Yabancı dizi izler misiniz? Hangisi ve neden o dizi?

Konusunu vs kısaca anlatırsanız sevinirim... Hangi yabancı dizi favoriniz?

0|0
26|22

En İyi Kız Görüşü

• Pretty little liarsı eskiden çok izlerdim şimdi sürekli izlediğim tek dizi var o da supernatural güzel bir dizi tavsiye ederim. Ha bide yakında Dexter'a başlıcam

1|0
    0|0
    • konuları ne peki :)

• bunlar dizi mi film mi :D

Kızlar Ne Diyor 25

• Doctor Who, Supernatural, Game of Thrones, Criminal Minds, çünkü eğlenceli ve efsanevi bir diziler.. Sıralı bir şekilde yazdım siz birisini cevap olarak kabul edersiniz artık.. :)

0|1
    0|0
  • Da Vinci's Demons tartışmasız en beğendiğim dizidir, ne yazık ki 3 sezon verip final yaptılar. Konusuna gelirsek, kafası diğer insanlardan çok farklı çalışan Leonardo Da Vinci'nin gençlik zamanları biraz fantastik biçimde ele alınmış. İlk sezon annesini arıyo, annesini bulmak için de yapraklar kitabı diye bir kitabın peşine düşüyo, başına fantastik şeyler geliyo vs ama sezon ilerledikçe daha ilginç konular ele alınıyo şiddetle tavsiye ettiğim ilk dizi.

İkincisi de The Librarians. bir kaç gün önce tlc kanalında gördüm ve çok beğendim hemen oturup ilk sezonu bitirdim, izledikçe izleyesin geliyo çünkü. Zamanında dünyada sihir varmış ama teknolojinin gelişmesiyle gücünü kaybetmiş, kütüphaneciler de sihir yüklü önemli eserleri toplayıp saklıyolar gizlice, ama kotu bir karakter sihiri dünyaya geri getiriyo falan. Gerçekten sürükleyici, tavsiye ederim.

The 100, dünyada yıllar önce yaş bitmiş, uzayda ark denen büyük bir istasyonda yaşıyo insanlar. Ama ark'ta oksijen bitmeye başlıyo ve başkan, 100 tane suçlu genci hayat var mı diye bakmaları ičin dünyaya gönderiyo. Meğer orfa yaşayan birileri varmış ama insanlardan biraz farklı yaşıyolar vs öneririm bunu da.

The Whispers uzaylılarla ilgili, uzaylılar çocukları kullanarak dünyayı istila etmeye çalışıyolar.

Orange is the new Black, biraz yaş sınırı olabilir, kadın hapishanesinde yaşananlar ele alınmış, komedi tarzı güzel bir dizi ben 3 günde 3 sezonu bitirdim öyle söyliyim.

Benim listem uzar, iyi bir dizi izleyicisiyimdir😊 ama en baştaki önerilerim bunlar.

0|0
    0|0
    • Kodumun yerinde o kadar şey yazdık kimse takmamış l*n

• Yuh ne alakası var allah aşkına, ben dizi konusunda bütün arkadaşlarıma böyle tavsiye veririm ve ilgim de var gerçekten. Yazmaya başlayınca bir baktım uzamıs gitmis. Ne ilginç insanlarsınız ya soru soruyosunuz cevap veriyoruz yararı olur diye özenerek cevap veriyoruz tepkiye bak. Ben bu siteye eig almak icin kaydolmadim insanlara yararim olsun diye kaydoldum.

• kızma ya :) çok alıngansın özür dilerim

• the walking dead şuarala zombi dizisi ama güzel ilerliyor dram ve gerilim aralıklı kardeş dizisede the fear walkin dead öneririm.. sen daha çok hangi tarz öneri istiyorsun ki

0|0
    0|0
    • Komedi olabilir de how i met your mother ayarında dizi var mı bilemem 😊

Walking dead 5 serilik film degil mi?

• Baska seyler öner.

• Mr. robot var hacker ve psikolojik sorunu olan genci anlatıyor çok saglam, game of thrones ve vikins var ikiside tarihi fantastik şekilde ilerliyor, Komedi olarak geçenlerde the last man izledim 1. sezon yayılandı daha ama dünyada tek kalan adam sonrasında ortam kalabalıklaşıyor falan ama mantık aranmayacak eglenceli yapı..

• 2 Broke girls
    American horror story
    Bates motel
    Being human
    Da vinci s demons
    Doctor who
    Fear the walking dead
    Game of thrones
    Grimm
    Halo:nightfall
    Hannibal
    Hart of dixie
    How i met your mother
    İzombie
    Kyle xy
    Lost
    Merlin
    Mom
    Mr. Robot
    Nip tuck
    Once upon a time
    Orange is new blackblack
    Pretty little liars
    Revolution
    Salem
    Shameless
    Supernatural
    The big bang theory
    The flash
    The returned
    The simpsons
    The walking dead
    True blood
    Two and a half men
    Vikings
    Witches of east end
    Bunlarin hepsini izliyorum... Benden işsizi yoktur heralde

0|0
    0|0
  • Supernatural ve Lucifer. Lucifer daha 1 bölüm yayınladı 2016 ortalarında devam edicekmiş heyecanla bekliyorum. Konusu: Cehennemden sıkılan Lucifer Dünya ya gelir Lux adında bir bar açar cazibesi ve aksanıyla kadınları etkiler. Ünlenmesine yardımcı olduğu kadın şarkıcı yanında kurşunlanınca olayı takip eden kadın polise (ki kadın hiç hoşlanmasada) yardım etmeye başlar tabi şeytani güçleri sayesinde olayları çözer hem fantastik hem polisiye dizi ayrıca çok akıcı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • supernatural dean aşkım

0|0
    0|1
  • hepsini teker teker anlatamıcam ama izlediklerimi söyliyim
    hell on wheels
    sons of anarchy
    the sopranos
    breaking bad
    fringe
    the x files
    house of cards
    the wire genelde daha yetişkin diziler severim ergen dizilerini sevmem

0|0
    0|0
  • en son dexterda bıraktım ya :(

0|0
    0|1
  • Batman Hayrani olarak Gothami izliyorum tabiki :)
    Game of Thrones zaten herkes izliyor bide Hannibala basladim.

0|0
    0|0
  • game of thorenes, frınge, sheameles, graceland

0|0
    0|0
  • the big bang theory ben her izlediğimde gülmekten ölüyorum ama ilk bikaç bölüm gülmeyebilirsin karakterleri tanıyana kadar sora fena şiddetle tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • yabanci filmleri izlemeyi tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Game of thrones. kimi tahta çıkacak desem ölüyor piuuuw ekşın

0|0
    0|0
  • bilim kurgu-macera dizileri seviyorum.. orphan black-arrow-blindspot gbi.

0|0
    0|0
  • pek izlemem

0|0
    0|0
  • Sadece the vampires diaries onuda son zamanlarda izleyemiyorum zaten

0|0
    0|0
  • Breaking bad... American horror story serileri

0|0
    0|0
  • Süper natural ve fringe izlemiştim eskiden

0|0
    0|0
  • Fantastik türleri seviyorum mesela Game of thrones, the originals ve the vampire diaries :)

0|0
    0|0
  • hayır sıkıcı

0|0
    0|0
  • Supernatural izliyorum.
    Arrow, Thé Flash , Teen Wolf, Thé Originals, Pretty Little Liars

0|0
    0|0
  • Under The Dome'u izliyordum bir ara.

0|0
    0|0
  • sherlock cok ıyıler cunku :)

0|0
    0|0
  • Sense 8. düşündürücü ve alışılagelenin dışında bir filmdir. güzeldir.

0|0
    0|0
  • Dizi izlemem genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Şu an Vikings favorim. Meşhur iskandinav halk kahramanı Ragnar Lôdbrok ve Viking Çağı'nın önemli kişi ve olaylarını harmanlayıp müthiş akıcı, şahane oyunculukları, güzel savaş sahnelerini, tarih konusunda ilginç detayları ve müthiş karakter gelişimini iyi harmanlamışlar.

Hell on Wheels çok güzel, Amerikan iç savaşının ardından Amerikan Kapitalizminin palazlandığı devirde, şaibeli demir yolu işletmelerinin etrafında dönen hayatlar. Cullen Bohannon gibi karizmatör bir abimiz var.

The Walking Deadl iyi, bazen 'E sıktı bu da' dedirtse de, güzel hikaye, gerilimin vurgulanışı, yapılmış en iyi karakter dizilerinden biri oluşu ile über.

Daha bir sürü var da say say bitmez.

0|0
    0|0
  • evet izlerim
    hangi birini sayayım ki
    bilim kurgu fantastik tarzını seviyorum

0|0
    0|0
  • Doctor Who tek geçer konusu da zaman lordu denen bir ırk var bir tanesi kaçmış zaman makinesi falan var aslında dizi 1960larda falan başlamıştı şu an 30 küsür sezonda ama modern seriden başlasan daha iyi 9. sezon şu an gayet güzel tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • bir aralar baya izlerdim, ama askerde bu huyumdan vazgeçtim, eskisi kadar izlemiyorum. ne var ne yok onuda bilmiyorum bihaberim televizyon reyizden, izleme alışkanlığım askerde son buldu :D halada öyle yani ^-^

0|0
    0|0
  • 20-30 yabancı dizi izledim. Ve hala yenilerine başlar izlerim.

0|0
    0|0
  • hiç izlemedım kanks

0|0
    0|0
  • game of thrones tyrant screm ve baskalari hem suresi kisa hem karakterleri unutmuyorsun hemde her kes 1 defa oluyor cok gercekci en fantastik dizisi bile tek kotu yani yilda 1 kez 10 bolum halinde yayinlanmasi 1 sezonda hic degilse 30 bolum olsa super olurdu

0|0
    0|0
  • super natural = wincester kardeşler babdan oğla geçen bir meslek olağan dışı yaratıklardan çok harika bir hikaye ile dünyyı temizlemek 4-5 sezon iblis ağırlıklı geçiyor nefis efekt leri ile izlerken kopmayacağınız bir dizi
    Teen Wolf = en kaliteli dizilerden bir tanesi adındanda anaşılacağı gibi kurtları ele alıyo sürüeri oluyo alpha beta gibi çok sürükleyici

0|0
    0|0
  • Breaking bad, Game of thrones, şimdi yenilerde bir dizi var onu da izliyorum adı Limitless tavsiye ederim. Neden yabancı konusuna gelirsek bilmiyorum bizim dizilerimiz çok saçma ve alt yapısı zayıf geliyor.

0|0
    0|0
  • izlerim, hangisi mi neden mi o? :D anlamadım şu an devam ettigim 1-2 tane var bitirdigim 6-7 tane var işte ne izlicektim türk dizisimi mkhnana

0|0
    0|0
  • Person of interest sezon finali yaptı.
    Şimdi Shameless'e başladım :)

0|0
    0|0
  • Birçok diziyi takip ediyorum. En dediğim tek dizi Game of Thrones.

0|0
    0|0
  • true detective

0|0
    0|0
  • Tarzım değil kanka

0|0
    0|0
  • Hayır dizilerin kendisini hiç izlemem, sevmem

0|0
    0|0
  • tehe 100 ve sense8 öneririm cok iyiler bnce