Yeni versiyon dizi ve filmler aile olmayı, bütünleşmeyi neden işlemiyor?

Yeni versiyon dizi ve filmler aile olmayı bütünleşmeyi neden işlemiyor?
Yalan, aldatma, sahte aşklar cinsel oble ön planda ailece izliyecek dizi sinema olmayacak mı?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• haklısın. hatta birlik beraberlik olgusundan çok yalnızlaştırmayı baz alıyorlar

0|1
    0|0
    • topluma çok kötü imaj veriliyor zengin şaşalı hayatlar aldatmalar eş değiştirmeler asklar

• Teşekkür ederim :)

• rica ederim sizin gibi mantıklı düşüncesi olan az insan var

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir, bizde diziler kalitesiz. Sebebi de kalitesizlikten dokulen izleyici. Amerikan toplumuna sorsan salak deriz ama onlar bile en azindan izledigi seyin hep birbirinin ayni oldugunu gorup izlemeyi birakirlardi.

Iki, nie aile, birlik hakkinda olsun dizi? Bunlar uzerine dizi yapilmaz. Zaten bu kadar sig seylere tav oldugumuz icin kalite dusuk.

Eloglu viking dizisi yapar. Tam bir aile sagasidir, dizide kopmaz baglari gorursun ama konu aile falan degildir.

Aile zibilyar kere islenmis, artik sikmis bir konu, yapmasinlar oyle seyler. Ruh hastasi seri katil hikayesi yazip insan psikolojisi uzerine dizi yapsinlar. Izlemeye deger bisey olsun.

0|0
    0|0
    • Ayrica, televizyon bir aile eglencesi degildir. Niye ailelere hitap eden diziler yapsin ki adamlar? Coluk cocuga hitap etmek zorunda degil diziler.

• Toplumun ahlaki bozulsun diye

0|1
    0|0
  • Çünkü tutmuyor, Papatyam vardı bir ; kaldırdılar gitti öylece... Nerede ahlak sınırları zorlayan şey var, onlar tutar bu ülkede, ya da şiddet...

0|0
    0|0
  • Aile bütünleşme bunları zaten bölmeye çalışıyor adamlar.

0|1
    0|0
  • TRT den şaşma

0|1
    0|0
    • trt ne zaman açsam cumhur başkanı ya da v başbakan canlı konuması var başka bir sey ok

• ben aile dizilerine örnek verdim TRT yi.

• Dış mihrak veya komplo teorilerine vb şeylere inanan birisi değilim ama tv'de ki dizi, film ve programların birileri tarafından bilinçli olarak manipüle edildiğine kessin inanıyorum.

0|0
    0|0
  • İzleyeni olmaz

0|1
    0|0
  • aile yapısını bozuyor katılıyorum

0|0
    0|0
  • Dizi izlemem

0|1
    0|0
Yükleniyor...