Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan hakkında neler düşünüyorsunuz? Diziyi nasıl buldunuz? Görüşlerinizi alalım.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tarih acisindan bakarsak evet. Kotu yane padisah cok ezikleniyo fzlan ama sacma sapan ask dizilerinden daha guzel bnce acikcasi izledigim tek turk dizisi gelecekte ne olur bilmem ama simdilik fena degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dizi olarak bakarsan dizi işte eleştircek bilgim yok ama tarihi açıdan ilk bölümden beri rezillik öyesi

0|0
    0|0
    • Tarihi açıdan neresi rezillik?

• Hangisiyini sayayım. Sarayda iki valide sultan olmaz padişah tahta çıkınca annesi o sarayda kalmaz en basiti

• Bak işte orada haklisin Safiye Sultan Ahmet in babannesi olarak etkin bir kişi değildi ki Eski Saray da geriye kalan ömrünü tamamlamıştır. Bu konuda haklisin.

• sacmalıgın danikası başka bısey degıl

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • Begendim

0|0
    1|0
  • cok gereksiz ve yanlış kullanılan bir dizi

0|0
    0|0
  • Bence şu an gayet iyi gidiyor tabiki digerine göre biraz altlarda ama my 4 sezonluk bir dizi 3-4 bölümle hemen karşılaştırmamak gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamamen gereksiz ve boş izlemeye değmez zaman kaybı...

0|0
    0|0
  • berbat..

0|0
    0|0
    • Merakımdan soruyorum sadece neden?

• elbette herkes bir değildi iyisi kadar kötüsü de vardı ancak.. kanuni.. 46 yıl hükümdarlık yapmış, seferden sefere koşmuş bir padişahı haremden çıkarmayan yapımcılar.. reytingi haketmiyor

• Bu bir dizidir evet gerekli yerlerde fazlaca abartıya kaçılmış bu doğrudur ancak senaryolarını tarihten alıyorlar. Ben de 46 yıl boyunca sadece 8 ay haremde kalmış diğer zamanlarda hep savaşmış devlet işleriyle uğraşmış yalanlarına inanmıyorum ona ne demeli? Elbette tüm hayatını haremde geçirmedi ama dindar dinine düşkün dunyevi zevkleri unutan bir padişah da değildi Kanunî.

• Gayet güzel

0|0
    1|0
Yükleniyor...