Evlilik programları hakkında ne düşünüyorsunuz katılmayı düşündünüz mü?

Televizyonlarda artış gösteren evlilik programlarına yaşlı genç herkes katılıyor. Siz ne düşünüyorsunuz, sizler de gider misiniz ya da anne/babanızın katılmasına tepki gösterir misiniz?

Güncellemeler:
hiç kimse anne/babasının katılması konusunda yorum yapmamıs neden? :D

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• hepsi sahte cast ajansı oyuncusu çoğu. ve bir adama özellikle dikkat ettim esra erolda 4 kere evlendi her seferinde farklı isim farklı hikaye seda sayana çıktı foxta olana çıkmıştı şimdi zuhal topala çıktı bir tek o adam flash tv ye katılmadı onun harici her yerde gördüm seyirci oldu yorum bile yaptı. gerçek olsada katılsan ama gerçek değil ki.

1|0
    0|0
    • maşallah hepsinide izlemişsin :D

• izlemedim sosyal medyadan takip ediyorum sayfalarını oralardan görüyorum. kendimde oyunculukla ilgileniyorum yapım şirketleri ve cast ajanslarına üyeyim benide çağırdılar gitmedim. takip ediyorum çünkü işim sosyal medya yöneticiliğinide içeriyor.

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin günahını almak istemem ama ben o insanların oraya evlilik için değil ünlü olmaya çıktıklarını düşünüyorum. Kaos yaratıp öne çıkma peşindeler bana kalırsa.

0|0
    0|0
    • aynen bende öyle düşünüyorum özellikle gencecik yaşta gidenler için

• Evet özellikle birbirlerini şikayet etmeleri kısımları bana bu programları şov gibi algılatıyor

Erkekler Ne Diyor 27

• Sadece komedi olarak izlenebilir = )

1|0
    0|0
  • Ben giderdim gülmeye ihtiyacım var , kavgaları çok güzel oluyor yaa :D senin maaşın benim mazot parama yetmez diyen teyzeyle kanka olmak istiyorum 😄😄

1|0
    0|0
  • Cok sacma buluyorum

1|0
    0|0
  • Değil katılmak izlemeyi bile düşünmediğim bir program belli bir kurgudan ibaret bir şov izleyenlere hayret ediyorum zamanlarını daha değerli şeylere harcamalılar bence

1|0
    0|0
  • saçmalıkkk

1|0
    0|0
  • Dünyada varolan tüm her şey son bulursa ancak o zaman olabilir

1|0
    0|0
  • işim olmaz yakışıklı adamım ben...

1|0
    0|0
  • gitmem. millete reklam olacak kadar düşmedik daha bir durum bakalım

1|0
    0|0
  • imkani yok cikmam. zaten cogu sahte ordaki insanlarin. anlasmali cikariyorlar ucretli.

1|0
    0|0
  • Bence çok saçma ya milletin önüne çıkıp bildiğin rezil ediyorsun kendini.

1|0
    0|0
  • Gidilirmi oraya adamlar makara geceçek malzemelik adam arıyorlar

1|0
    0|0
  • Allah duşurmesin

1|0
    0|0
  • Katılmam.

1|0
    0|0
  • iyidir iyi kafa adamlar çıkıoyor eğleniyoruz :

0|0
    0|0
  • gidecem

1|0
    0|0
  • Trollemek için evet

1|0
    0|0
  • yok yav ne işim var öyle programlarda ben kim milyoner olmak ister tarzı programlara çıkarım tabi çağırırlarsa :D

0|0
    0|0
  • yaşlar geçtiyse anlıyorum ama, genç insanlar oralara gidiyorsa kesin bir sakatlık var diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Beni o programlara silah zoruyla bile çıkaramazlar kendimi taşla ezerim daha iyi yeminle 😢😄

0|0
    0|0
    • o derece ha :D peki niye bu kadar karsısın ne var ki bunda :D

• yani evet haklısın

• Keban barajında o kadar elektirik yok yeminle 😄

• düşünüyorum katılacam

0|0
    0|0
  • seyretmeyi çok seviyorum sürekli atraksiyon :) ama katılmayı pek düşüneceği mi sanmıyorum amacın dışına çıkılıyor çoğu zaman :)

0|0
    0|0
    • birazda reklam için oluyor gibi özellikle sedadakiler baya eğlencelii :D

• iki dedikodu yaptırmadın insana :)

• malesef öyle oldu :)

• hepsi troll gibi bence burada bir bence vardır orada ifşa vardı ona bak istersen

0|0
    0|0
  • bana talip çıkar mı ki? :)

0|0
    0|0
  • 😊😊😆😆😆

0|0
    0|0
  • Esra Erol İzliyorum Seyirci Olarak Gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • Bos ve kaldirilmasindan yanayim ve bos sacma yarismalarda ayni

1|0
    0|0
  • hayır sevmem işim olmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...