Adele koruması Peter Van der Veen'e aşık olmuş. Ünlülerin bodyguardlarına aşkları sence gerçek mi?

İnternetteki tüm sosyal medya kanallarında günün magazin malzemesi şarkıcı Adele'nin koruması Peter Van der Veen'e olan aşkı.
Adele koruması Peter Van der Veen'e aşık olmuş. Ünlülerin bodyguardlarına aşkları sence gerçek mi?
Ünlü şarkıcı Adele'den önce de Lady Gaga'nın da koruması olan ve koruduğu kişilere karşı aşırı korumacı olan Peter Van der Veen ile Adele'nin aşkı da daha önceki sanatçı-bodyguard aşkı gibi biter mi, yoksa bu güzel çift mutluluğa yelken açar mı?

Peter Van der Veen Lady Gaga'yı korurken bir hayranını bu şekilde tartaklamıştı

Sen bu aşkları neden samimi buluyorsun ya da neden bulmuyorsun, lütfen görüş bildirmeyi unutma :)

• Ünlülerin bodyguardlarına aşkına inanıyorum.
    51% (512)47% (470)49% (982)Oy Ver
  • Ünlülerin bodyguardlarına aşkına inanmıyorum!
    49% (483)53% (527)51% (1010)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
67|66

En İyi Erkek Görüşü

• Koruma dediğin zaten güzel vücutlu , yakışıklı olmasa da karizmatik ve en güzeli seni sürekli koruyor kolluyor. Daha ne olsun. Bütün ilgi alakası sensin, parayla tutsanda, ya da şirketin sana bu hizmeti versede... Bence mümkün. Gayetde mantıklı. Bende olsam bende... Öhööö
    Len ecük sus len eccük sus. İçimdeki kadın benden deli çıktı. İyi bari oldu olcek bende olsam bende verirdim de iyice rezil olalım...
    Sen son yazdıklarıma bakma abicim ben saçmalarım bazen.
    Ama aşk olayı olabilitesi kesin gibin var gibin öyle bişiler olabilir gibin. gibin gibin gibin...

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Whitney ve kavin costnerin filmi geldi aklima
    Yasanilir.. zaten sanatcilarin fazla ozel zamanlari kalmiyor turneler roportajlar dusunsene 24 saat canini emanet ediyorsun birine. Anlastiktan ten uyumuda olustuktan sonra neden olmasin.
    Heidi klumun la korumasi arasinda ki gibi buyuk yas farki olmadikca samimi bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• Kadinin ilk istegi guvende olmak.. bence mantikli.. aklima i will alvays love you geldi... en daaaaaaarrrr

4|0
    0|0
  • C şıkkı : ünlülerin hayatları beni alakadar etmez.

Kime aşık olmuşsa olmuş, benena.

5|1
    0|0
  • Adama bak kadina bak.

Adam yakisikli ve iyi fizikli, kadin siskonun teki.

Ben korumanın Adele'e olan askina inanmiyorum. Kadinin parasini yiyor.

1|0
    0|0
  • Fiziğine aşık olmuşlardır muhtemelen

1|1
    0|0
  • Gönül bu aka da konar, bodyguard'a da...

0|2
    1|0
  • adele nin sevgilisi yokmuydu zaten hamileydi :s

1|0
    0|0
  • Bu insanlar zaten dünya starı yani ün kazanmak için böyle bir şey yaptıklarını sanmıyorum. Ayrıca olabilir neden olmasın, aşk bu yön bilmez.

1|0
    0|0
  • Ünlülerin bodyguardlarına olan aşkları önemsediğim son şey...
    a dedim, olabilir

1|1
    0|0
  • Normaldir.. Batı medeniyetinde sınıfsal farklar bizdeki kadar derin değil.. Bizde adamın eline 3-5 kuruş geçse babasını bile satabilir.

1|0
    0|1
  • Ünlerine ün katmak için oynanan aşk oyunlarına bu kadar inanmayın ve dedikodusunu yapmayın. Doğru ya başka derdiniz yok mu sizin.

1|1
    2|0
  • bu tip insanlar güvensiz olduğundan kendilerine bu derece yakın olan birine ilgi duyabilirler.
    ancak bu camia tamamen imzayla yönetilir.
    yani bir imza atarsın ve artık hayatını yönetirler. ne derlerse onu yaparsın sorgulamazsın. istediğini yiyemezsin istediğinde doğuramazsın.

0|0
    1|0
  • Bence bu resimde bir sıkıntı var

http://hizliresim.com/P6rGZ8

http://i.hizliresim.com/P6rGZ8.jpg

bu erkeği isteyen kadını anlarım fakat o kadar küçük pipisi olan bir erkek ile bir ömür geçirmek. hmm size kalmış :D @SevDaM

0|0
    0|0
    • :)))) Onu buradan anlayamayız sanırım :)

• yani serçe parmağı kadar olması gerekiyor erekte olmamış hali mayo üstünden öyle görünüyorsa.

• @SevDaM tabi normal. o kadar steroidi proteini dayayınca vucuda. kaslar balon. protein ile gelişen yerler küçülüyor :D yazık. da dediğim gibi. hiçbi ünlü böyle bir minnak ı adam yerine koyup yatağına almaz.

• Adele...
    Yarimi ellere gelin etmişler.

1|1
    4|4
  • Adamda kapi gibi maşallah

1|0
    0|0
  • Bence sadece SEKS :S

0|0
    0|0
  • Sadece altına yattığı adamı bu şekilde seçerek yeni heyecan arıyor.

0|0
    0|0
  • YA arkadaş sanki her gün karşılaştığımız bişeymiş gibi her soru cevapladıktan sonra bu saçma konunun karşıma çıkmasına sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Adele kendisi açıklamıştı lezbiyen olduğunu şimdi nasıl oluyoda bodyguardı ile sevgili olabiliyo

0|0
    0|0
  • Adama bende Aşık oldum :)

0|0
    0|0
  • o kalpleri sen mi çizdin adamın üstüne

0|0
    0|0
  • İnandırıcı değil.

0|0
    0|0
  • yok mu beni korumacı alacak ünlü yakın koruma eğitimim var sinek konamaz üstüne.

0|0
    0|0
  • inanırım niye inanmıyım hem korumaya ödediği parayı da ödemiyodur artık oh

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • Bende olsam bende aşık olurdum hemde kel :)

0|0
    0|0
  • Çok da umrumdaydı zaten...

0|0
    0|0
  • Sürekli heryerde yanında olduğu için samimiyeti ilerlemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • Kadin asik olmamis burada bir yanlis anlatim soz konusu

0|0
    0|0
  • Esitligi bozan oyu vererek olabilirler bence sonucta kadinlarin ba (ğ) zıları guclu erkek sever yaninda surekli bir guclu erkek olduguna gore

0|0
    0|0
  • Saçmalık sadece.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 66

• Ben samimiyetsiz buluyorum. O yüzden B dedim.
    Büyük ihtimalle korunup korunma ihtiyacı hissediyor doğal olarak tabii bir kadın hepimiz isteriz. Diğer adam da yani maşallahı var olunca sonuç çıkma başlıyor ama aşk mı pek sanmıyorum.

3|0
    0|0
  • Bizde zengin evlerde adamlar hizmetli kadınlara aşık olup onunla evleniyorsa oda olur , ya da kızının sevgilisine aşık olup onunla kaçan da var.. olur olur :)

0|0
    0|0
  • İnanmayacak bişey yok. Bun aynı işyerinde çalışanların, aynı sınıfta okuyanların yakınlaşması gibi bişey. Ortak zaman ortak zevkler olunca ister istemez oluypr kişiler müsaitse

0|0
    0|1
  • Çok klasık bence her meslekten insanın başına gelebılecek bırsey bu , sadece öncelıkle karsındakı kişinin samımıyetının ve yakınlığının yanlış anlasılıp farklı yone bır kısı ıle baslayıp o yone gıtmesı ıkıncısı bu iş yurumez adamın parasını kadın oduo yahu gecınız 😝 Ucuncusu ıse adamın flörtöz olması. dörduncu o kadınların duygusal boşluğu. Neyse ben bır kıtap yazayım en ıyısı 😁😁😁

0|0
    0|0
  • Şimdi konuyu şöyle ele alalım. kadın erkeğin korumacı yapısına aşık olur, o korur, sahiplenir, kadının gözünde süper kahramandır böyle erkekler.. iste adele ablamizda bu guruha giriyor. ve gönlünü kaptiriyor. ama adam sevgilisi konumuna geçince korumasi olmaktan cikarsa hersey bitecek, çünkü asıl iş koruması olmakta. cakenzi.

0|0
    0|0
  • Korumaya bak 😀 Bizide korusa ya 😜

0|0
    0|0
  • Yani şu adama da aşık olunmaz mı ya

0|0
    0|1
  • Ünlülerin bodyguardlarına aşkına inanıyorum. ilk de değil

0|0
    0|0
  • Neden aşık olmasın ki? Her kadın korunmak, güvende olduğunu hissetmek ister.
    Her ne olursa olsun sevgilim yanımda" düşüncesi çok güzel.
    Babam benim kralım o beni korur" gibi birşey bu içimizdeki..
    Şefkat ve korunma hissi var ise aşk kendi kendiliğincen oluşuyor.
    Ayrıca adam yakışıklı, Adele de zaten güzel... :)

O değil de, biz neden böyle saçma şeylere kafamızı yoruyoruz ki? Ister sevsinler, ister ayrılsınlar bize ne :D

0|0
    0|0
  • Etrafındaki insanların onları kullandığını düşünürler ve kendilerini koruyan kişinin onları önemseyen tek kişi olduğu kanısına varırlar. Ha bu arada Peter Van Der Veen 'in de hiç fena bir fiziği yok.

0|0
    0|0
  • Ünlülerin aşkına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • kadının aşkına inanıyorum gerçekten çok yakışıklı ama adamın aşkına inanmıyorum net

0|0
    0|0
  • Adam cidden çok iyiymiş.

0|1
    0|1
  • Aşk bu ya otada konar bodyguardada 😀😁

yanlız adele ne olmuş öyle be tombiş mombiş tam yanakları sıkılmalık hehe 😄

1|0
    0|0
  • O adama bende aşık olurdum

0|0
    0|1
  • Adamı gözüm tutmadı

0|0
    0|0
  • Ünlülerin aşkına da fazla süreceğine de pek inanmam aslında ama gerçekten samimi aşklar olduğunuda inanmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Adam seksi bence aşık olması normal.

0|0
    0|0
  • Geçici heves hee ikisininde, Adele ablası gibi duruyor adam daha kimleri koruyacak bu gidişte

0|0
    0|0
  • neden olmasınlarki... hem yakısıklılar hem guclu kuvvetli... bir kadın zaten arkasında onu koruyacak kollayacak sahıplenecek adamlara asık olur :)

0|0
    0|0
  • aşık olunmayacak gibi mi iyi yapmış ben olsam 5 kere daha asık olurdum.

0|0
    0|0
  • ben olsam bende aşık olurdum ideal erkek :D

0|0
    0|0
  • olabilir. ama sansasyon çok iş yapıyor. adele 'in bile ihtiyacı olabilir. neticede poposunu sallayarak para kazanamıyor

0|0
    0|0
  • aşk bu herşey olabilir..
    ki biz korunmacı tavırları severiz

0|0
    0|0
  • su an bende aşık oldumm

0|0
    0|1
  • Adele'i evli saniyordum. B dedim

0|0
    0|0
  • hayır.. sadece sevişiyorlar bence

0|0
    0|1
  • bende aşık olurdum

1|0
    0|0
  • adam aşık oluncak kadar varmış ha :D

0|0
    0|0
  • Adele'nin hastasıyım ya alakasız ama neyse :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    36
Yükleniyor...