Kısmetse Olur'daki Cansel'le Eser aşkına ne diyorsunuz?

Sanki kendim aşk yaşayacakmışım gibi hevesli izliyorum :) Eserle Cansel'e bayılıyorum umarım süper aşk yaşarlar. Eseri izlerken fena aşık olasım geldi :) Siz de izlerken öyle hissediyor musunuz?

0|0
23|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• Saçmalık

1|0
    0|0
  • yahu herşey yalan

0|0
    0|0
  • Ben izlemezdim hiç geçen gün ofiste tv yi karıştırıyodum. eseri gördüm aşkını anlatırken. Sırf onlar için izliyorum 😍

0|0
    0|0
  • eser ve cansel den hiç hoşlanmam fakat erdem ve melis tekrar deneseler çok yakişiyorlar

0|0
    0|0
    • Eserle cansel bitane ya. Asklar cok samimi

• umarım karşina böyle bir insan çıkmaz erdemi kırmak istemiyor eseri bekleseydi neden erdemi kullandı

• kullanmadı eser vardı gönlünde ama erdemle bir yola çıkmaya karar verdi sonradan eser gelince aklı kaırştı gönlü esere kaydı :)

• Eser Erdemden daha şeker gözlükler falan😊😊ama Cansel bilemiyorum yani 😕

0|0
    0|0
    • favori 2lim :) aşk yaşamaları baya hoşuma gidiyor umarım dahada ileri giderler. bugün aşkını ilan etti canselin gözleri doldu :) ne süper bir his ama aşk..

• Benimki eğlencesine ya :) ortada gerçekten öyle şeyler olduğuna inanmıyorum. Sadece Eser, Emre ve kızların çatışmalarını izlemek hoşuma gidiyo 😀😂

• Ya çok iyiler bence dee

0|0
    0|0
  • Onlar kim

0|0
    0|0
  • Erkekler çok iyi de kizlar biraz baya cazgir ve hiç edepli biri gelmiyor ama erkeklere dicek söz yok hepsi süper huyları felan ve kizlar dan daha ortaklıklar

0|0
    0|0
  • Çok yakışıyorlar ya brnce tam birbirlerini bulmuşlar.. ayça ile emre de ayrı tatlı ☺☺

0|0
    0|0
  • O program yalan :)

0|0
    0|0
  • Saçma ya erdem gibisini bulduda kalktı esere fazla zaten ona

0|0
    0|0
  • Eserin canselle konuşurken heyecanlanması hareketleri falan insanın aşık olası gelir :D

0|0
    0|0
  • Aşk a gel😂😂😂

0|0
    0|0
  • Canseli hiç sevmiyorum hangi dalda oynadığı belli değil

0|0
    0|0
  • Kurmaca olduğunu biliyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Serhan niye kimseyi tanımıyor sanıyorsun? Fs modadaki f fatma yani sevgilisi. Emrenin sevgilisi dizi sektöründe olduğundan o kadar rahat. Ayça 2015 tarihli evli. Bir kaç bir şey daha vardı ama unuttum.

• Serhan mal zaten onu soyleme :) ayca evli degildir ya sacmalik. bir oyun donuyosa bile ben Eser ve Cansel icin izliyorum. Onlarinkisi oyun olamaz o kadar gercekci ve kuvvetli ki asklari

• Hic izlemedim 😒

0|0
    0|0
  • Eser çok sevecen bence bikaç bölümüne denk geldim

0|0
    0|0
  • Senaryo tamamen

1|0
    0|0
  • Hepsi yapmacık hepsi oyun canım ne aşkı meşki. İzlemeyin şunları.

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum 😊

0|0
    0|0
  • Bence canseli gonderirler

0|0
    0|0
  • Eser evet daha tatlı o gerçekten seviyor erdem sevmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Tam bir lavuk kardo o eser, hareketler falan cok yapmacik :D

0|0
    0|0
  • hepsi yalan dolan hepsi cast ajanslardan

1|0
    0|0
  • hayır... cansel herkese mavi boncuk dağıtıyor...

0|0
    0|0
    • kime dağıtıyoda herkesi bir şekilde tanıyo işte

• Cok yeni basladi. Bide ask yoktu ki. Eserdeki aska bak bide Erdemdekine bak. Oda kararsiz kaldi iste gonlude Esere kaydi belli ki. Onuda anlamak lazim :)

• valla onu bunu bilmem ben babannemin bir lafı var allah oralara düşürmesi der hep bende amin derim kimin kimi şey ettiği belli değil...

• Program ifşa oldu haberiniz yok mu. çoğu cast ajanslarında küçük oyunculuk yapan kişilermiş. hepsi kurmaca yani

0|0
    0|0
  • izlemem öyle boş şeyler fasa fiso onlar...

0|0
    0|0
  • Hepsi oyun fazla kaptırma kendini.

0|0
    0|0
  • tamamen senaryo izlemeye devam

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • kim onlar?