Kismetse Olur programi hakkinda ne dusunuyorsunuz :) ?

Düzmece olmasina ragmen eglenceli geliyor her gun izleme firsatim olmasada ara ara takip ediyorum hepsi oyuncu model felanmis ama :) siz ne dusunuyosunuz :) bu arada her ne kadar daldan dala konsada favorim erdem. Cok karizma adam :)

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• hayır izlemiyorum öyle proramları sevemem milleti tevizyon başına bağılmak için salak aptal şseyler gündüz kuşağı programları izdivaç gibi izlemem belgesel haber flim izlerim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde emre :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• meraktan baslayan aşk cıddıyete donusmus sanırım :D

0|0
    0|0
  • saçlalık evet izliyorum ama ne bileyim can sıkıntısından hiç biri ne evlenilecek kadın ne evlenilecek adam hep kaşar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İmkan verilirse o melisi dövmek isterim

0|0
    0|0
  • sıkılıp bıraktım.. düzmeceyi geçtiler biraz milleti aptal yerine koymaya başladılar artık. aslında başında bu bir kurgudur yazsalar bu kadar itici olmazdı. hepsi de çok kötü oyuncu. ağlarken ve kavga ederken hep gülüyorlar.

0|0
    0|0
  • Emre mal ayça o* ercan erdem mehtap duygu ceyda dönek canselll canın melis zengin züppesi eser ADAM

0|0
    0|0
  • artık her kanalda kısmet programı bay getirdi bu programların kalkması çok dogru olur aile kavramı kalmadı millet boş boş oturuyor bütüngün bunların işi gücü olsa neden boş boş otursunlar ki...

0|0
    0|0
  • Arda izliyorum

0|0
    0|0
  • O neydi? 😄

0|0
    0|0
  • Emre ve ayça derim susarım ❤❤❤

0|0
    0|0
  • Ben hepimiz dalga geçmek için izliyoz sanıyodum milletçe baya baya izleyenler varmış onu napsak?

0|0
    0|0
  • Gülmek için izliyoruz insanları süper kandırıyorlar 😁

0|0
    0|0
Yükleniyor...