Muhteşem Yüzyıl Kösemi Eleştirmeyi Bırakın Artık?

Muhteşem Yüzyılımızı deviremediniz dünya dizisi oldu 4 yılda efsane olup 200 milyonu aştık çok şükür kösem ise daha yayınlanmadan 30 ülke istedi şimdi 3. bölüm oldu reytinglerde muhteşem yüzyıl kadar başlıyamadık bunu kabul ettik ama totalde 2. 7. 9. olduk ama ab de ise 1.1.2 olduk dün kurtlar vadisi totalde 2. biz ab de 2. ciyiz yani durumlar eşit biz ab de geçiyoruz onlar bizi totalde normal eleştiri yapılabilir ama hareket ayıptır hemde bunu muhteşem yüzyıl kösem sayfasına gelip hem star tv nin sayfasında dirilişi izleyin diye yazmaya hakkınız yok kimse kimseyi sorguluyamaz ama bu eleştiriler bizim dirilişe ve kurtlar vadisi pusuya düşmanlığımı artırdı internetten bile izlemem ikisini izlemedim zaten

Güncellemeler:
https://www.youtube.com/watch?v=VatCpp9VacM muhteşem yüzyıl kösem 3. bölüm

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Hallah hallah. Al mukteşem yüzyılını da kösemini de başına çal. Girdiği triplere bak ya.

0|0
    0|0
    • ben niye tribe giriyim al sen dirilişi başına çal zorunamı gitti

• Kalsın. Beyniniz sulanmış masallah

• eskiden gıcıktım ama şimdi muhteşem yüzyıl seyircisini toplayıp ikisinede had bildiriceğiz kösem heryerde zirvede olacak

En İyi Erkek Görüşü

• hangi dizi oynarsa oynasın Kurtlar vadisini deviremez 11 senedir böyle bu

0|0
    0|0
    • ab reytinglerini bana attırma şimdi

• muhteşem yüzyılı dünyada kaç kişi izliyor sen biliyormusun 200 milyonu aştı 4 yılda 11 yıldır kurtlar vadisi kaç ülkede yayınlanıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Vay halimize vay.
    Dunya dizisiymis bilmem neymis.
    Niye dunya dizisi oldugu belli degil mi?

0|0
    0|0
    • kudurdunuz demi çatladınız deviremediniz devrilmez arkasında biz varız daha da büyüyecek sizde öküzün trene baktığı gibi bakarsınız artık :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Dizinin arkasindayiz biz dediginiz kimsiniz

0|0
    0|0
    • 200 milyonu aşkın izliyici dünya :D muhteşem yüzyıl sevenler kösemin arkasındadır

Yükleniyor...