Hande erçel fazla üst güzel bir kız mi sizce?

Kastim sadece ortalama ustu degil cok cok ust dzey gyzel bir kiz gibi. Bilmiyorum bu kız bu kadar bir baba mi güzel. Fahriye evlenmiş tuba buyukustunmus hepsini sol lar atar latin amerikada olsaydı tam bir dünya starı konumundaydı bence, ama bir o kadarda berbat oyuncu dönem kobala rol yapamaz derler ya o denli berbat ondan da beter. Hadi ben su spiral iyi oynuyordu da bu kız nasıl ödül aldı anlamadım açıkçası.

Bu dünkü ödül aldığı törenden

Hande erçel fazla üst güzel bir kız mi sizce ?

Kısacası tam esmer güzeli bence Birde beyaz buğday diyorlar bu kıza ama makyajsız buğday bile değil bildiğiniz esmer bu kız makyajını buğday gibi yapıyorlar saçlarını da açmış ki siyah salonda çok güzelmiş gayetl

0|0
21|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kızın maşallahı var annemle biz kızı her gördüğümüzde bir ton maşallah yağdırıyoruz yani :D umarım hayat çizgisi de güzel olur, hoş dizi hayatında çamura bulaşmadan nasıl ilerleyecek bilemiyorum ;) Umarım ünlü olmayı kaldırabilir ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sokakta her gün gördüğüm sıradan kızlardan biri gibi..

1|1
    0|0
    • Renkli göz yok sarı saç yok ondandir

• Buraya resmimi koyardım ama koyamam ozelden yazarsan anlarsın bu kızın tırnağı bile etmeyeceğini
      Yok ben o olaya inanmıyorum. Bir kız üst düzeyde üst duzey dir bence

• Bu kıza benzemeye çalışıyordum.

• Güzel kız ama çokta abartılacak kadar değil ünlüler aradındada normal hayatta da bundan daha güzel olan çok kız gördüm yani bence normal bir güzelliği var

0|0
    0|0
  • Güzel olan tek şey gözleri bana göre, genel olarak güzellikten bahsediyorsak aşk yenidenin selini, tuğba büyüküstün ve aslı enver...

0|0
    0|0
    • Tuğba ve asli da güzel
      Aşk yeniden deki kız çok güzel değil zaten bu kıza gore

• bu kıza göre özellikle çok güzel bana kalırsa çünkü makyaj güzeli değil bunda bir ton boya var o sade yani izlerken o makyaj yoğunluğunu hissedebiliyorum

• Güzel falan değil

0|0
    0|0
  • Sadece guzel. Otesi yok.

0|0
    0|0
  • Buzim mahallede en az 29 guzel var bundan

0|0
    0|0
  • İnsanin asik olasi geliyor 🙈

0|0
    0|0
  • tosun ya yanaklara bak bence okdr guzel değil :D

0|0
    0|0
  • Güzel kız :)

0|0
    0|0
  • nede olsa bandırmalı tabi güzel olacak

0|0
    0|0
  • Güzel değil. Istiklale git çok daha iyilerini görürsün.

1|0
    0|0
  • Evet güzel ama abartmışsın. Üst düzey değil.

0|0
    0|0
  • güzel kız

0|0
    0|0
  • Güzel gibi ama dünya çapında yeri bile yok daha asil olması lazım :D

0|0
    0|0
  • Makyajsız hiç güzel bir kız değil bence ondan daha güzelleri var türkiyede emin ol erkek gözü...

0|0
    0|0
  • alt tarafı 55 kg lık et parçası.
    kadınlar benim gözümde öyle.
    yani çokta değerli değil.
    bu kıza verdiğin önem, değer bana saçma geldi.

0|0
    0|0
    • valla çevremdeki erkekler ölüyor veren ben değilim :D
      60 kilo filandır l*n ne 55i yanaklara bak :)

• çevrendeki erkeklere aldanma sen. erkekler değer verme rolünü güzel yapar

• vasat ve sıradan eda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Güzel, ama üst üst eegilm

1|0
    0|0
  • Güzel kız ama abartılacak derecede de bir güzelliği yok bu kızın.

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • İlk bakışta herkes güzel görmüştür ama göz alışınca güzel değil tabiri caizse tabak gibi suratı var çok kaba bence ama güzellik görecelidir tabiki :) gözleri güzel sadece :)

0|0
    0|0
  • Esmer o zaten

0|0
    0|0
  • Bir resimde beyaz tenli kadın diğer resimde esmer olmasının sanatına shop deniyordu :D

0|0
    0|0
    • Yok onu demedim ama kendi ten rengi de açık buğday beyaz diyen var bence esmer güzeli makyajsız demek istedim :)

• Ya bence hakketmiyor ödül falan güzellik icin se alsin ödül ama oyunculuk ve bu kız kel alaka yani.

0|0
    0|0
  • Yahu ne şişiriyorsunuz bu kızı arkadaş. Neresi güzel bu kızın? Bildiğin hantal. Hiçbir estetik yok. Oyunculuk 0.

0|0
    0|0
    • oyunculuk kon usunda hak vermek zorundayım malesef
      cok cok güzel ama artık seyircinin gözüaçıldı oyunculuk yoksa 2 yıla unutuluyor.

• cok guzel bir kiz vala dogal cok begeniyorum kizim olursa adini hande koycam o derece

0|0
    0|0
  • Tipik Türk kızı evet ama çoğu sarisindan veya avrupalidan güzel.
    Tam türk gibi yüz hatları moğol ve oğuz turkleri gibi yuvarlak büyük
    Bilmiyorum sempatik ve çok hoş ama bir o kadarda kötü oyuncu.
    Sabun köpüğü zaten tartışmak saçma.
    Fotomodel olabilir bence.

0|0
    0|0
  • Kız güzel de sen nasıl cümle kuruyorsun öyle yahu. Yazdığın soruyu tekrar oku lütfen sen anlayabilecek misin..

0|0
    0|0
  • kızda bir çekicilik var ama çokda güzel değil

0|0
    0|0
  • Güzel kız. Ama çook çok abartılacak kadar değil

0|0
    0|0
    • Bana tuba buyukustunden filan güzel geliyor
      Tuba iskocyada yüzünü orantusiyla konu olmuş ama bu kız ondan da güzel gibi

• oyunculugu iyi gayet

0|0
    0|0
    • Yapma allasen azcık anlayan bile berbat ser.
      Ki kuzenm oyuncu koçu diziyi izlerken bu kız kanal d de nasol rol kapmış flash tvdeki amatörlerden beter dedi
      ama güzel kız baya

• azıcık anlayan derken anlamak görmek izlemek ve yorumlamak yargıları özneldir bana göre olumlu olan sana gre olumsuz olabilir saygı lütfen.. oyuncu koçu olabilir gene aynı yere geliyoruz.. neyse bir soru sorarken düzgün cevaplar vermeye özen gösterirsin inşallah..

• Bu kızın oyuncuşuüunun rezaleti köşe yazılarına gitti tolganın karşısında eziliyor diye

• Çok tipsiz bence

0|0
    0|0
  • Yüzünün maşallahı var ama herşeyde güzellik değil dediğin gibi oyunculuğu iyi değil

0|0
    0|0
  • Ben beğeniyorum bu kızı

0|0
    0|0
  • Dogal ve farkli bir guzelligi var.

0|0
    0|0
  • Kıskanmayın be çok güzel yüz hatları falan

0|0
    0|0
  • Abarttigin kadar guzel degil bence