Big Brother Türkiye izliyor musunuz? Yarışmaya katılmak ister miydiniz?

Ödül bir milyon lira.

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 30 bini aşkın kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek yarışmacı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

16 kişilik ev halkı, ‘Big Brother’ın kendilerine verdiği görevleri her koşulda yerine getirmekle sorumlu. Big Brother’ın kimi zaman akıl sınırlarını zorlayan, aksiyon ve aldatmaca dolu oyunlarına karşı pozitif rekabet içinde başarıyla çıkmaya çalışacak ev halkının dış dünya ile hiçbir teması olmayacak.

Ev halkı 100 gün boyunca her yeni güne, bu evde tek kural koyucu olan ve bu kurallarını her an değiştirebilme gücü bulunan ‘Big Brother’ın görevlerini başarıyla yerine getirmek için başlayacak. Ancak pek tabii her hafta bir yarışmacı evden ayrılmak durumunda kalacak ve evden kimin gideceğine izleyicinin SMS oyları karar verecek.

Ben katılmak ve 1 Milyon Lira olan ödülü kazanmak isterdim ama sportif ve dayanıklı biri değilim :(

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• yakında konusu en güzel sorun çıkaran kazanır olur onunda bizde yetenek sergilenen değil kavga edilen yarışmalar tutuyor bunu çözen acun kendi kanalına bile sahip şimdi

1|0
    0|0
    • Acunun sansı çooook büyük şeytanın bacağını kırdı o adam boş değil :)

• aç tv8 i bütün kavga sadece programların adı ve konsepti değişiyor :D big bro yu da izlemiyorum hali hazırda televizyon izlemiyorum yurttayım internettende onu izlemem :)

• Tv8 sadece O ses Türkiye için izliyorum proğramların kalitesi berbat !

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• 1 milyon lira bence çok fazla para, bu ülkede kaç kişinin 1 milyon lirası var ki, Bunun insanlığa ne faydası var ki, insanlık için ne üretirler, insanlığa ne bırakırlar, bu tür programların amacı sadece insanlarda geriye kalan beyni kemirmek ve insanları gerçek dünyadan koparmak

1|0
    0|0
  • Dün baktımda aşırı senaryo içeren bir program. Kısaca çöp.

1|0
    0|0
    • Senaryosuz iş çıkmıyor şu dönemde ekranlara reyting kaygısı sebebi ile :)

• İzliyorum kesinlikle katılmak isterdim.

1|0
    0|0
  • danışıklı dönüşüklü kişileri toplamışlardır diğer tv programlarında oldugu gibi

1|0
    0|0
    • Mümkündür çoğu cast ajanslarından oyuncu model :)

• Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Prensip olarak haber haricinde tv izlemedigim icin bilgim yok. Boyle bir programa da katilmazdim acikcasi.

0|0
    0|0
  • hayatta izlemem.. ingilterede özellikle birsürü şey yaptılar. tuvaletlerin içinde ve duş kabinlerin içine bile kamera koyup cıbıl cıbıl hallerini bile yayınladılar kadınların erkeklerin yine tutmadı.. burada o da olmayacak. kimse izlemez.

0|0
    0|0
  • bana ters

0|0
    0|1
  • http://i.hizliresim.com/W90k0L.jpg cagirdilar ama gitmedim

0|0
    0|0
  • Ben formatı beğendim önümüzde ki sezon için başvuruda bulunacağım.

0|0
    0|0
  • Ben başvurmadım ama bir daha ki dönem için başvuracağım. 1milyonu alıp geleceğim...

0|0
    0|0
  • İzlemem

0|0
    0|0
  • Yabancı Formatta seks ve Cinsellik daha ön planda Türk Formatında Böyle Şeyler Olmıcağı için Sadece Kavgaya Yer Verildiği için Katılmak istemem

(Sexi ve Cinselliğide tasvip etmiyorum)

0|0
    0|1
  • saçma yahu

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • o ne laa

0|0
    0|0
  • hayır izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Saçmalık farklı bişey değil zaten

0|0
    0|0
  • izlemiyorum katılmayı da düşünmüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kurgusu çok iyi ama aşıladığı şey kötü o yuzden begenmedim ben

2|1
    1|0
    • Aşıladığı şey?

• Bende isterdim ya

1|0
    0|0
  • türkiyedeki ler tabi yurtdışından çok farklı olmuş beğenmedm

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum, hayatımda bu kadar sıkıcı bir program görmedim.

0|0
    0|0
  • Ben başvuru yaptım ama olmadı 35 bin kişi başvurmuş tabi ama şans düşük

1|0
    0|0
  • İstemem :)

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum 😐

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum