Kösem Sultan Finalmi Yapıyor?

Kösem Sultan Finalmi Yapıyor ?

KALDIRILMASI İÇİN İMZA KAMPANYASI
Muhteşem Yüzyıl Kösem ilk bölümünün yayınlanmasının ardından; Tarihte Kadınlar Saltanatı olarak geçen evreyi anlatması ve Kösem Sultan’a odaklanması sebebiyle bazı kesimler tarafından tepki çekti. Dizinin yayından kaldırılmasına yönelik de sanal ortamda imza kampanyası başlatıldı.

REYTİNGLER DE BEKLENENİN ALTINDA

Bir imzada siz atın, Pkk yandaşı ünlülere ders olsun..

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• O. ç larna oh olsun 😊

0|5
    2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kalksın osmanlı düşmanları

1|3
    2|2

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 12

• Kalksın diyenler çok merak ediyorum neye dayanarak kalkmasını istiyor acabana? Bana bir açıklasınlar zahmet olmassa? Hani harem hayatı falan gösteriliyor diyemi? Veya Sultanlarında aşk hayatı gösteriliyor diyemi kaldırılmasını istiyorsunuz?

İyide bunlar zaten Osmanlı tarihinde olan şeyler, ''harem hayatı'' denen bir yaşam var biliyorsunuz. Topkapı Sayarındaki harem toplam 400-450 oda civarında. Amacınız ne anlamadım doğrusu

1|1
    0|1
  • kalksın

0|2
    1|1
  • umarım biter ne kadar saçma sapan dizi yapıyorlar

0|2
    1|1
  • Barnağı bastim hulya hissetmis midir 😤

0|1
    0|1
  • * dizisi

0|3
    1|1
  • Reklamın iyisi kötüsü olmaz aferin size 👏🏻👏🏻👏🏻

0|0
    0|1
  • hayir kalkmasin super dizi

0|2
    0|1
  • Bu dizi muhteşem rezalet kaldırılsın osmanlıyı p**evenk yaptılar.

0|2
    2|1
  • boş hayaller bunlar.. 30dan fazla ülke satınaldı en az 1 yıl çekme zorunlulukları var isterseniz 10 milyon imza toplayın en az 1 yıl çekecekler diziyi :D

0|1
    0|0
  • keşke tarih adı altın da yapmasalardı diziyi evet oyunculukları konseptleri seviyorum ama kına dığım çok sahne oluyo

0|0
    0|1
  • Ab de birinci yapmaz bence

0|0
    0|1
  • Dizide oynayanların ne b*k olduğu belli dizi yayından çıkarılmalı oyuncular-yönetmen ve senariste ceza verilmeli

0|1
    1|1
Yükleniyor...