence bu da bir nevi koruma duygusu sanırım, aynı zamanda bir duruş.

• Umarım hep böyle kalırsınız.. Bence samimi insan 'iyi insandır'.. hem cevap verdiğiniz için hem de siteye renk kattığınız için teşekkürler 'iyi insan'..

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar ❤️ öncelikle çok güzel olduğunuzu söylemeden geçemeyeceğim çok sıcakkanlı ve cana yakın herkesle anlaşabilen birisine benziyorsunuz.

Soruma gelecek olursak da sizi ilk aşkı memnu dizisinde tanımıştım. Acaba Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışmak nasıldı? Zor bir rol arkadaşı mıydı? Ve çekimler esnasında başınıza gelen en ilginç ya da komik olay nedir? :)

1|0
    3|1
    • Kıvanç benim mankenlikten arkadaşım. Aynı zamanda podyuma çıktık. Önceden tanışıyorduk. Dolayısıyla birbirimizi tanıdığımız için yabancılık çekmedik.

• @EdaOzerkan Teşekkürler . :))

Erkekler Ne Diyor 127

• Hoşgeldin güzellik

12|9
    26|6
  • Sadece 1 sorum var. :)
    1-Survivorda yemek veriliyor mu?

4|2
    0|2
  • Merhaba Eda Hanım. Nasılsınız? İyi misiniz?

Kızlar Soruyor platformu olmasa sizinle tanışma fırsatını yakalayamacaktım. Bu yüzden KS yönetimine bu jesti için teşekkür ederim.

Soruma geçecek olursam eğer;

Sizce sırf çocuk sahibi olabilmek için evlilik yapılır mı?

2|2
    9|5
    • Bence hayır. O çocuğu sağlıklı büyütmek için, anne babanın da sağlıklı bir ilişkisi olması şart. Evlenmek için evlenilmez, çocuk sahibi olmak için çocuk yapılmaz, iki kere iki dört :)

• Öncelikle merhaba. Sitemize hoş geldiniz

Oyuncu olmasaydınız hangi mesleği seçerdiniz nedenleri ile cevaplarsanız sevinirim.
    Ve oynadığınız dizilerde genelde yan rollerde oluyorsunuz bunun sebebi sizce nedir?
    Umarım sizi bir dizinin ana karakteri olarak görebiliriz )

1|0
    1|1
  • 1- Niye öyle güzel bakıyorsun

2- Evrensel düzeyde ya da ülkemizde toplumsal bozukluklara duyarlı olduğunu hissettim.

-Bir tanesini tamamen ortadan kaldırabilecek süper gücün olsaydı bu hangisini yok etmek isterdin? En çok hangisi canını acıtıyor?

Aklına gelen her sorun olabilir; savaş, açlık, adaletsizlik vs..

1|1
    5|5
  • Türkan Şoray mi? Hulya koçyiğit mi?

Cüneyt arkın mi? Ben mi?

2|3
    1|1
    • Barış Arduç mu ben mi deseydin daha çekişmeli olurdu sanki :))

• @bademli_magnum_ simdi tartismasiz Türkiye nin gelns gecmis en iyi jön ü cuneyt arkn bayanlarda eskileri sordum erkeklerdede soriyim dedim :)

• Hım anlıyorum peki bakalım kimi seçecek 😉

• Soracak bir şey yok. Allah güzellik vermiş. Ömrününde güzelliğin kadar güzel olması dileği ile.. ( magazinle ilgilenmiyorum :) )

1|0
    1|0
  • Öncelikle Hoşgeldiniz. 😊
    Sorum şudur; Kriterleriniz, kanunlarınız var mı? Yoksa her oyuncu ile sevişme sahnesi çevirir misiniz?

1|2
    4|2
  • Hoşgeldiniz Eda hanım..

Kendinizi güzel ve yetenekli buluyormusunuz oyunculuk konusunda..

Bir sorum daha olacak..

Siz hangi semt de oturuyosunz..
    Ünlü olunca etiler / bebek e taşınınca noluyor , sosyeteye adını yazdırmış mı oluyosun altın harflerle..

0|0
    0|0
  • Merhaba Eda Hanım. Nasılsınız?

Benim sorum şu ;

Oyuncu olduktan sonra hayatınızda neler değişti?

İyi bir oyuncu olmayı neye bağlıyorsunuz?

0|1
    4|1
    • Çok çalışmak ve disiplinli olmak. Oyunculukta disiplinli olmak çok önemli bence, vaktinde gelirim, geç kalmam, sete hazır gelirim.

• Cevapladığınız için çok teşekkür ederim. :)

• öncellikle merhaba sisteme hoş geldiniz. sormak istediklerimiz çokta ona ayıracak kıymetli zamanınızın olmadığını düşünüyorum. öncelikle bir çok kesim söylemek isteyipte söyleyemediği zamanlar ve imkanlar olmuştur bize imkanı sağladınığınız için önce size sonrada yöneticelere teşekürlerimi iletmek isterim. bir çok filimler de gerek rol icabı gerekse karakter icabı yapılan hareketler gerçekten içten mi gelme yoksa o insana saygı duyduğunuzdan dolayı o kişiyi canlandırma yoksa sadece para için mi? işimi yapar işime bakarım mantığımı var. lütfen bu soruyu şahsi algılamayın genel olarak konuşuyorum. bugün geçmişte baya sizin gibi ünlü karekterle var örnek şener şen gibi ilyas salman gibi büyük usta kemal sunal gibi tiplemeler siznde doğduğunuz yeri göz önünde bulundurursak hep o insanların karekterlerini oynamışlardır ve çoğu yerde de halan ismini tanımadığımız tiplemelerde devam ediyor. bunu neden size sorduğumu merak ediyorsanız çünkü sizde bir ünlü ve oyuncusunuz sizden başka bir ünlüye hala soramadım :) insanların duygusu aynıdır sizde genel olarak bir görüş bildirirseniz sevinirim... başarılar...

0|0
    0|0
  • Oynamaktan en cok mutlu oldugunuz dizi hangisi ve şu an hangi dizide oynamak istersiniz?

0|1
    0|0
  • Öncelikle hoş geldiniz
    Umarım güzel vakit geçirirsiniz
    Size hayranlık duyuyorum ki Adanalı dizisine renk kattınız.

Hayatınızın dönüm noktası neydi?

Rahatsız eden olursa bana ya da diğer modereatör arkadaşlara iletebilirsiniz :)
    (sataşmayın bana :D )

0|1
    4|3
  • Bu arada kızlar soruyor'a hoşgeldiniz sefalar getirdiniz öncelikle

Benim sorum şu yönde olacak sizi yeni yapımlarda görebilecekmiyiz :)

0|0
    0|0
  • merhaba Eda hanım hoşgeldiniz sizi aramızda görmek sevindirdi!!!
    sizin hakkınızda çok fazla bilgiye sahip değilim,
    ancak maraz Ali dizisini izlemiiştim
    oradaki rolünüz ve hayatınızla alakalı bir sorum olacak..
    rolünüzdeki kadar azimli ve sabırlı mısınız?
    aslında bu soru türk kızlarınıda yakından ilgilendirecek bir soru
    vereceğiniz cevap için şimdiden teşekkür ederim ve iş hayatınızda başarılar özel hayatınızda mutluluklar dilerim...

0|0
    0|0
    • Adanalı Dizisindeki Nazlı karakteri asi, evden kaçmış, şımarık ve zengin bir kızdı ve eğlenceli bir karakterdi. Aşk-ı Memnu'da oynadığım Elif karakteri ise Behlül'ün aldatmalarına sabır gösteren biriydi. :)
      Ben de karakter olarak oldukça sabirli ve azimli biriyim diyebilirim.

• evet ya heyecandan olsa gerek dizinin adını maraz Ali yaptım mazur görün beni :)
      evet dizilerdeki halinizi biliyorum zaten :) gerçektekini bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkür ederim :)
      aşk-ı memnunudaki aldatma halini gerçekte kaldırabileceğini sanmıyorum sanırım :) o tarafı düşünerek söylememiştim zaten
      neyse teşekkür ederim cevap için azda olsa konuşmak heyecan vericiydi :)

• Sevgiliniz yok, Çöp toplayıcı karşınıza çıkıp "senden hoslandim, sana aşığım" dese teklifini kabul eder ve onunla romantiklik adına birlikte sokak aralarında şık kiyafetle çöp toplar mıydınız?

Teşekkürler

0|3
    5|5
    • Çok güzel soru aşık oldum :D

• Birisiyle birliktelik yaşamak için önce o kişiyi tanımak gerekir. Kimse ilk kez tanıdığı biriyle elbette bir şey yaşamaz. Bunun o kişinin mesleği ile ilgisi yok. İnsan aşık olduğu kişiyi seçemez, aşk insanın mantığını alır, o yüzden aşık olunca herşeyi yapabilir insan bence.

• Ben tanıma faslini geçtim romantliklige dayandim.

Ünlü olmayan biriyle evlenirim, çıkarım diyorsun. Yanlış okumadım sanırım

• Ne zaman üye oldunuz? Burada kalacakmisiniz ? 4 xper olmak nasil bir duygu? Beni eig sececekmisiniz? Deyip noktayi koydum :D

0|4
    1|1
  • Yüzünüzü nasıl buluyorsunuz?
    Çok genel yüz hatlarına sahip gibi duruyorsunuz.
    Bir ünlü olarak sizi tanımayıp birilerine benzeten oldu mu hiç?

1|0
    1|0
  • Merhaba... Benim sorum makyaj yapmadığınızda kendinizi güzel buluyormusunuz?

3|0
    0|0
    • Ben makyajsız kendimi daha iyi hissediyorum. Makyaj olunca maske var gibi hissediyorum.

• Ünlü olduktan sonra hayatınızda neler değişti, hiç bu değişimlerden şikayetçi oldunuz mu?

0|2
    4|1
    • Herkeze tamam da bu adam ne demis

• Hayatımda çevremiz ve hayatımıza giren insanlar değiştiyse de hala eski arkadaşlarım benimle, hiçbirşeyden fedakarlık yapmadım.

• Öncelikle sitemize hoşgeldiniz güzel bayan. :) Survivor deneyimi sizin için nasıl geçti? Zorlandınız mı? Zorlandıysanız en çok hangi konuda oldu bu?

0|1
    1|1
    • Tabii ki çok zordu, bir ayda 6 kilo verdim. Gördüğünüz her şey gerçekti. Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki 1 ayda 55 kiloyla gittim, 49 kiloyla döndüm. Orada insanın aklındaki tek olay açlıktı, sürekli oyun kazanmayı düşünüyorduk. Bir daha çağırsalar, yine giderdim. Her şeyden yoksun yaşamayı öğrendim, şükretmeyi öğrendim. Taze olmayan yemek yemeyen bir insandım, şimdi bir pirinç tanesinin kıymetini öğrendim. Survivor hayata bakış açımı değiştirdi.

• Cevapladığınız için çok teşekkür ederim.

• Mahşallah profil deki bilgilere göre yaşınız 31. Lakin hiç göstermiyorsunuz. Öncelikle bunun sırrı nedir?

İkincisi ise ülkemiz de yaşanan son olaylar hakkında ne düşünüyorsun? Sizce Hükümet haklı mı yoksa haksız mı?

Teşekkür ederim. Bu arada sizi burada görmek çok hoş. Hoş geldiniz.

0|0
    1|0
    • Aslında 1983 doğumluyum, 32 yaşındayım. Annem Adana, babam Malatya'lı.
      Haftada en az 3 gün pilates yapıyor ve steril bir hayat yaşıyorum. Normalde makyaj yapmam, cildime kozmetik ürün kullanmıyorum. Gece yatmadan iki saat önce cilt temizliğinden sonra kantaron yağı sürerim. Her ay cilt bakımı ve haftada bir de saç bakımımı düzenli olarak yaptırırım.
      Kendim de evde saç kürleri yapıyorum. Sarımsak özlü ürünler kullanıyorum. Gece asla makyajlı uyumam, mutlaka temizlerim. Bakım konusunda adım çıktı sanırım, kendime özen göstermeyi seviyorum.

• @kremşanti @Puanten cilt bakımı tüyoları burada :)

• Teşekkür ederim :)

• merhabalar eda hanım şöyle bir sorum olucak hep merak ettiğim bir konu aslında.
    Dizilerde oynadıgınız zaman hayatınıza etkisi var mı ? şöyle açıklayayım yani bir dizide oynadıgınız zaman o karakterden bir şeyleri alışkanlık haline getiriyormusunuz. örneğin sürekli insanları eleştiren dedikodu yapan bir karakteri oynuyorsunuz normal hayatınız da da eleştirmelere filan devam diyor musuz gibi ?

0|0
    0|0
    • Hayır, o karakter için özel bir hazırlık yapıyorsun. Başka bir karaktere bürünüyorsun sette. Çekimler bittikten sonra Eda olarak devam ediyorum hayatıma.

• yıllarca insan aynı karakteri oynayınca biraz zorlanır diye düşünürdüm hep. teşekkür ederim

• Sence kendinde ego olduğuna inanır mısın?
    Yani kibirli bir kişilik misin?

0|0
    0|0
  • merhaba eda hanım

öncelikle aramıza hoş geldiniz ben de uzun yıllardır oyunculukla uğraşan biriyim. tiyatro oyunlarında yer aldığım dönemde aynı kadrodaki arkadaşlarımdan hoşlandığım çıkmaya başladığım kişiler oluyordu. dizi aşkı denen aşklarınız oldu mu hiç?

0|0
    0|0
  • Ünlü olmak nasıl bişey hayatınızdan memnun musunuz yoksa ilgi alaka hoşunuza gidiyor mu? Ayrıca nişantaşında çalışan biri olarak siz ünlüleri sık sık görüyorum bazılarının egoları gerçekten fazla ne düşünüyorsunuz?

0|0
    1|0
  • hoşgeldiniz eda hanım size tek bir iki tane sorum olacak

'' En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz nelerdir? ''
    '' Kertenkele dizisinde canlandırdığınız selin karekteri sizi cağırıştırıyor mu? ''

0|1
    1|0
  • Fiziğiniz çok güzel, formunuzu nasıl koruyorsunuz? Bizim kızlarda bir şeyler kapar belki :)

5|4
    17|5
    • Spor ve dengeli beslenme. Disiplinli bir şekilde haftanın en az 3 günü spor yapmalılar. Ben buradan çıkınca pilatese gideceğim mesela :)

• Senin çok fazla kararsız ve hayalci bir insan olduğunu düşünüyorum.

Biraz da kötümser bir insansın.

Dışarıdan bakıldığında katı görüşlü duruyosun.

Biraz kıskanç bir karaktere sahipsin.

Hayatının her alanında duyguları ile hareket eder. Evine son derece bağlısın.

Evcimen bir kadınsın bence.

Bunlar benim tahminlerim.. Ne kadarı doğru merak ettim.

0|0
    0|0
  • Merhaba, her oyuncunun favori bir filmi, film karakteri ve idolüm dediği oyuncu olur genelde sizinkiler nedir? Bir de, en sevdiğiniz kitap ve şiir hangisi? (:

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    97

Kızlar Ne Diyor 52

• Ya ben tam çıkaramadım ama sen Behlül'ün Elıfı değıl mısın?
    Ne dızıydı be
    Bence Bıhterden daha güzeldın =//
    Nasılsın?
    Nerelısın aslen bu güzellığın genı nereden merak ettım

4|2
    8|2
  • Merhaba Eda abla 😍

Sana kucuk bir sorum var:

Kendini guzel buluyor musun ve cevrende nasil bilinirsin ?

Hoscakal 🙋🙋

1|1
    3|0
  • Sette yüzünüze sürekli makyaj yapıyorsunuz fondoten falan bir süre sonra cildi mahvediyor.. Evinize gittiğiniz zaman cildiniz yipranmasin diye bir şeyler yapıyor musunuz?

1|0
    3|1
  • Öncelikle hoşgeldiniz.. başarılı bir oyuncusunuz ;) Kıvanç Tatlıtuğ ile dizi çekmek onun sevgilisi rolunde olmak eğlencelimiydi :)?

0|0
    0|0
  • Selam tatlım
    En beğendiğin erkek oyuncu kim acaba?
    Ve
    Survivor'a bir daha katılmayı düşünür müydün?

0|0
    2|3
  • Aşk -ı Memnu 'da Behlül 'ün sevgilisini oynamak nasıl bir duyguydu 😅? Ayrıca Aşk -ı Memnu 'dan sonra daha fazla ünlendiniz dizinin size ne gibi katkıları oldu usta oyuncular ile rol almak size avantaj sağladı mı ?

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar en keyif aldığınız proje neydi? Bu arada K's ye hoşgeldiniz😊 sizi ilk Aşk-ı Memnu'da izledim ve sizi bir oyuncu olarak çok beğeniyorum 😊

0|0
    0|0
    • Çalıştığım her işin ayrı bir değeri var. Oynadığım karakterlerin hepsi birbirinden farklı ve güzeldi. Hiçbirini ayıramayacağım. Hepsini oynamaktan büyük zevk aldım.

• Tesekkurler ama bence Adanalı harikaydı 😆

• Fiziğinizi ve güzelliğinizi korumak için çok baskı hissediyor musunuz üzerinizde? Malum ben yesem yesem 80 kilo olsam kimse fark etmez ama siz olsanız manşetlerde yer alırsınız :)

1|0
    4|2
    • Hayır hissetmiyorum. Ben hayatımı yaşarken biraz anı yaşamayı, hayatın tadını çıkarmaya çalışıyorum. Kendimi paralamam hiçbir şey için. Gerek yok :) Hayata bir kere geliyoruz, hayatın tadını çıkarmak gerek

• Dizide veya fimlerde insanlar nasil aglar? :D yani durduk yere yas gelmez ya ilac mi kullanıyorsunuz? :D

0|3
    2|2
  • En çok merak ettiğim soru, cildinize neyle bakıyorsunuz? Okadar makyajla illaki zarar görüyor iyi bakmak gerek. İşte o bakımı neyle yapıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Hoş geldin
    Bu mesleği seçmeseydin hangi meslek senin için ideal bir meslek olurdu ve neden?

0|0
    0|0
    • Benim mesleğim grafikerlik. Resim öğrencisiydim. Bu mesleği yapmıyor olsaydım kendi mesleğimi yapıyor olacaktım.

• Öncelikle merhabalar 😊
    Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusunun kim olduğunu düşünüyorsunuz?
    İdol olarak gördüğünüz biri var mı?

1|0
    3|0
  • Merhaba öncelikle siteye hoş geldiniz.

Minyon bir bayan misiniz? Minyon bayanlar hakkında düşünceleriniz neler?

0|0
    1|0
  • hoşgeldiniz :)
    kertenkele dizisinden sonra başka dizilerde oynamayı düşünüyormusunuz hemen yoksa aramı vereceksiniz oyunculuğa bir süre?

0|0
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz, severek takip ettiğim oyunculardansınız.
    Benim sorum şu, Aşk-ı Memnu dizisinde dublaj yapılıyordu sesinize kendinizi izlediğinizde bu nasıl hissettiriyordu?
    Şimdiden teşekkürler ^^

0|0
    0|1
  • Siteye hoşgeldiniz :)
    Yaşınızıda hiç göstermiyorsunuz bu arada :)
    Yabancı ünlülerden örnek aldıklarınız var mı oyunculuk konusunda? Ve oyunculuk size ne kattı?

0|0
    1|1
    • Tom Hanks, Al Pacino, Nicolas Cage şu an aklıma gelenler. Hepsini çok beğenirim.

• Rol gereği bile olsa yapmam dediğiniz bir şey var mı? Kötü rollerde oynamaktan çekinir misiniz? Malum bizim ülkede dizi oyuncuları dizideki karakterleri ile özdeşleştiriliyor :)

0|0
    2|2
  • "Bu erkeklerden kızlar uzak durmalı" dediğiniz erkek tipi var mı? Çok kıskanç bir erkekle yapabilir misiniz mesela?

0|0
    2|1
    • Bu hayatta herşeyin fazlası zarar diye düşünüyorum. Dozunda olursa atatlı tatlı yaşanır :)

• Öncelikle hoşgeldiniz

Oyuncu olmak nasıl birşey kısaca özetleyebilir misiniz.. Mesela nelerden fekarlık gerektiriyor neler sağlıyor

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz öncelikle..

Hiç aşık oldunuz mu ? Aşkı nasıl tanımlarsınız?

0|0
    4|2
    • Aşk; susmaktır, ağlayarak dua etmektir.

• Aşk mantık dışı bir şey bence. Aşık olduğunda mantık dışı hareket edersin. Duygularınla hareket edersin. Delilik de diyebiliriz :)

• Dizi şöhreti gelip geçici mi? Kimse dizi bittikten sonra oyuncuları hatırlamıyor ama sinemada öyle değil. Sizce sinema mı dizi mi?

0|0
    2|2
    • Sinema tabii ki yıllar geçse de kalır, kalıcı ama dizide de sürekli gündemdesin. İkisinin de yeri farklı. Ama sinema elbette arşivlik ve yeri bambaşka.

• Diyelim ki biri sana " Ruhunda en az senin kadar cirkin " dedi.

Ona ne derdin?

0|0
    0|0
  • Hosgeldiniz..
    Çekimler bittikten sonra hala etkisinden cikamadiginiz roller, karakterler oldu mu?
    Ozellikle hangileri?

0|0
    2|1
  • Merhaba. Ünlü olduktan sonra hayatınızda sizi olumsuz etkileyecek bir durum yaşadınız mı? Hiç unutmuyorum dediğiniz bir an.

0|0
    2|2
  • Hoşgeldiniz :) Oyuncu olmasaydınız, ne olurdunuz?

0|0
    3|2
  • Hosgeldiniz Cilt bakımında nelere dikkat ediyorsunuz?

1|0
    2|1
  • Normal insandan farkiniz ne herkesin agzinda su unlu bu unlu laflari insan degil misiniz siz

0|1
    1|1
    • yok mars asıllıymış asdafsda

• benim kafamdan birisi çıktı sonunda. iki kişi de insan sonuçta yemişim ünlüsünü ünsüzünü. Patronlara insan üstü bir güç gibi hürmet gösterilip yavsaklık yapılmasını da sevmem, ünlülere insan değilmiş gibi davranılmasını da. güzel soru tebrikler..

• Cevap veremiyo baksana 😂

• Küçükken ne olmak isterdiniz? @edaozerkan

0|0
    3|1
  • Hoşgeldiniz :)
    başarılı olmak için hem iş hayaıtnda hem aşk hayatında davranışlarımız nasıl olmalı? düşünceleriniz nelerdır?

0|0
    0|0
  • Merhaba eda hanim hosgeldiniz. Oncelikle size aski memnu daki rolunuz cok yakismisti cok begenmstik. Acba tekrar bu tur projelerde yer almayi dusnuyormusunuz? Bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    22
Yükleniyor...