Big brother türkiye hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Bu yarışmayı benim gibi saçma bulan varmı?

Big brother türkiye hakkında düşünceleriniz nelerdir?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Türk televizyon programlarının tamamını (beyaz show hariç) saçma buluyorum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Illuminati olduğu için izlememde sevmiyorumda aynn saçma

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• anca duyuyorum saçma bir yarışma olmasaydı kesin izlerdim demek ki harbiden saçma bir yarışma. konusu ney ki?

0|0
    0|0
  • Amaann millete eğlence lazım işleri güçleri yok böyle şeylerle uğraşıyorlar. Yurtdışındaki bütün yarışma programlarını Türkiye'ye satıyorlar ve para kazanıyorlar işte. Televizyon izlemediğim için sıkıntı yok, izleyenler düşünsünler...

0|0
    0|0
  • Genel olarak TV yarışmalarının çoğunu saçma buluyorum. Bir de bunları izleyen aptal bir kitle var. Sanırım tencere kapaklar.

0|0
    0|0
  • Kavga cikma potansiyeli var o yarismada, izlerim arada :)

0|0
    0|0
  • Nesi sacma?

0|0
    0|0
  • İnternette big Brother Brazil a denk geldim bir kaç kere seksi kızlar yakışıklı erkekler felan Türkiye de nasıl olur bilmiyorum ama konulu erotik filme benzeyecek bence...

0|0
    0|0
  • türkiyede olacak bir yarışma değil başka ülkelerde insanlar özgür ve dogal burada ise anca kavga kıyamet ve senaryo

0|0
    0|1
  • Ağır Troll show izlemeye değmez

0|0
    0|0
  • Orada olanları embesil sürüsü olarak görüyorum öyle yarışmaları izlemedim izlemem de

0|0
    0|0
  • Artık türk yarışmaları kavgalarla tartışmalarla bu kadar izleniyor en basit örneği işte benim sitilim denilen şov programı stilden çok kavgalarını izliyorlar. Ayrıca şaçma değil yarışma şaçma olsaydı bu kadar ülkede yayınlanmazdı. Ama tabiki türkiyede şaçma olmuş basit sıradan kalitesiz vs vs

0|0
    0|0
  • saçma tabi saçma olmasa o sunucuyu koymazla. r. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saçma bulacak kadar bile izlemeyeceğim :) Fragmanını gördüm 4-5 sn içinde nefret ettim ve kanalı değiştirdim :D

0|0
    0|0
  • Ben buyuk bir produksuyon olarak goruyorum.. Bu yarisma cok konusulur.. 😄

0|0
    0|0
  • Bu program patlar 1 rezalet ,2 tv kanalını oyle bı stıdyoya para harcamış olması ve kazanana o odeme yapacak olması eywah dıyorum son olarak oradakı herkes herhangı bı kanalda bı yarısmaya katılmış vs tıpler ;)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle saçma

0|0
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • geri kafalı insanlarız nokta

0|0
    0|0
Yükleniyor...